Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę

Pokaż wątki Pokaż posty

Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę

Poppy 12:13, 04 mar 2019


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
Zagajanka napisał(a)

Iwonko, nie było jeszcze mailingu od DA na ten temat, poszło info na FB w grupie DAVID AUSTIN ROSES LOVERS. Oni pewnie obserwowali jego stronę, w zeszłym roku było podobnie.


Zebym to ja jeszcze czesto wpadala na FB Na forum czesciej, to sie dowiedzialam Dzieki Janeczko.

Ale plus obu roz taki, ze obie mocno pachna
____________________
Poppy, czyli oswajanie “I am not lost, for I know where I am. But however, where I am may be lost.” Winnie the Pooh
adkawi 15:03, 09 mar 2019


Dołączył: 13 wrz 2015
Posty: 524
Janeczko najważniejsze ze dzieciatko zdrowo rośnie.Podpowiedz mi kochana jak mam w tym roku ciąć cleire marshall,savoy hotel, munsted wood i pashmine.Sadzilam je na jesień.
____________________
Adrianna
Zagajanka 22:01, 12 mar 2019


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Kasia_CS napisał(a)


Jak zęby szły (ma teraz 4 jedynki, to nie dość, że ciężko było położyć ją spać - wstawała co chwilę, to jak już usnęła to potem od 12-1 zaczynała cogodzinne wstawanie. Płacz taki, że bębenki w uszach pękają Kuby nic nie rusza a eM wkłada stopery i próbuje spać Ogólnie głośna ta moja Kaja jest.. dużo głośniejsza od Kuby.. tyle, że smoka toleruje i da się ją uśpić z nim, a on z kolei wypluwał każdy rodzaj i w sumie bez smoka przeszedł wczesne dzieciństwo. Przy Kai smoczek jest wybawieniem

To wszystko jeszcze przed nami Zębów na razie brak, a wrzaski są prawie co noc...
Boję się pomyśleć, co będzie później...
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 22:02, 12 mar 2019


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Wendy79 napisał(a)


Moje bakłażany i słodka papryka na podobnym etapie. Chili dopiero wysiewałam w tym tygodniu.

Będę w weekend już pikować swoje wysiewy. Podrosły ładnie.
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 22:09, 12 mar 2019


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Poppy napisał(a)
Ale plus obu roz taki, ze obie mocno pachna

Tak piszą, ale czy to prawda?
Dla mnie naprawdę mocno pachną tylko niektóre róże (Chandos Beauty, Munstead Wood, The Prince, Celebrating Life, Goethe i parę innych), reszta po prostu ma jakiś aromat mniejszy lub wiekszy.
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 22:11, 12 mar 2019


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
adkawi napisał(a)
Podpowiedz mi kochana jak mam w tym roku ciąć cleire marshall,savoy hotel, munsted wood i pashmine. Sadzilam je na jesień.

Jak je dopiero co sadziłaś, to nic nie tniesz na razie, bo raczej zostały już odpowiednio przycięte w szkółce.
W sezonie obcinaj tylko przekwitłe kwiaty.
Pierwsze ciecie krzaczków zrobisz w przyszlym roku na wiosnę.
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 20:41, 14 mar 2019


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Wiosenne porzadki w toku:



Krokusy jakos nierowno wychodza w tym roku:



____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 20:49, 14 mar 2019


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Wymienilam w koncu kompozycje doniczkowe na wiosenne:



Ostatnio strasznie wieje - znowu musimy poprawiac pochylony płot:



Frontowa rabata swieci kolorkami



A jagoda kamczacka ma juz paczki kwiatowe

____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
eVka 20:50, 14 mar 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Zagajanka napisał(a)
Wiosenne porzadki w toku:



Krokusy jakos nierowno wychodza w tym roku:




Bardzo dawno u Ciebie nie byłam Jaka cudowna ta pierwsza rabata, świetne ogrodzenie drewniane, marzy mi się takie.
To są sosny takie pękate? Jaka odmiana?
Muszę zdecydowanie częściej zaglądać!
____________________
Anna_ogrodni... 22:47, 14 mar 2019


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 734
Jak zawsze wszystko bardzo ładne harmonijne i bardzo eleganckie z niecierpliwoscia czekam na rozane widoki
____________________
Ania ogrod zielonej aniak
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies