Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę

Pokaż wątki Pokaż posty

Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę

Zagajanka 21:10, 02 mar 2019


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Kasia_CS napisał(a)
Hihi, wiesz, pytam o nią dlatego, że ten pęd w sumie sam się zakulkował Ma około metra i niemal leży, stąd mój pomysł, że może warto go zostawić w tej formie. W sumie to mam takie 2 sztuki, to może jeden zostawie a drugi capnę i będzie eksperyment co Tereska na to

Powiem Ci, ze Kajka starsza i nie przespała ani jednej całej nocy..ba! nawet pół nocy nie przespała ciągiem - ciagle się budzi na karmienie/przytulenie. butli nie próbowałam, ale to z wyboru, więc się z tym godzę Ale jak myślę, że nieługo do pracy czas wracać, to jakoś mi się nie tęskni

Przyjdzie dzień, jak rano do szkoły nie będziemy mogły dobudzić dziewczyn

Z różami eksperymentuj, eksperymentuj

Co do córy - nie pocieszasz mnie... Mam przykład mojego starszego syna, i wiem jak może być (inaczej), no ale cóż - wszystkie dzieci są różne... Trzeba jakoś to przeżyć i modlić się, by nie trwało to latami.
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 21:13, 02 mar 2019


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Kasiolaaa napisał(a)
Munstead Wood i Olivie juz zapisalam w chciejstwach przecudowny koler taki buraczkowy takiego koloru brakuje mi w ogrodzie

Kasiu, jak lubisz "buraczkowy" kolor, to zobacz też Ascot.

____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 21:23, 02 mar 2019


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Figaro napisał(a)
A co Ty robisz ze Twoje roze sa takie zdrowe i piekne ? Rodzicom bym powiedziala bo sporo roz jest i duzo tez choruje i nikt nie wie co i jak.

Nie powiedziałabym, że moje róże są bardzo zdrowe. W poprzednim sezonie większość łapała rdzę, plamistość to też norma. Róże zaczynają chorować tuż po pierwszym kwitnieniu, więc jest czas na zrobienie im ładnych zdjęć

Przyczyny chorób można szukać gdziekolwiek:
- słabe lub już chore sadzonki
- odmiany podatne na choroby
- za gęste nasadzenia (brak przewiewu)
- niewłaściwe ciecie lub jego brak
- zakażona gleba / podsypywany kompost czy obornik
itd...
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Zagajanka 21:35, 02 mar 2019


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Dobra wiadomość dla wielbicieli róż Davida Austina:

Na jego stronie zostały przedstawione dwie nowe róże sezonu 2019. Pierwsza mi się już podoba, druga wrażenia akurat na mnie nie robi:

Czarująco namiętny Gabriel Oak oraz

Wesoła prostaczka Eustacia Vye
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Mariposa 22:04, 02 mar 2019


Dołączył: 29 gru 2017
Posty: 1335
Janko, czy stosowałaś mikoryzę do róż?
____________________
Ela Motylogród
jolanka 09:08, 03 mar 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Zagajanka napisał(a)
Dobra wiadomość dla wielbicieli róż Davida Austina:

Na jego stronie zostały przedstawione dwie nowe róże sezonu 2019. Pierwsza mi się już podoba, druga wrażenia akurat na mnie nie robi:

Czarująco namiętny Gabriel Oak oraz

Wesoła prostaczka Eustacia Vye

Widziałam już i.... ja bym wybrała tę drugą
Obie są tym razem ciekawe i śliczne ale wolę chłodniejsze odcienie

U mńie jeszcze zimńo i ńic nie robię z różnych powodów ale łapki już mnie swędzą
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
inka74 09:36, 03 mar 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
Obie piękne nowości. Że też ja od nich mailingu jeszcze nie dostałam o nowościch a tylko o katalogu...
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
tulucy 09:57, 03 mar 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Obie piękne a ja tak jak Jola, wzięłabym tę drugą ale nie wezmę
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
inka74 10:01, 03 mar 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
A ja się z tym wzięciem zastanowię jak już lokalnie będą dostępne. Może coś do tego czasu wypadnie...
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
tulucy 10:09, 03 mar 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Ja to mogę sobie pomarzyć o dodatkowych metrach... Albo o jeszcze mniejszym trawniku... Wtedy to kto wie...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies