Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystkiego po trochu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystkiego po trochu

Kasya 22:04, 14 cze 2022


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42187
Tak, gipsy boy ciężki do fotek, nie wychodzi
Widziałaś jak mi nasmiecila na tarasie ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Martka 22:13, 14 cze 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Mirko, piękna jest Twoja Bernstein rose. Chętnie zobaczę cały krzaczek
Joku 22:31, 14 cze 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12189
Niebiesko - fioletowy ogród tez jest ładny, u mnie też na razie jest na niebiesko. Trochę wydaje mi się to nudne, ale swój urok ma. Powojnik Guernsey Cream zrobił się potworem.
W którym miejscu rośnie Gipsy Boy?
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
mirkaka 07:12, 15 cze 2022


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Kasya napisał(a)
Tak, gipsy boy ciężki do fotek, nie wychodzi
Widziałaś jak mi nasmiecila na tarasie ?


Widziałam Kasiu, nie wiedziałam że to ona, u mnie dopiero zaczyna
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 07:22, 15 cze 2022


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Martka napisał(a)
Mirko, piękna jest Twoja Bernstein rose. Chętnie zobaczę cały krzaczek


Lubisz takie kolory? To rzadkość na Ogrodowisku
W podobnym kolorze kwitnie jeszcze Golden Celebration.
Posadziłam Bernstein rose w jej nogach, tam są dwa krzaczki bo ona jest niziutka a Golden wysoka

tu Bernstein, jej liście błyszczące a Golden matowe


tu razem , podsadzona z lewej strony bodziszkiem Rozane który zaczyna pożerać GC
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 07:29, 15 cze 2022


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Joku napisał(a)
Niebiesko - fioletowy ogród tez jest ładny, u mnie też na razie jest na niebiesko. Trochę wydaje mi się to nudne, ale swój urok ma. Powojnik Guernsey Cream zrobił się potworem.
W którym miejscu rośnie Gipsy Boy?


Jola, po takiej kolorowej wiośnie, chętnie witam spokój w ogrodzie.
Powojnik GC w tym roku ładny ale w zeszłym bardzo mu pędy przemarzły i był skromny
Gipsy obrasta drewutnie, jak szłyśmy do mojego mordoru jest po prawej stronie a po lewej pod murem Lykkefund, już za chwilę będzie cała w kwieciu.
Czytałam gdzieś Twój wpis na temat cięcia bodziszka wspaniałego, żeby jak najwcześniej po przekwitnięciu i zastosowałam to do moich żałobnych, ogoliłam do zera i mam nadzieję na wytworzenie teraz ładnych zielonych kęp.
Żałobny u mnie prawie ekspansywny, bardzo się rozrasta, wczoraj wyrywałam wręcz bo właził kępą na róże i powojnika
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
AlinaP 16:00, 15 cze 2022


Dołączył: 10 mar 2017
Posty: 811
mirkaka napisał(a)


Witaj, a przetacznika znalazłaś?
Dziękuję za miłe słowa, zapraszam do odwiedzania mojego ogrodu, on raczej wiosenny, potem tylko hortensje ogrodowe i trochę powojników, traw u mnie mało, więc późne lato i jesień mało pokazowa jest

Znalazłam Jest piękny. Kiedy spojrzałam na pierwsze strony Twojego wątku przypomnialam sobie, że już tu byłam. Zakładałaś wątek, kiedy ja się zarejestrowałam. Potem długo mnie tu nie było.
Będę nadrabiać.
Pozdrawiam
____________________
Ala
mirkaka 19:19, 15 cze 2022


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
AlinaP napisał(a)

Znalazłam Jest piękny. Kiedy spojrzałam na pierwsze strony Twojego wątku przypomnialam sobie, że już tu byłam. Zakładałaś wątek, kiedy ja się zarejestrowałam. Potem długo mnie tu nie było.
Będę nadrabiać.
Pozdrawiam


Hej, a dlaczego Ty nie masz jeszcze swojego wątku?
W wątku o rododendronach pokazujesz zdjęcia wspaniałego ogrodu,
No to zapraszam częściej
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Joku 21:44, 15 cze 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12189
Ja dzisiaj też ogoliłam moje żałobne bo sieją się niemożebnie. Dostęp miałam bardzo słaby więc przy mojej sprawności cięłam po omacku. Ale coś ponad ziemią zostało, jestem pewna że odbije. Żałobnego traktowałam po macoszemu jako zapchajdziurę, zaczął mi się podobać dopiero po tym jak zobaczyłam łany u Anitki.
Mój bodziszek wspaniały dopiero zaczął kwitnąć. Co do róż to bardzo podobają mi się takie ciemne jak Tuscany, Gipsy Boy. Może kiedyś sobie którąś kupię. A dla niskiego przetacznika już wymyśliłam miejscówkę.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Martka 23:22, 15 cze 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Ja też dziś przycięłam żałobny, prawie nic z niego nie zostało. Podobał mi się w pierwszym sezonie, gdy prawie nie kwitł Zestaw żółtych róż cudnej urody. Owszem, nie jest to kolor popularny, ale to nie umniejsza jego urody, szczególnie gdy ma dobre towarzystwo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies