Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

sarenka 07:29, 23 lut 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Hej Aniu. U mnie też tulipany są na takim etapie jak u Ciebie
____________________
Magda W samym sloncu
Wendy79 08:42, 23 lut 2020


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
U mnie rośliny, wydaje mi się, na tym samym poziomie "budzenia się", co w ubiegłym roku, natomiast w styczniu i lutym widziałam owady i mięczaki, które zawsze normalnie spały, a w tym roku nie (pająki, ślimaki, komary(!)).
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
anna_t 08:50, 23 lut 2020


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13457
Ja gdy wczoraj cielam róże zauważyłam mszyce szok
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Wiolka5_7 09:37, 23 lut 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20438
U mnie cebulowe ze 2 tyg. do przodu niż rok temu i seslerie też....więc ja już podziałałam
Moim zdaniem każdy powinien działać wg czasu i pogody u siebie a nie brać przykład z innych
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
sarenka 09:48, 23 lut 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Wiolka5_7 napisał(a)
U mnie cebulowe ze 2 tyg. do przodu niż rok temu i seslerie też....więc ja już podziałałam
Moim zdaniem każdy powinien działać wg czasu i pogody u siebie a nie brać przykład z innych
dokładnie
____________________
Magda W samym sloncu
Nowa12 15:19, 23 lut 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Ale bzyczki już u mnie latały. Tylko u mnie by w tej chwili z głodu umarły bo nic kwitnącego nie ma .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
eVka 16:38, 23 lut 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Ah Cabo Verde Sal Tęsknię bardzo za tym miejscem
Cudne ferie choć i święta w górach też klimatyczne. Ja zdecydowanie cieplolubna jestem.
Witaj przedwiosennie
____________________
KasiaLangier 13:51, 26 lut 2020


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Witaj, coś mi się kojarzy, że kupowałaś opalarkę do chwastów. Przymierzam się do zakupu i chciałam zapytać, czy sprawdziła się na dłuższą metę ?

Na Wyspach Zielonego Przylądka byłam dokładnie rok temu. Bardzo miło wspominam wyjazd... klimaty sodade i no stres
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
AnnaCh 10:41, 27 lut 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Megi, myślę, że susza dała roślinkom bardzo w kość. Choć wczoraj odkryłam, że wychodzą mi floksy i u piwonii jeden kiełek widziałam. Kurcze no, muszę zacząć sprzątać, a nie mam kiedy się za to wziąć.

Agnieszko, z owadami masz rację, też czasem byłam zdziwiona jak w styczniu mucha latała
U Ciebie na Dolnym Śląsku też jest inaczej, u Was raczej zawsze cieplej jest i chyba jednak więcej pada. Nie bez powodu alarmują, że Polska centralna pustynnieje, a my jeszcze niedaleko mamy kopalnię odkrywkową, co potęguje brak wody gruntowej.

Ania,
mszyce w lutym??? Szok. Już róże tniesz???
Ja to normalnie zapóźniona jestem na maksa, nawet trzcinniki mam nie ścięte.

Wiola, właśnie działam według siebie i z tego powodu nic nie działam
Trochę mi się różnych rzeczy nawarstwiło i się wygrzebać nie mogę, ale ogarnę Do tego zaczęłam regularnie cztery razy w tygodniu ćwiczyć, a to też trochę czau mi zabiera

Agato,
u mnie oprócz dwóch ciemierników, też brak kwitnących

Ewa, też tęskniłam za CV i postanowiliśmy zmienić rezerwację na ferie i zabrać dzieci
Ja też chyba ciepłolubna, ale nie ukrywam, że taka prawdziwa zima ma swoje uroki, pięknie jest

Kasiu, ja na Sal byłam w czerwcu i styczniu, różnicy nie widzę. Jeżeli chodzi o klimat, mogłabym tam mieszkać, cały rok tak samo, nie za zimno, nie za gorąco.
Dobrze pamiętałaś o opalarce. U mnie miałam bardzo zapuszczone chodniki, latami nic nie robiłam Fajnie wszystko powypalało, odrasta, ale myślę, że jakby używać regularnie, to efekt byłby dłuższy. Ogólnie to u mnie jest dużo lepiej niż było, a użyłam chyba dwa razy. Muszę znowu na wiosnę uruchomić
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Dominika11 19:34, 02 mar 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
AnnaCh napisał(a)
zawsze chciałam wypic takiego drinka
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies