Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

Margerytka40 15:03, 04 mar 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
O Ania! To Ty teraz posiadaczka ziemska będziesz
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
makadamia 15:12, 04 mar 2020


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
To fakt, że "nie miała baba kłopotu" ale i tak zazdroszczę
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Aggaa 15:57, 04 mar 2020


Dołączył: 02 paź 2016
Posty: 497
AnnaCh napisał(a)
Dziewczyny nie pada u mnie, zaraz lecę ciąć

Kiedy ja to zrobię???
A jeszcze Wam coś powiem, jak dobrze pójdzie to za jakiś miesiąc zostanę posiadaczką 2334 metrów kwadratowych gruntu z starym domem, budynkami gospodarczymi i rozpadającą się stodołą Nie miała baba kłopotu, to zachciało jej się jeszcze więcej mieć do roboty Nie mam pojęcia co tam będzie, jak to ogarniemy, chyba tylko kosić będziemy...


Gratujacje Aniu, od przybytku głowa nie boli My tu gadu gadu a Aneczka pewnie ciacha trawki
____________________
Aga Z miłości do brzozy
Helen 15:58, 04 mar 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8301
Też Ci zazdroszczę dodatkowych areałów. Mnie by wystarczyło dodatkowe 500 m2. Byłabym przeszczęśliwa.
____________________
Helen - Hortensjowo
Wiolka5_7 18:19, 04 mar 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20490
Wow nowa działka , gratulacje !
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Anda 18:20, 04 mar 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33446
Również gratuluję
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
anna_t 19:30, 04 mar 2020


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
AnnaCh napisał(a)
Dziewczyny nie pada u mnie, zaraz lecę ciąć

Kiedy ja to zrobię???
A jeszcze Wam coś powiem, jak dobrze pójdzie to za jakiś miesiąc zostanę posiadaczką 2334 metrów kwadratowych gruntu z starym domem, budynkami gospodarczymi i rozpadającą się stodołą Nie miała baba kłopotu, to zachciało jej się jeszcze więcej mieć do roboty Nie mam pojęcia co tam będzie, jak to ogarniemy, chyba tylko kosić będziemy...
super!
Może z czasem przyniesiesz tam rośliny z ogrodu i zostawicie tego kolosa obok
My tez ostatnio druga działkę na szybko kupowalisny bo u nas ostatnio temat tej szybkiej kolei pod nosem wyszedł
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
AnnaCh 19:41, 04 mar 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Dziękuję dziewczyny
Szkoda tylko, że to nie obok mnie... Najbardziej pasowałoby gdyby nie było tego klocka obok i mogłabym kupić pustą działkę obok, ale cóż, stało się, już się nie odstanie.
Aniu, nie ma raczej takiej opcji, musiałabym nowy dom budować, chyba nie dam rady A poza tym bardzo lubię to miejsce gdzie mieszkam, kolosa przysłonią drzewa, zaczęli robić coś przy elewacji, chyba będzie obłożone takim brązowym kamieniem-cegłą, dla roślin to będzie ok tło. Teraz strasznie wali po oczach tą bielą

A z frontu robót, trzcinniki, piwonie, floksy, trochę roachodników wycięte
Później poleciałam z hakone, czy to możliwe, że już rusza?

A na koniec na frontowej pochlastałam jeszcze dwa gracki, szok, w środku zielone i tak jak mówi Polinka to z zeszłego roku, bo zielone jest bardzo wysokie. Za rok poproszę M o wycięcie tego piłą spalinową, ktoś tak próbował???
Zdążyłam jeszcze przy świetle latarnii ciachnąć ID. Nie wiem kiedy reszta...
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 20:16, 04 mar 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
A teraz jeszcze coś. Pamiętacie jesienną rabatę z hortkami i ŚŚ Robin Hill?
Chciałabym łukiem adekwatnym do ułożenia kostki jakoś podzielić ja na dwie kwatery, na jednej (na zdjęciu po lewej) posadzić Carexy Ice Dance, a w drugiej runiankę. Chodzi mi o zrobienie takiego dywanu w to jesienią powtykałabym cebulek
Kiedy można będzie wykopać i dzielić ID?
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 20:27, 04 mar 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
A może lepsza sesleria heuf...coś tam, bo teraz mi się przypomniało, że jej też trochę mam
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies