Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

Zakrecona 14:48, 11 mar 2020

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Nadrobiłam wreszcie trochę u Ciebie

Fajnie, że stałaś się posiadaczką nowego kawałka ziemi.

Super zmiany na przytarasowej rabacie, a i kolorystyka kolosa zapowiada się optymistycznie
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
AnnaCh 20:35, 11 mar 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Haniu, macie, macie i to całkiem sporo, ostatnio szłam wzdłuż rzeczki, która wpływa do tego jeziora, to czasami było wręcz niebezpiecznie tyle drzew popodcinanych, ledwo stały.

Asiu, no na razie odpukać jakiś większych strat nie ma. Muszę im dac żelaza, żeby się zazieleniły i od wiosny zacznę opryski topbuxusem i pewnie lepinoxem. Trudno, ja jeszcze walczę

Kasiolaaa, też się bardzo ucieszyłam, a mój Jasio miział te kotki dłuższy czas

Kasiu, trochę pogrzebałam Okoliczności przyrody wsród których mieszkam uwielbiam wręcz Moi wyszli już wyżej i wystaja mi znad siatki na rusztowaniu

Magda, też się cieszę, tylko co ja z tym wszystkim zrobię? Chyba posieję zieloną trawkę
Zmiany też mi się podobają, a jeżeli chodzi o dom sąsiadów, to ostatnio mój M stwierdził, że to będzie bardzo ładne tło dla naszych brzóz i serbów
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Ania111 17:48, 12 mar 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
AnnaCh napisał(a)
Potyrałam dziś trochę
Niestety panowie za płotem też byli Poprzednia firma, która budowała nie pracowała w soboty, ci jak widać tak. Póki są nisko jest ok, bo mam tą siatkę na płocie, ale później będą mnie oglądać z rusztowań, no nic trzeba będzie przetrawić
Plus taki, że się dowiedziałam, że cała elewacja będzie jednolita, z takich cegiełko-kamieni, zrobiłam fotkę jak już pojechali Na takim tle moje serby, jarząby i zielone brzozy będą nawet ładnie wyglądać No i teraz ten dom wali po oczach białym, a tak wtopi się w zieleń lasu mam nadzieję

Wzięłąm się za seslerię i runiankę, jak to posadzone przeze mnie się przyjmie, to będzie mi brakowało jeszcze 7 sadzonek. Przy okazji znalazłam jeszcze dwie przerośnięte doniczki seslerii. Pociachałam nożem i posadziłam takie ledwo co wystające z ziemi Przy tarasie przycięłam ML i doszłam do wniosku, że dobrze by tam wyglądały ciemierniki
Poza tym obciachałam rozchodniki, przawie wszystkie ML, zostały jeszcze 3 i powyrywałam trochę chwastów Zawsze coś do przodu





Aniu ,
Ja tu z ta wizyta
I aż mi szczęka opadła
Ile pracy zrobiłaś.
Kobieta pracującą Hihihi
Żadnej pracy się nie boisz
Pięknie
____________________
Ania Spelnione marzenie
UrsaMaior 11:51, 13 mar 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8298
AnnaCh napisał(a)
Dziewczyny nie pada u mnie, zaraz lecę ciąć

Kiedy ja to zrobię???
A jeszcze Wam coś powiem, jak dobrze pójdzie to za jakiś miesiąc zostanę posiadaczką 2334 metrów kwadratowych gruntu z starym domem, budynkami gospodarczymi i rozpadającą się stodołą Nie miała baba kłopotu, to zachciało jej się jeszcze więcej mieć do roboty Nie mam pojęcia co tam będzie, jak to ogarniemy, chyba tylko kosić będziemy...


Ale news, zazdroszczę! A jakieś fotki będą?
____________________
ogród pod lasem
AnnaCh 19:16, 13 mar 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Aniu, a co mam się bać? Praca mi nie straszna, lubię taką

Iza, będą, będą, jak sfinalizujemy transakcję
Ja sobie zaczynam się dziwić, po co mi to? Nie wiem co będę tam robić, może ziemniaki sobie posadzę?
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 19:23, 13 mar 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Było


Jest


Już jesienią dowiedziałam się, że sąsiedztwo modrzewia i brzóz, to niezbyt dobry pomysł. M nie chciał go wyciąć, twierdząc, że wymyślam, żeby tylko coś zrobić nowego. Do czasu, pewnego dnia stoi koło tego modrzewia i pyta: "A co on taki żółty, coś mu dolega?" Nie, po prostu gubi igły na zimę. Żebyście widziały jego minę, mieliśmy go już kilka lat, a ten dopiero dostrzegł, że to drzewko gubi igły na zimę. No i już mu się przestał podobać
Poszedł pod topór, a M przywiózł mi wczoraj wracając z pracy pięknego, gęścutkiego kawalera
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 19:25, 13 mar 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Serb piękny jest troszke wyższy ode mnie, a mam 170 cm
Doorenbosy wygląda na to, że przetrwały pierwszą zimę u mnie
Pissardi zaczyna gwiazdorzyć
I ogólny widoczek
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 22:28, 13 mar 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Muszę czymś brzozowo-dereniową obsadzić. Chcę w końcu wykorzystać te ice dance, a że tam dużo miejsca, to może spróbuję
Pasem przodem ice dance, strzałki zielone to byłby trzcinnik krótkowłosy (Stipa brachytricha) i różowe gwiazdki to rozchodniki.
przypomnę rośnie tam 5 doorenbosów, 5 dereni, w plecach żywopłoty z cisa, w rogu serb, dwa gracki i dwa (na razie) ciemierniki w pasie przyszłych ice dance. Może być?
____________________
Ania - Malutki pod lasem
sarenka 07:37, 14 mar 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Ania, zaglądam, w planach nie pomogę, ale serca pogratuluje niech rośnie zdrowo
____________________
Magda W samym sloncu
UrsaMaior 12:54, 15 mar 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8298
AnnaCh napisał(a)


Iza, będą, będą, jak sfinalizujemy transakcję
Ja sobie zaczynam się dziwić, po co mi to? Nie wiem co będę tam robić, może ziemniaki sobie posadzę?


Jestem pewna, że coś wymyślisz Daleko tam masz?
____________________
ogród pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies