Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

Kawa 10:21, 16 mar 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
oo śliczny serb tfu tfu
niech rośnie
podgląam bo sama będę mieć nasadzenia nowe więc ....
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Zakrecona 14:30, 18 mar 2020

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Aniu, wkleiłam zdjęcie donicy u siebie
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
AnnaCh 19:11, 18 mar 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Magda, no na razie ciągle ładnie się prezentuje na rabacie, zerkam na niego codziennie rano z okna sypialni

Iza, no mówiłam, że kartofle zasadzę
Daleko? Nie... ale po drugiej stronie miasta, które w czasie budowy autostrady samo stało się przelotówką dla tysięcy samochodów.

Kamila, serb dziękuje

Magda, lecę do Ciebie zaraz oglądać
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 19:31, 18 mar 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Z racji panującej sytuacji lekko już wysiadam, w pracy podzieleni jesteśmy na 3 grupy, każda co tydzień idzie do domu na home office, część dodatkowo opiekuje się dziećmi co sprawia, że pracuje połowa, a czasem dużo mniej załogi, trzeba robic na już to co się wali, a nie wyobrażam sobie co będzie jakby w którejś naszej delegaturze był ktoś chory i musielibyśmy przejąć jej obowiązki... Wolę nawet nie myśleć. Od poniedziałku pracuję zdalnie przez tydzień, zobaczymy co będzie dalej...
Poszłam dziś z Jaśkiem na godzinę do ogrodu odreagować. Młody posiał bób i rzodkiewkę, ciekawe gdzie te rzodkiewki powyrastają?
Wczoraj z nudów wziął się za odkurzacz Listew przypodłogowych jeszcze nie mam i z racji sytuacji pewnie jeszcze długo nie będę miała. Do tego w weekend popsuł mi się tv, dobrze, że sklepy internetowe działają i dziś już jest nowy
W sobotę robiąc mega zakupy na cały tydzień zakupiłam sobie krokusiki, ładnie ten fiolecik wygląda na tle mojej grafitowo-antracytowej ściany
____________________
Ania - Malutki pod lasem
galgAsia 19:36, 18 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Ooo, bardzo ładna ściana No i krokusik, rzecz jasna, też
Ty popatrz, do czego są zdolne dzieciaki, jak im się nudzi
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
mrokasia 19:41, 18 mar 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18121
Nie żartuj, sam sie wziął??? Będą z niego ludzie .
A warzywniczka to Ci zazdroszczę. Mam w planach dwie skrzynie, ale plany w obecnej sytuacji rynkowej zaczynają się zamieniać w marzenia . Nic to, kiedyś sobie kupię.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Gruszka_na_w... 19:43, 18 mar 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Te krokusy to moje ulubione. Na tle szarości wyglądają jeszcze urokliwiej.
Dzieciaki chętniej jedzą warzywa, które same wysiały.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
AnnaCh 20:02, 18 mar 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Asia, ściana i krokusik dziękują

Kasia, wszystkim się różne plany zmieniają, co zrobić?
Wzięłam odkurzacz wczoraj, a ten na to: "Mamo, ja sie tym zajmę!" Co było robić, oddałam... Nie było to perfekcyjne odkurzanie, ale nie poprawiałam, nie chcę, żeby się zniechęcił

Haniu,
też mi się bardzo podobają Wysuszę i jesienią wsadzę gdzieś do ogrodu
Jasio często ze mną siał, lubi to Rzodkiewki i pomidory zjada tonami
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 20:04, 18 mar 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Wy mi podpowiedzcie co zrobić z tą brzozowo-dereniową rabatą??? CO???

Jesienią jak myślałam to miały być jakieś jeżówki, ale chyba nie... Sama nie wiem co robić, no?
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Helen 21:11, 18 mar 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8354
Ania, wrzuć ponownie plany brzozowo-dereniowej, to na pewno ktoś wpadnie i coś podpowie.
Synuś, kuchnia i kwiatuchy bardzo fajne
____________________
Helen - Hortensjowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies