Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

Milka 07:32, 21 mar 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
AnnaCh napisał(a)
Z racji panującej sytuacji lekko już wysiadam, w pracy podzieleni jesteśmy na 3 grupy, każda co tydzień idzie do domu na home office, część dodatkowo opiekuje się dziećmi co sprawia, że pracuje połowa, a czasem dużo mniej załogi, trzeba robic na już to co się wali, a nie wyobrażam sobie co będzie jakby w którejś naszej delegaturze był ktoś chory i musielibyśmy przejąć jej obowiązki... Wolę nawet nie myśleć. Od poniedziałku pracuję zdalnie przez tydzień, zobaczymy co będzie dalej...
Poszłam dziś z Jaśkiem na godzinę do ogrodu odreagować. Młody posiał bób i rzodkiewkę, ciekawe gdzie te rzodkiewki powyrastają?
Wczoraj z nudów wziął się za odkurzacz Listew przypodłogowych jeszcze nie mam i z racji sytuacji pewnie jeszcze długo nie będę miała. Do tego w weekend popsuł mi się tv, dobrze, że sklepy internetowe działają i dziś już jest nowy
W sobotę robiąc mega zakupy na cały tydzień zakupiłam sobie krokusiki, ładnie ten fiolecik wygląda na tle mojej grafitowo-antracytowej ściany


Fajny pomocnik
trzymajcie się, czas trudny, a rzeczy martwe często złośliwe są, psują się wtedy, gdy nie trzeba
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Johanka77 21:36, 23 mar 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Cześć Ania! W zasadzie nie wiem, czemu ja jeszcze u Ciebie nie byłam!
Ale widzę, że wdepnęłam wprost na carexową pogawędkę, a to moja specjalność

Edit:
i dodam, że u mnie pod brzozami rosną hortki bez problemu.
A ID mam solo w masie (ale to chyba każdy wie ), ale też z buksami, z szałwią i chętnie bym z hotkami też pomerdała
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
AnnaCh 20:31, 24 mar 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Asiu - Makadamio, super Będzie poletko carexowe

Irenko
, trzymamy się jakoś, dzięki Ja w tym tygodniu pracuję z domu, siedzimy całą czwórką, każdy w swoim sprzęcie i pracujemy, jedyny Jaś się relaksuje przy ulubionym Psim Patrolu

Asia, no nie wiem, podobnie ja u Ciebie
Carexowe poletko będzie, hortek tam nie chcę, bo jesienią po przeciwnej stronie koła posadziłam na poletku ze Świdośliwą 7 sztuk Nie mogę mieć wszędzie hortek
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Rejzi 22:15, 24 mar 2020


Dołączył: 18 sty 2018
Posty: 633
Gratulacje nowej działki oj będzie pole żeby się wyżyć hihi
____________________
Teresa nowy ze starego, Mały przedgródek na górce i glinie
Johanka77 23:46, 24 mar 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
AnnaCh napisał(a)


[b]Asia
, no nie wiem, podobnie ja u Ciebie
Carexowe poletko będzie, hortek tam nie chcę, bo jesienią po przeciwnej stronie koła posadziłam na poletku ze Świdośliwą 7 sztuk Nie mogę mieć wszędzie hortek


No fakt, to tłum by był.
Ja na carexowisku mam jedynie tulipany na okres wiosennego cięcia.
Carexy są faaajne...
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
UrsaMaior 10:20, 25 mar 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8298
Irish Green też przefajny, Kwartet wywalił, bo nie rosną w kępie jak sesleria, przygarnęłam od niej i jestem zachwycona!
____________________
ogród pod lasem
galgAsia 10:45, 25 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Też uwielbiam Irish Green, tylko przy nich nie można znać litości - rozłazi się masakrycznie . Z rabaty wywalam systematycznie, bo pożera wszystko , w okolice żywopłotu przesadzam, niech mi tam zazieleni
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
UrsaMaior 17:12, 25 mar 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8298
U mnie są na obwódkach, hołubię i nie wyrywam. Na razie
____________________
ogród pod lasem
AngelikaX 11:24, 26 mar 2020


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Hej Aniu czytam o ID w brzozach a wiesz, że to bardzo dobry pomysł
i dodam jeszcze, że również miałam taką myśl aby u siebie dać... mam wolny pas między wrzosami a żywopłotem z buksów i nadwyżkę ID
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AnnaCh 19:48, 26 mar 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Teresko, trochę się sprawy skomplikowały i przeciągnie się to w czasie, do tego teraz ten wirus, więc nic nie można załatwić, ale nie daję za wygraną Będzie chwilę później

Asiu, no właśnie też mi się wydaje, że te carexy są fajne, no
Tulipanów może trochę wetknę na jesień

Iza, Asia, nazwa zapisana, ale na razie nie będę kupowała, muszę wykorzystać nadwyżki tego co mam

Angelika, no Twój ogród jest jednym z moich wzorcowych i jak Ty mówisz, że będzie fajnie, to musi być
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies