Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

Wiolka5_7 20:12, 07 mar 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20496
Aniu a ja dziś posadziłam szafirki do seslerii jesiennej powinno być fajnie
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
AnnaCh 20:22, 07 mar 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Potyrałam dziś trochę
Niestety panowie za płotem też byli Poprzednia firma, która budowała nie pracowała w soboty, ci jak widać tak. Póki są nisko jest ok, bo mam tą siatkę na płocie, ale później będą mnie oglądać z rusztowań, no nic trzeba będzie przetrawić
Plus taki, że się dowiedziałam, że cała elewacja będzie jednolita, z takich cegiełko-kamieni, zrobiłam fotkę jak już pojechali Na takim tle moje serby, jarząby i zielone brzozy będą nawet ładnie wyglądać No i teraz ten dom wali po oczach białym, a tak wtopi się w zieleń lasu mam nadzieję

Wzięłąm się za seslerię i runiankę, jak to posadzone przeze mnie się przyjmie, to będzie mi brakowało jeszcze 7 sadzonek. Przy okazji znalazłam jeszcze dwie przerośnięte doniczki seslerii. Pociachałam nożem i posadziłam takie ledwo co wystające z ziemi Przy tarasie przycięłam ML i doszłam do wniosku, że dobrze by tam wyglądały ciemierniki
Poza tym obciachałam rozchodniki, przawie wszystkie ML, zostały jeszcze 3 i powyrywałam trochę chwastów Zawsze coś do przodu

____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 20:22, 07 mar 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Wiola, no to jesienią się zaszafirkuję
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Wiolka5_7 21:28, 07 mar 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20496
AnnaCh napisał(a)
Wiola, no to jesienią się zaszafirkuję


Super podziałałaś
Sesleria to twarda sztuka,będzie dobrze
Fajnie,że ten sąsiedzki dom nie będzie walił po oczach
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
AnnaCh 20:14, 08 mar 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Dzisiaj z Jasiem udaliśmy się na spacer w poszukiwaniu wiosny
Lubię bardzo to moje osiedle, z jednej strony Park Krajoobrazowy z drugiej jezioro, miasto takie prawdziwe nigdy przez to do nas nie dojdzie Fajnie jest
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 20:15, 08 mar 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Łódka wrosła w brzeg
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Gruszka_na_w... 20:59, 08 mar 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22024
Nawet bobry macie!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Jamroczek 21:19, 10 mar 2020

Dołączył: 16 lut 2016
Posty: 116
Aniu, a jak tam twoje bukszpany? Przetrwały zimę w dobrej kondycji? Moje są fatalne, muszę je wyrzucić szkoda mi zwłaszcza trzech sporych kulek. No ale trudno, nie mam czasu ani ochoty na ciągłe opryski a ćma nie odpuszcza widzę że sąsiadka swoje pryska a też wyglądają nieciekawie
Pozdrawiam Asia
Kasiolaaa 21:27, 10 mar 2020


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Bobry pracowite zwierzaki jak milo ze sa juz kotki bazi ❤
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
mrokasia 21:44, 10 mar 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18006
Niezły kawałek pracy za Tobą! I spacer w pięknych okolicznościach przyrody .
"Moi" budowlańcy też w soboty pracują. Na razie w parterze, ale kiedyś wejdą na piętro... Ja obstawiam, że u mnie domy będą białe...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies