Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

AnnaCh 19:13, 21 mar 2023


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Haniu, potrzebowałam pretekstu, wszak nawet na zdjęciu z zakupioną korą widać moją "koralową pszczółkę", wrócić musiałabym zbiorkomem, więc stwierdziłam, że biorę urlop na ogródek Mam jeszcze 50 dni w tym roku, kiedyś trzeba wykorzystać

Asia, fajnie, że jesteś
Ogród dojrzewa, razem ze mną
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 19:16, 21 mar 2023


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Udało się skoczyć na 45 minut na brzozową, wycięłam prawie wszystkie Ice Dance, zostały 3 kepki, suche liście ciemiernikom też, zaczyna się robić jakiś porządek
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 22:50, 26 mar 2023


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Potyrane w weekend trochę
Pociachane, powyrywane, dziś na zmianę deszcz i słońce, byliśmy nad Zalewem Sulejowskim na spacerze, woda wypuszczona, bo coś tam remontują. Po ostatnich ciepych dniach i deszczach wszystko aż się rwie do rośnięcia
P.S. na ostatnim zdjęciu widać mój nowy taras, tak, tak... mam nowy od jesieni, do tego nowe lampy i oświetlenie dookoła tego głównego trawnika koła Zlikwidowaliśmy też piaskownicę i zamknęliśmy koło, przejścia z obrzeży są wysypane kamieniem. Dzięki likwidacji piaskownicy pod serbami powstała rabata, jesienią M kupił tam i wsadził dęba czerwonego. Teraz muszę tam przygotować ziemię i sadzić

____________________
Ania - Malutki pod lasem
Helen 20:50, 27 mar 2023


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8270
Coś czuję, że na tarasie będzie się bardzo przyjemnie siedziało
Fajnie wyszło
____________________
Helen - Hortensjowo
Judith 21:01, 27 mar 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Nowości w ogrodzie i tak skromnie zaprezentowane? No jakże to tak?
Ania, a jak tam mieszkańcy dużego domu?
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Gruszka_na_w... 21:44, 27 mar 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21914
Judith napisał(a)
Nowości w ogrodzie i tak skromnie zaprezentowane? No jakże to tak?
Ania, a jak tam mieszkańcy dużego domu?


Też jestem tego ciekawa. Na zdjęciach ten budynek nie wygląda już tak dominująco.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Wiolka5_7 22:07, 27 mar 2023


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20443
My uwielbiamy zmiany
Pokaż Aniu szersze kadry
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
AnnaCh 22:09, 27 mar 2023


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Helen, mam taką nadzieję, że będzie się dobrze siedziało, wcześniej nie spędzałam na nim czasu, bo go zwyczajnie nie lubiłam, płytki się trzymały, ale całe boki odpadały, trzeba było coś z tym zrobić. Podjęliśmy decyzję, że tamten idzie do skucia i powstanie nowy

Judith, bo od jesieni ciągle nie uprzątnięte, piach jeszcze na nim. Muszę zaimpregnować te ciemne elementy plus płyty bezbarwnym. Do tego ciągle coś wychodzi, teraz czekam na panów, bo mi jeszcze chodniki mają wymienić, żeby już wszystko grało razem No i w przyszłości elewacja do robienia od nowa
Bifor i after



Haniu, sąsiadów na razie brak już ze dwa lata nic nie robią, pojawiają się tak raz na pół roku gdzieś. Dla mnie dobrze, tak patrzę, że serby już spore, jeszcze dużo brakuje, żeby zasłonić górne okno, ale dołem już mnie za chwilę szczelnie nie będzie widać Ogólnie przyzwyczaiłam się do tego domu, elewacja robi bardzo dobrą robotę, nie rzucą się tak bardzo w oczy.

Wiola, nawet nie mam chyba co pokazać. Porobię niedługo fotki i wrzucę. A tymczasem zmiany za domem i wiatą
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Wiolka5_7 07:32, 28 mar 2023


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20443
No kochana takie zmiany i się nie chwalisz?!

Pięknie wyszło!
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Helen 08:14, 28 mar 2023


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8270
Pięknie za domem
____________________
Helen - Hortensjowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies