Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

mrokasia 11:02, 28 mar 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Aniu, pięknie ogarniacie przestrzeń, brawo!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
AnnaCh 11:08, 28 mar 2023


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Wiola, Helen, Kasia, dziękuję Wam bardzo dziewczyny Zaczyna to jakoś wyglądać i w końcu powoli mi się podoba

Dziś rano przed pracą cyknęłam z góry, brrrr... gdzie ta wiosna?

____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 11:12, 28 mar 2023


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Przed chwilą w moim lokalnym radio powiedzieli, że dziś "Dzień chwastów" W związku z aurą za oknem chwasty faktycznie będą dziś świętować, daruję im dziś życie
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Gruszka_na_w... 19:37, 28 mar 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22006
Bardzo dobrą decyzję podjęliście z tym ułożeniem płyt. Jest spójnie i bardzo elegancko. Świetnie to wygląda.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
anuska2507 21:19, 28 mar 2023


Dołączył: 02 kwi 2019
Posty: 2568
Zajrzałam przypadkiem do imienniczki i widzę, że wymieniliście taras z płytek na kostkę. My właśnie zaczęliśmy taką akcję na tarasie przed wejściem do domu. Trochę mieliśmy problem z doborem odpowiednio cienkich płyt, żeby zmieściły się na istniejącej wylewce i wymiarowo nadawały się na stopnie.
Bardzo ładnie wyszedł Wam ten taras i ścieżka
____________________
Ania - okolice Wrocławia Wymarzyłam sobie wrzosowisko
AnnaCh 13:38, 02 kwi 2023


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Haniu, dziękuję bardzo za takie słowa. Zaczyna mi się podobać

Aniu, schody z przodu przerabiałam chyba dwa lata temu Tylko tam to była zabawa, bo schody są okrągłe. U nas wszystko było skuwane, również wylewka, masa pracy, kurzu, gruzu... ale efekt mi się podoba

Leje u mnie znowu, w tym tempie skończę wiosenne prace pewnie koło czerwca
Buszowałam dzisiaj po lesie w poszukiwaniu bazi do palemki, widać wiosnę Palemka naturalna

____________________
Ania - Malutki pod lasem
Judith 14:49, 02 kwi 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9910
Dopiero dotarłam do zdjęć ze zmianami! Wspaniały efekt! .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
AnnaCh 10:02, 03 kwi 2023


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Dziękuje
____________________
Ania - Malutki pod lasem
sarenka 13:57, 03 kwi 2023


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Też dopiero zdjęcia ze zmianami zobaczyłam. Fajna ta rewolucja
____________________
Magda W samym sloncu
AnnaCh 20:06, 04 kwi 2023


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Dzięki Magda

Po zrobieniu tarasu i likwidacji piaskownicy powstała mi nowa rabata. Przy tej pogodzie przygotuję tam ziemię za trzy lata M kupił i wsadził tam dęba czerwonego i coś trzeba dosadzić, muszę zagospodarować to co mam i myślałam o plamie rozplenicy hameln z rozchodnikami i druga plama stipy z jeżówkami Julia. Do tego zastanawiam się czy nie wcisnąć hortensji Grandiflora, bo rosną w pasie dalej wzdłuż domu na jarzabkowej... Wystawa- totalna patelnia, południowa. Stąd pomysłem są wyżej wymienione, bo aktualnie rozplenice i jeżówki rosną mi w cieniu, wystawa rabaty się zmieniła, tuje urosły eh... tetris...
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies