Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do odnowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odnowy

pestka56 15:28, 11 lut 2020


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
My dzielimy się z wiewiórami orzechami. W tym roku dostały wszystkie z orzecha włoskiego i leszczyn. Nie zbieraliśmy.
____________________
Kasia
Tamaryszek 22:27, 12 lut 2020

Dołączył: 21 sie 2012
Posty: 430
Ja też wiewiórek nie dokarmiam, bo nad ogrodem las sosnowy, jak u April. A pod drzewami widać ślady ucztowania - masa resztek szyszkowych.
Mam nadzieje, że z psinką lepiej.
____________________
Pozdrawiam , Tamaryszek http://www.ogrodowisko.pl/watek/3042-wizytowka-moj-swiat
Gosiek33 09:15, 13 lut 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Do tej pory wiewiórki radziły sobie same, mają pełno szyszek i uparcie je skubią. Pierwszy raz zobaczyłam, że do smalcu się dobrała.
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 09:18, 13 lut 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Tamaryszek napisał(a)
Ja też wiewiórek nie dokarmiam, bo nad ogrodem las sosnowy, jak u April. A pod drzewami widać ślady ucztowania - masa resztek szyszkowych.
Mam nadzieje, że z psinką lepiej.



Podobnie mam pod sosnami pełno łusek. Psinkę czeka jutro badanie. Ale i tak od kilku dni jest jepiej. Mnie za to kolano padło i chodzić nie mogę. Jak nie urok, to przemarsz wojsk napoleońskich

Iza podziwam Twojego oczara - zjawiskowy. Ile lat rośnie u Ciebie?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
jolanka 09:41, 13 lut 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
U siebie w ogrodzie wiewiórek nie widzę, za to w lesie maja wszystkiego pod dostatkiem, wystarczy im
Za to sójki uwzięły się w tym roku i próbują rywalizować z mniejszymi ptaszkami o jedzenie w karmnikach wrrr, no niby rozumiem, ze też muszą coś jeść ale .... wole jednak te mniejsze

Choroby to przychodzą nie czekając na zaproszenie, tylko potem trudno je wyprosić, jakieś takie niekulturalne są, prawda?
Zdrowiej bo wiosna idzie

Nie mam żadnego oczary, muszę chyba pomyśleć nad jakimś, tylko nie żółtym
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
UrsaMaior 09:42, 13 lut 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8192
Eh te wiewiórki...kiedyś moją opieprzyłam, że bajzel robi, to we mnie szyszką rzuciła!
____________________
ogród pod lasem
galgAsia 09:44, 13 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
jolanka napisał(a)
U siebie w ogrodzie wiewiórek nie widzę, za to w lesie maja wszystkiego pod dostatkiem, wystarczy im
Za to sójki uwzięły się w tym roku i próbują rywalizować z mniejszymi ptaszkami o jedzenie w karmnikach wrrr, no niby rozumiem, ze też muszą coś jeść ale .... wole jednak te mniejsze

Choroby to przychodzą nie czekając na zaproszenie, tylko potem trudno je wyprosić, jakieś takie niekulturalne są, prawda?
Zdrowiej bo wiosna idzie

Nie mam żadnego oczary, muszę chyba pomyśleć nad jakimś, tylko nie żółtym

Jolanko, polecam Diane i Feuerzauber Jestem nimi zachwycona
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
TAR 10:12, 13 lut 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7268
Gosia to trzymam kciuki i za psine i za twoje kolano, niech sie leczy, bo wiosna nadciaga

Jolanko u mnie w tym roku tez sojki sie rozpanoszyły ale raczej grzecznie, bo jakby nie bylo grzecznie to by odlot musialy zrobic. zauwazylam tez 3 sroki ze sie kreca. Musze moje malenstwa pilnowac. Sojki czesto z wroblami urzeduja pod karmnikami a sikory i pozostale rzadza w karmnikach.

Iza - rozwaliłaś system a raczej twoja wiewiora Pokaż oczary.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Agania 10:38, 13 lut 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Fajna wiewióra w koszyku super ujęcie Gosiu

Zdrówka Wam życzę u mnie też wet na okrągło mam dwóch pacjentów,
możemy liczyć tylko na lekką poprawę stanu zdrowia
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Gruszka_na_w... 20:18, 13 lut 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Kolanowy wybrało sobie zły czas na chorowanie. Dobrze, że suni się polepszyło.
Zdrówka życzę.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies