Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina

Magleska 07:19, 16 sty 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18443
Zawsze jak dzieje się coś niedobrego ,to człowiek dostaje palpitacji serca i tylko czeka co może jeszcze być źle .....
Mam nadzieję ,że to tylko chwilowe ........i dziś już zaświeci dla nas słońce musi być lepiej
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Urszulla 07:50, 16 sty 2018


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
sylwia_slomczewska napisał(a)
Bardzo chciałam, żeby sie juz 2017 skończył bo szczególnie końcówka była nerwowa, ale ten 2018 to już rekordy bije dopiero 15 dni , a już

obraz spadł ponownie
urwała się lampa na przedpokoju, była z takich rzemieni i niestety te rzemienie upływu czasu nie wytrzymały
starszy syn przebił nogę na gwoździu( nie w ogrodzie)
po dwóch dniach trzeba było jechać na S O R skończyło się na antybiotyku
dzisiaj dowiedzieliśmy się, że zmarł nasz znajomy
a pół godziny temu omal nie wylecieliśmy w powietrze razem z kotłem od centralnego....strzelały wszystkie grzejniki i zbiornik wyrównawczy na kotle 110 stopni 20 lat eM w nim pali i nigdy takiej sytuacji nie mieliśmy

jakaś seria , albo cały taki rok tfu tfu tfu....


Sylwuś, u mnie alarm stanu bezpieczeństwa przy piecu należy już do standardu co jakiś czas. Przyczynę znam. Wczoraj też miałam szewski poniedziałek bo złapałam flaka. To moja czwarta usterka auta od grudnia- jakby kropka nad i w nocy przerwa w spaniu, samo życie

Pocieszyłam się tylko ogrodowymi metamorfozami.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
jolanka 08:24, 16 sty 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Tfu, tfu, przez lewe ramię
Sylwia, czasami niestety to tak lawinowo się dzieje. Następnym razem będą to same dobre rzeczy, zobaczysz.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
pawel_snopek 08:51, 16 sty 2018


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Mój nowy rok podobnie się zaczął więc wiem jak to jest i czuje się okropnie. Jakoś trzeba to przetrwać. Pozdrawiam
____________________
Paweł - Ogród pod górą
anka_ 09:11, 16 sty 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Ten rok ja widać pechowo dla wielu się zaczął. Napisałabym ' w grupie raźniej', ale wiem że patrzenie na cudze nieszczęścia nie pomaga. Trzeba poprostu nieść na grzbiecie co życie przyniesie. Choć już nie raz zastanawiałam się ile można wytrzymać... ile razy człowiek będzie miała siłę podnieść się z kolan...
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
pawel_snopek 09:30, 16 sty 2018


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
No niestety takie nasz życie jest ale nie można się poddawać Czasami takie słowa denerwują lecz mi pomagają przetrwać najmroczniejsze chwile. Oby do wiosny
____________________
Paweł - Ogród pod górą
sylwia_slomc... 09:54, 16 sty 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81968
dana1s napisał(a)
Sylwuś czasami tak właśnie się dzieje, ale wszystko będzie dobrze.
Tulę mocno Twoje skołatane serducho!
U nas wczoraj straszna informacja, kolega Dużego ze szkoły rzucił się pod pociąg, myśli nie mogę zebrać co nim kierowało. 17 lat i koniec...za tydzień miałby 18

Danusiu co Ty piszesz ogromna tragedia I nieutulony żal i ból rodziców....
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 09:55, 16 sty 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81968
Magleska napisał(a)
Zawsze jak dzieje się coś niedobrego ,to człowiek dostaje palpitacji serca i tylko czeka co może jeszcze być źle .....
Mam nadzieję ,że to tylko chwilowe ........i dziś już zaświeci dla nas słońce musi być lepiej

Madzia dzisiaj miałam kolędę, dom poświęcony może złe odeszło
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 09:57, 16 sty 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81968
Urszulla napisał(a)


Sylwuś, u mnie alarm stanu bezpieczeństwa przy piecu należy już do standardu co jakiś czas. Przyczynę znam. Wczoraj też miałam szewski poniedziałek bo złapałam flaka. To moja czwarta usterka auta od grudnia- jakby kropka nad i w nocy przerwa w spaniu, samo życie

Pocieszyłam się tylko ogrodowymi metamorfozami.

No właśnie czasem jak na człowieka całe stado nieszczęść siądzie to tylko wspomnienia tego dobrego ratują przed wariatkowemMetamorfoza bardzo udana byłam widziałam
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 09:59, 16 sty 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81968
jolanka napisał(a)
Tfu, tfu, przez lewe ramię
Sylwia, czasami niestety to tak lawinowo się dzieje. Następnym razem będą to same dobre rzeczy, zobaczysz.

Czekam na te lepsze i się doczekać nie mogę, jeszcze mi teraz laptop szwankuje, a w zasadzie bateria...trzeba będzie grata wymienić A wszystkie zdjęcia mam w nim właśnie....
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies