Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Goniak

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Goniak

Gardenarium 21:39, 23 lis 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Czarnuszek niesamowity, jego mina bezcenna
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
monteverde 21:48, 23 lis 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Kociaki śliczne, ale mój jamnik nie tolerowałby kota w domu Gosiu napisz jak wyszło ciasto
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Katkak 13:14, 24 lis 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Gosiu dziękuję serdecznie za odwiedziny i tyle ciepłych słów. Dziękuję też za wspaniały pomysł z tym prosem. Mam jednak pytanie. Ze dwa miesiące temu posadziłam pod tą szopką 3 kolorowe berberysy (seledynowy, pomarańczowy i czerwony, nazw niestety nie pamiętam. Jeden to na pewno Electra) i nie wiem czy nadal ta koncepcja z prosem będzie pasowała . Gosiu doradź proszę mnie zielonej I z okazji pierwszej seteczki wielu kolejnych setek życzę i spełnienia. A to dla Ciebie
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
wojtas2101 01:38, 27 lis 2013


Dołączył: 24 wrz 2012
Posty: 1762
Gosiu
Czy masz jakieś doświadczenia w zimowaniu cedrów glauca i glauca pendula, co roku je okrywałem a i tak przymarzły ( brązowe igły). Może ich nie okrywać niech się hartują.
____________________
Ogród przydomowy - Hosty Wizytówka-Ogród przydomowy-Hosty
goniak 08:56, 27 lis 2013


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
wojtas2101 napisał(a)
Gosiu
Czy masz jakieś doświadczenia w zimowaniu cedrów glauca i glauca pendula, co roku je okrywałem a i tak przymarzły ( brązowe igły). Może ich nie okrywać niech się hartują.

Przykro mi, ale moje doświadczenia z cedrami są takie same jak Twoje.
Kupiłam kiedyś dorosłego cedra, szczepionego, typu pendula, z ogromnym systemem korzeniowym, posadziłam go wiosną aby miał czas dobrze się ukorzenić i też przemarzł calusieńki, włącznie z korzeniem
Na tym suchym badylu wieszam sobie teraz latarenkę i dałam spokój z cedrami
____________________
Małgosia mój zielony świat
wojtas2101 11:55, 27 lis 2013


Dołączył: 24 wrz 2012
Posty: 1762
goniak napisał(a)

Przykro mi, ale moje doświadczenia z cedrami są takie same jak Twoje.
Kupiłam kiedyś dorosłego cedra, szczepionego, typu pendula, z ogromnym systemem korzeniowym, posadziłam go wiosną aby miał czas dobrze się ukorzenić i też przemarzł calusieńki, włącznie z korzeniem
Na tym suchym badylu wieszam sobie teraz latarenkę i dałam spokój z cedrami



U mnie całe nie przemarzły, glauca pendula zabezpieczony marznie- igły brązowieją, póżniej odrastają ale wogóle nie rośnie od paru lat i wygląda średnio, odm. glauca również brązowieje napoczątku nie miał przyrostów (w tym roku ok 20cm), trochę było by szkoda aby się zmarnował, jeszcze go nie okryłem, widziałem u mnie na dzielnicy dosyć spore okazy tej odmiany. Pozdrawiam
____________________
Ogród przydomowy - Hosty Wizytówka-Ogród przydomowy-Hosty
Nati 13:06, 27 lis 2013


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
o trafiłam na stówkę, gratuluję!!
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
ANIA 13:13, 27 lis 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 912
Czarnuszek piękny. Niestety u nas kotki się długo nie trzymają. Może zbyt blisko mamy las? A w nim lisy?
____________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko
wojtas2101 17:52, 01 gru 2013


Dołączył: 24 wrz 2012
Posty: 1762
Witaj Gosiu
Czy to HVX.
____________________
Ogród przydomowy - Hosty Wizytówka-Ogród przydomowy-Hosty
monteverde 18:00, 01 gru 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Nareszcie stóweczka gratuluję Gosiu różyczkę zostawię

____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies