Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Ani :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Ani :)

adewzuol 07:46, 10 maj 2018


Dołączył: 19 lut 2016
Posty: 1046
Też jestem za wersją BKosimkArt. Za dosadzeniem hortek za ławką.
A różaneczniki i powojnik kwitną spektakularnie. Szkoda, że nie do jesieni.
____________________
Ewelina W piaskownicy
Anitka 07:51, 10 maj 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7774
anbu napisał(a)
Anita zaproponowała jeszcze coś innego, dostosowanie placyku do ławeczki

Ja też myślałam, żeby przesunąć ten placyk do przodu i złagodzić i zacząć od tego przełamania tak jak Basia zaznaczyła. Będzie wówczas miejsce na hortensje.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Monia81 07:59, 10 maj 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
Aniu fajnie kwitną te rh u Ciebie, ależ by było cudnie gdyby kwitły do jesieni, pomarzyć można co do ławeczki ja na kwaśnej rabacie też chcę ławeczkę i nawet już została postawiona i chce wtopić tą ławeczkę tak, żeby nie była tak widoczna, z tyłu hortensje phantom, w koło rh i azalie no i trawka, myślę jeszcze jaka buźka
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Toszka 08:10, 10 maj 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
anbu napisał(a)
Kurcze Toszka, Paula nie pomyślałam A może dać te Adagio pod sama ławeczkę i dokupić jeszcze hortek? Hm muszę pomyśleć
Tylko z tego co wiem, je sadzi się co 1,2 minimum? Nie wiem czy mam tam tyle miejsca


W pierwotnym planie ławka miała nurzać się w hortkach, tak by siedzącego miziały po pleckach i razem z nim czytały książkę
Niżej kulki i trawki, a ustawienie ławki tak, by móc zerkać z niej na hosty u stóp grujecznika, za cisowym parawanem.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Efffa 08:20, 10 maj 2018


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Toszka napisał(a)


W pierwotnym planie ławka miała nurzać się w hortkach, tak by siedzącego miziały po pleckach i razem z nim czytały książkę
Niżej kulki i trawki, a ustawienie ławki tak, by móc zerkać z niej na hosty u stóp grujecznika, za cisowym parawanem.

Epickie,Toszka jakie Ty masz fajne wizję.
Niedługo będę zmieniać rabatę z rh,bukszpanu i carexow TB, zaproszę Cię.
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
malgol 08:59, 10 maj 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Na polecenie Makusi przyszłam dobic się choinami no szok jakie one piekne i wielkie! ile lat trzeba ,żeby takie były? Załamałam się ,że moje takie mikruski
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
iwka 12:02, 10 maj 2018


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Ania, jak kolorowo u Ciebie no kto by pomyślał

Na ławeczce zajmuję miejsce na środku, obawiam się, że z brzegu się nie zmieszczę Też bym delikatnie te rogi wysunęła do przodu, bardziej naturalnie będzie
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
anbu 13:13, 10 maj 2018


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Dziewczyny dziękuję, dziękuję, dziękuję bardzo za wszystkie Wasze punkty widzenia :*

Haniu chyba tak zrobię, ciut dam ten placyk w przód aby upchnąć tam Anabellki Dzięki za Twoje zdanie

Paula masz rację, też chcę tam miskanty, pomyślałam o niskim Adagio Jakoś zawsze zapominam o trawach a one przecież zmiękczają to i owo

Ali hakonki powinny być dzisiaj, bynajmniej mam takie info na maila Ale nie spodziwam sie cudów

Aniu z Nowoczesnego z różanką, też mi się bardzo to złagodzenie linii podoba
Z tyłu to choiny kanadyjskie. Kupowałam już takie na "stópkach". W sumie jakoś obawiałam się tych stópek a one z roku na rok gęściejsze, że je teraz mało co widać

Anulko z Raju dzięki, a może to nie głupi pomysł bez tych kamyczków? Hm..

Marta Ty nie umieraj z zazdrości, bo Twoje też takie będą Tylko je bardziej ciachnij i podlej gnojówką Sadziłam je w 2016 roku

Wiklasiu propozycja Basi bardzo mi się podoba a teraz to i myślę nad całkowitą likwidacją tego żwirku i zrobieniu tak jak Anula z Raju zaproponowała Dzięki Kochanieńka

Asiu nie ukrywam, liczyłam na Twój zmysł artystyczny Dobrze, że wpadłaś Ta linia prosta aż wali po oczach Ja wokół tego placyku chodzę już kilka dni i wiedziałam tylko tyle, że z nim coś nie tak A to takie proste, że aż trudne!

Ewelina dzięki za głos, hortki raczej napewno dosadzę Tylko muszę to teraz na spokojnie rozmierzyć

Anitko racja. Jak przesunę go trochę do przodu, to może hortka tam się zmieści, bez przesadzania tej obok Ambrowca

Monia no to będziemy miały podobnie

Toszka jak Ty już polecisz z tą swoja poezją to wiesz

Ewelino

Gosiu nie dobijaj się choinami. One lubią wodę, dużo wody Często wieczorem robię im prywatny prysznic Lubią gnojówki i cięcie. Mocno je w tym roku skróciłam, bo mackami już RH dotykały Dziewczyny ani się nie obejrzycie a Wasze takie będą

Żabka no co Ty? Dla Cię zawsze miejsce się znajdzie
____________________
Ania Ogród Ani :)
Magleska 18:48, 12 maj 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18730
przeczytałam zaległości i widzę ,że już z placykiem zaplanowane
rh masz cudowne ,choiny też .rabaty z przodu domu nabierają masy i trawniczka zazdraszczam -śliczny
ps podoba mi się złagodzenie lini przy ławeczze ,tak jak Basia zaproponowała
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
BKosimkArt 14:19, 14 maj 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Aniu, pytanko mam, jakie masz Hakone??
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies