Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Niny

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Niny

Warmia 09:03, 18 cze 2015


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
To u Ciebie pewnie nie pada. U mnie dzisiaj brzydko, ale przynajmniej roślinki będą podlane. Czekam na efekty wymyślania
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
iwka 10:49, 18 cze 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
róże z szałwią będzie piknie
tylko o zdjęciach nie zapomnij, bo my tu lubimy oglądać przed i po
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
rzulieta 16:51, 18 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 1161
Kupialam dwie pnące blado różowe róże. Trzy dziewanny fioletowe i dwie rozplenice, poszalałam nie ma co.
____________________
Ogródek Niny
Margeritka 01:46, 19 cze 2015


Dołączył: 13 maj 2013
Posty: 72
Ninka Ty jesteś romantyczką,zdobywasz bardzo piękne ,zakochane rośliny,róże,dziewanny.Piękne.Pytasz jak posadzić,ja posadziłabym blisko siebie róże, szałwię no i ta dziewanna, super pomysł ,tak artystycznie zaszalej,blisko ale nie pod kreskę.Bardzo Cię pozdrawiam i nie mogę się doczekać efektu
____________________
MargeritkaMałgorzatkowe skarby
rzulieta 15:08, 20 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 1161
Kupiłam dziś parę roślinek Róże rabatowe różowe bo mi pasują do Starca Omszonego.
Tawułę Japońską pod studnię. Trawy dwie sztuki pod dalszą część ogrodzenia z traw za huśtawkę i astry krzaczaste białe dalsza część rabaty z białych róż okrywowych przy wiśni do płotu z bluszczem.
Muszę dziś powysadzać funkie jeszcze pod mur co zostały przy róży pnącej bo się dziś dowiedziałam że nie poradzą sobie w tym towarzystwie. Myślałam, że hostom obojętne a tu się okazuje, że hosta lubi bardziej kwaśną glebę niż róża i nie znosi jej nawozów.
Więc teraz dumam co ja mam tam posadzić....
____________________
Ogródek Niny
Margeritka 15:54, 20 cze 2015


Dołączył: 13 maj 2013
Posty: 72
Ninka,pięknie zestawiasz te swoje skarby,białe róże i bluszcz,super!!!Różowe i szare-srebrne starce,pięknie.Kominek jest stary już był w tym domku i bardzo go lubię taki otwarty,pachnie dymem w sypialni ale kto,,bogatemu zabroni wąchać dym,,moje ulubione powiedzenie na przekór wszystkiemu.
Szalejesz ,szalejesz,ja zawsze się tłumaczę z takich zakupowych szaleństw,,nie palę to mam,,
____________________
MargeritkaMałgorzatkowe skarby
malgorzata_s 19:30, 20 cze 2015


Dołączył: 01 wrz 2014
Posty: 2082
rzulieta napisał(a)
Kupiłam dziś parę roślinek Róże rabatowe różowe bo mi pasują do Starca Omszonego.
Tawułę Japońską pod studnię. Trawy dwie sztuki pod dalszą część ogrodzenia z traw za huśtawkę i astry krzaczaste białe dalsza część rabaty z białych róż okrywowych przy wiśni do płotu z bluszczem.
Muszę dziś powysadzać funkie jeszcze pod mur co zostały przy róży pnącej bo się dziś dowiedziałam że nie poradzą sobie w tym towarzystwie. Myślałam, że hostom obojętne a tu się okazuje, że hosta lubi bardziej kwaśną glebę niż róża i nie znosi jej nawozów.
Więc teraz dumam co ja mam tam posadzić....


No to czekam na zakupowe zdjęcia.
____________________
Gosia-Ogródek, w którym klon osłupiał
rzulieta 20:10, 20 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 1161
Margeritka napisał(a)
Ninka,pięknie zestawiasz te swoje skarby,białe róże i bluszcz,super!!!Różowe i szare-srebrne starce,pięknie.Kominek jest stary już był w tym domku i bardzo go lubię taki otwarty,pachnie dymem w sypialni ale kto,,bogatemu zabroni wąchać dym,,moje ulubione powiedzenie na przekór wszystkiemu.
Szalejesz ,szalejesz,ja zawsze się tłumaczę z takich zakupowych szaleństw,,nie palę to mam,,

Wiesz że ja też tak mówie? ha! Jedno powiedzonko i drugie bardzo lubię i jest jeszcze jedno " głupim być to jest przygoda"
____________________
Ogródek Niny
rzulieta 20:13, 20 cze 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 1161
Małgoś, padam na twarz. Wszystko prawie powsadzałam. Rozalki zostały. Jutro posadzę. Sama jestem zaskoczona że mi to jakoś wyszło. Starca miałam za dużo to wsadziłam koło studni jeszcze nie wiem czy tam chce go mieć więc myślę nad nim...
Czekaj idę popstrykać zdjęcia.
____________________
Ogródek Niny
iwka 20:14, 20 cze 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
rzulieta napisał(a)

Wiesz że ja też tak mówie? ha! Jedno powiedzonko i drugie bardzo lubię i jest jeszcze jedno " głupim być to jest przygoda"


nie znałam ale podoba mi się
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies