Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Chaos oswajany

Pokaż wątki Pokaż posty

Chaos oswajany

iwka 22:59, 27 cze 2017


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
jak sprawuje się placyk? z tego co pamiętam kładliście matę tak? nic się po niej nie suwa ?


no i fotki nowe zapodaj, przecież to już miesiąc prawie, od ostatnich dwutygodniowych
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Shemsi 22:35, 02 lip 2017


Dołączył: 15 cze 2015
Posty: 716
Placyk nie jest jeszcze intensywnie eksploatowany, ale nie zauważyłam, żeby cokolwiek się przesuwało, nawet przy wjeżdzaniu i zjeżdżaniu z niego stelażem od hamaka. Podobnie ścieżka na froncie - wszystko pięknie leży Mam nadzieję, że dalej będzie równie dobrze. Największym problemem jest atrakcyjność kamyczków do zabawy ;P

Zdjęcia, już, już, w końcu pamiętałam, żeby zabrać aparat do ogrodu. Nadal intensywnie, zbliżamy się do końca, jeszcze bajzel, że nie bardzo jest co pokazywać.




____________________
Weronika Oswajanie chaosu
Shemsi 22:43, 02 lip 2017


Dołączył: 15 cze 2015
Posty: 716
I jeszcze nasza rabata kulkowa, a raczej kulkowo-trawkowa, której ostateczny kształt zaistpirowała Toszka u Iwki ja wcześniej przez ponad miesiąc chodziłam wokół tej rabaty i nie wiedziałam, jak to wszystko poukładać. A wypełniaczami dzięki Iwce zainspirowałam się od Nawigatorki. Tyle podsumowania, kto i czego został matką chrzestną W samym rogu rośnie bez czarny Black Tower, przed nim trzy miskanty, resztę prawie widać

____________________
Weronika Oswajanie chaosu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies