Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » W samym słońcu

Pokaż wątki Pokaż posty

W samym słońcu

Marga 14:30, 21 sie 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Sarenko, i jak kupiłaś humus? Ja upiłam dziś w OBI, mieli promocję i było taniej niż w necie
Jak tam chwasty ?
____________________
Ogród dla moich synków
sarenka 22:50, 21 sie 2015


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Marga - wczoraj czy przedwczoraj zamówiłam,w poniedziałek pewnie ten humus będzie. Cena faktycznie w obi zachęcająca bo przynajmniej kosztów wysyłki nie.ma. No trudno

A czy lawenda to bywa w obi przeceniona?

Chwasty stopniowo są wyrywane...perzu jest ogromna ilość :/

Musze ta.moją przyszłą 10 metrową rabate narysować,zaplanować....
____________________
Magda W samym sloncu
sarenka 22:51, 21 sie 2015


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Chagall- witaj
Jutro przy porannej kawce zajrzę do Ciebie
____________________
Magda W samym sloncu
sarenka 08:20, 22 sie 2015


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Z czym połączyć Danice na rabacie o długości 10m i szerokości 1m?
Żurawki? Czy trawy? będę miała haklanchoe all Gold i jeszcze Fireworks
____________________
Magda W samym sloncu
Marga 09:26, 22 sie 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Ja bym dała trawy. Widziałam ostatnio piękną raczej zieloną rabatę: kulki, trawy i rozchodniki w dwóch kolorach
Zeta ma podobną:
http://www.ogrodowisko.pl/watek/2616-roztoczanskie-klimaty?page=737
Fajna jest jeszcze ta jej długa rabata z szałwią srebrzystą, na tej samej stronie.
Sorki za linka, ale ja osobiście nie potrafię komponować rabat

Edit: Pytałaś o lawendę z obi: powiem szczerze, że nie zwróciłam uwagi. Zobacz może na stronie w ofertach.
____________________
Ogród dla moich synków
sarenka 12:26, 22 sie 2015


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Marga- dzięki za inspirację!
te rozchodniki sa super! Zrobię z nich rabatę taka, która narażona na ogromna ilośc słońca-choc pewnie w następnym roku lato nie będzie tak słoneczne. Nawet nie wiedziałam,że jest az tyle rodzajów rozchodników!
No i ja tez nie umiem projektowac rabat....

W planach mam w tym tyg kupć korę, trochę żwiru, ekobordy, nasiona traw, zraszacz- nie wiem jeszcze jaki...

Mam pytanie o ekobordy-one są do oddzielania żwiru od kory czy też dać je jako obrzeża między trawą a korą? nie przeszkadzają one w koszeniu trawy? Myślałam o kostce na obrzeża,ale nie wiem jaką kostkę będziemy kłaść za jakiś czas

Tą lawendę sprawdzam co jakiś czas czy nie jest już w jakiejś promocji

____________________
Magda W samym sloncu
AnnaCh 12:33, 22 sie 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Rozchodniki na pełnym słońcu bez problemu dadzą radę Wiem, bo ja moje w upał przesadzałam i dzieliłam i nie było problemu
Ja bym też dała do tych kulek rozchodniki i trawy. Możesz teraz dać też trochę cebulek tulipanów, będzie na wiosnę pięknie, tylko może w jednym kolorze
Lawenda w obi jest po ok. 16 zł za 6-pak, kupowałam w tym tygodniu.
Ogólnie w Obi zaczynają się wyprzedaże roślin i np. danice widziałam po 8 zł takie całkiem spore
____________________
Ania - Malutki pod lasem
sarenka 12:50, 22 sie 2015


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Aniu- dziekuję za informacje o Danice- ta cena to super bo w szkólce gdzie kupujemy to po 14 zł jest.
Choc na stronie Obi brak w tej cenie co piszesz, ale moze na miejscu będą. Po niedzieli pojedziemy.
Zastanaiwam się co ile posadzić Danice? co 1m czy co 1,5 metra??

Pare dni temu byłam w biedr i tam kupiłam cebulki kwiatków-zaraz zrobię zdj to pokażę co zakupiłam
____________________
Magda W samym sloncu
sarenka 12:53, 22 sie 2015


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
____________________
Magda W samym sloncu
iwka 12:56, 22 sie 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
No fajne zakupy
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies