Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » W samym słońcu

Pokaż wątki Pokaż posty

W samym słońcu

AnnaCh 12:59, 22 sie 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Bo ich na stronie Obi nie ma, one stoją z boku przecenione. Teraz się zaczynają w Obi wyprzedaże roślin i można coś upolować ładnego Chyba rumiankowa pisała kiedyś, że kupiła tam na wyprzedaży klona palmowego za jakieś grosze, a ja kiedyś upolowałam rh za 1 zł!!!
Biedra jest opanowana przez forumowiczów Wieści o cebulkach się rozeszły, też wczoraj kupiłam, ale ja tylko jeden rodzaj mam
____________________
Ania - Malutki pod lasem
sarenka 13:28, 22 sie 2015


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Ja to się nie znam, wzięłam sxafirki i krokusy bo lubię,tulipani pomarańczowe kobieta mi poleciła,ale chyba oddam mamie bo nie wiem do czego pomarańczowe będą pasować.
Ania,a Ty jakie kupiłaś?

Iwona musze do Ciebie zajrzeć co się dzieje w Twoim ogrodzie
____________________
Magda W samym sloncu
Marga 13:37, 22 sie 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
dzięki Aniu za info o danicach Byłam w Obi wczoraj ale nie patrzyłam. Polecę dziś jeszcze raz.

Ja wczoraj kupiłam krokusy i 4 szt białych tulipanów. Zrażona jestem do tulipanów, bo raz posadziłam 30szt i żaden nie wzeszedł Taki souvenir z Amsterdamu, a potem koleżanka mi powiedziała, że one są sprowadzane z Wietnamu i Chin i do tego zagrzybione ;(
Sarenko, przypomniałaś mi że jeszcze muszę kupić szafirki Zrobimy sobie zaraz spacer do Biedronki.
Twoje zakupy bardzo ładne
____________________
Ogród dla moich synków
babka 13:49, 22 sie 2015


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
sarenka napisał(a)
Ja to się nie znam, wzięłam sxafirki i krokusy bo lubię,tulipani pomarańczowe kobieta mi poleciła,ale chyba oddam mamie bo nie wiem do czego pomarańczowe będą pasować.
Ania,a Ty jakie kupiłaś?

Iwona musze do Ciebie zajrzeć co się dzieje w Twoim ogrodzie

Zakupy fajne, będzie kopanko Nie oddawaj, posadź gdzieś osobno bo może okazać się, ze znów pomylone i wyrosną Ci całkiem takie jakbyś sobie życzyła
Widzę, że działasz
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
sarenka 15:45, 22 sie 2015


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Ola- mąż działa na podwórku, a ja w domu ogórki będę robiła, ciasto piekla i jeszcze musze posprzątać. Dziś czasu brak na pracę na dworze
____________________
Magda W samym sloncu
babka 16:10, 22 sie 2015


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
sarenka napisał(a)
Ola- mąż działa na podwórku, a ja w domu ogórki będę robiła, ciasto piekla i jeszcze musze posprzątać. Dziś czasu brak na pracę na dworze

Znaczy imprezka się kroi ?
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
sarenka 17:09, 22 sie 2015


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Ola- u nas teraz brak imprez,a przynajmniej ja nie chce ( smutne wydarzenia rodzinne). mąż to taczkuje ziemię - tsk pracuje na dworze
____________________
Magda W samym sloncu
Marga 18:22, 22 sie 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Sarenko, pytałaś o ekobordy. Jako obrzeże trawnika robię tylko kancik, ekobordów nie daję bo boję sie że zaczepię nową kosiarką , ale widzę w innych wątkach, że ludzie robią takie obrzeże. Może trzeba by było je wkopać głębiej? Jak sobie przypomnę gdzie takie widziałam, to dam znać.
Też byłam w Biedrze Mam szafirki, więcej tulipanów i krokusiki
____________________
Ogród dla moich synków
sarenka 20:23, 22 sie 2015


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Marga a kora nie splywa jeśli nie ma obrzeży?

Dużo kupiłaś w biedrze? ja się zastanawiam czy jeszcze czegoś nie kupić
____________________
Magda W samym sloncu
Marga 21:24, 22 sie 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
jeszcze nie mam kory, nie mam czasu kupić
W B. kupiłam łącznie 6 paczek i 3 w Obi. U nas w Obi nie ma promocji na thuje danica , Nie ma na nic promocji
Wpadły mi za to w oko hortensje buk. takie jak szukam silver dollar po 18,90. ładnie rozkrzewione i kwitnące Właśnie się nad nimi zastanawiam.
____________________
Ogród dla moich synków
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies