Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » W samym słońcu

Pokaż wątki Pokaż posty

W samym słońcu

Anda 20:08, 19 wrz 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33361
Ładnie Fotek w necie nie widziałaś? Na żywo jeszcze ładniej, ale mamy różne gusta, więc nie wiem, jak tobie się będzie podobał
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
sarenka 20:18, 19 wrz 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
No właśnie te zdjęcia w necie są dla mnie wszystkie jednakowe tych jidaszowcow :/
____________________
Magda W samym sloncu
Anda 21:28, 19 wrz 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33361
No bo one są do siebie podobne Avondale ma duże liście w kształcie serca. Canadensis mają troszkę bardziej zaokrąglone liście.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Johanka77 10:25, 20 wrz 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
No proszę! Jakie tu planowanie odchodzi!
I ile rycia ktoś wykonał!

Czekam na efekt finalny z niecierpliwością
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
sarenka 13:10, 20 wrz 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Anda napisał(a)
No bo one są do siebie podobne Avondale ma duże liście w kształcie serca. Canadensis mają troszkę bardziej zaokrąglone liście.

Jeśli się okaże że to wielopniowe drzewo to nie wiem czy znajdę miejsce na tych rabatach, bo one wcale duże nie sa- chyba że na środku tej najdłuższej rabaty by je dać? Co o tym myślisz?
A tam gdzie teraz przekopuje to 2 graby?
____________________
Magda W samym sloncu
sarenka 13:11, 20 wrz 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Johanka77 napisał(a)
No proszę! Jakie tu planowanie odchodzi!
I ile rycia ktoś wykonał!

Czekam na efekt finalny z niecierpliwością

Nie wiem czy to starość już mnie bierze czy co,ale 5-10 min widłami pomacham ta ziemię i już sił nie mam,muszę z godzinę odpoczywać
Ale jest szansa że dziś przekopie

A tak w ogóle to miałam już nic nie kopać bo nie miałam pomysłu gdzie dać rabatę jeszcze


Co zrobić z tą darnią z tego kawałka? Część jest zaschnięta a część to chwasty rozłogowe- to wiem że to idzie do worków z bio
____________________
Magda W samym sloncu
Johanka77 13:27, 20 wrz 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Ja mam dużo pola dookoła, to „przesadzam” ją na polę
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
sarenka 13:35, 20 wrz 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Johanka77 napisał(a)
Ja mam dużo pola dookoła, to „przesadzam” ją na polę
ok
____________________
Magda W samym sloncu
sarenka 16:07, 20 wrz 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Ewa, co o tym myślisz zeby tu gdzie na biało to dać druga Pissardi? A nastepne zielone to jeden grab Lucas a trzecie drzewo to nie wiem czy też grab czy moze jakiegoś klona albo graba?
____________________
Magda W samym sloncu
Johanka77 16:17, 20 wrz 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Ja bym dała dwa Lucasy. Będzie taki akcencik.
Mi z pisardi pasuje.

Choć nie jestem Ewa
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies