Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » W samym słońcu

Pokaż wątki Pokaż posty

W samym słońcu

sarenka 13:59, 16 wrz 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Wiolka5_7 napisał(a)
Może zrób na kartce dokladnie caly plan dzialki, zaznacz dokladnie gdzie.,co jest ,tak bedzie łatwiej doradzic ....
Zaznacz też wymiary rabat


Jakoś nie idzie mi zachowanie proporcji,na poprzedniej stronie Ewa wkleiła ten mój plan,ale nie jest on idealny jeśli chodzi o wymairy. Po pracy jeszcze zobaczę czy mam jakiś inny narysowany
____________________
Magda W samym sloncu
Wiolka5_7 14:24, 16 wrz 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20472
sarenka napisał(a)


Jakoś nie idzie mi zachowanie proporcji,na poprzedniej stronie Ewa wkleiła ten mój plan,ale nie jest on idealny jeśli chodzi o wymairy. Po pracy jeszcze zobaczę czy mam jakiś inny narysowany


Bo bez planu to ciężko coś doradzić
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
sarenka 18:29, 16 wrz 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Tak to.mniej więcej wygląda
Nie obsadzone jest to u góry 2,5 m,tzn tam parę tuj jest,ale drzewa chce,chyba graby będą lub jarzaby.

Dalej jest to co o czym pisałam co mąż mi powiedział że mogę obsadzić

I z czasem to miejsce gdzie jest półcien

A- Amanogawy
D Danica
Coś
Bez eva
____________________
Magda W samym sloncu
sarenka 06:13, 18 wrz 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Zapomniałam o rabacie pod oknami i tam jest Pissardi.
Wpadłam na pomysł,że mimo iz bardziej pasowałyby mi drzewa z nieregularnymi koronami przy granicy z sąsiadami to chyba jednak zdecuje się tam na Amanogawy w ostateczności na Jarzaby
____________________
Magda W samym sloncu
Ania111 06:55, 18 wrz 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
sarenka napisał(a)
Zapomniałam o rabacie pod oknami i tam jest Pissardi.
Wpadłam na pomysł,że mimo iz bardziej pasowałyby mi drzewa z nieregularnymi koronami przy granicy z sąsiadami to chyba jednak zdecuje się tam na Amanogawy w ostateczności na Jarzaby


O jej
Pelna "profeska"
Planowanie z planem - super .

Fajnie ,że wiesz co gdzie posadzić.
Trzymam kciuki
____________________
Ania Spelnione marzenie
sarenka 07:44, 18 wrz 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Ania111 napisał(a)


O jej
Pelna "profeska"
Planowanie z planem - super .

Fajnie ,że wiesz co gdzie posadzić.
Trzymam kciuki

Ania, w tym sęk że właśnie mam problem żeby się zdecydować co gdzie posadzić rok czasu lub dłużej szukałam drze żeby przy granicy z sąsiadami posadzić i nie będą takie jak chciałam, ale już mi się szukać nie chce i czekać
____________________
Magda W samym sloncu
sarenka 17:41, 19 wrz 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Zaczęłam kopaC, komary za bardzo atakują więc jutro skończę.
Zastanawiam się czy sadzić jeszcze w tym roku czy na wiosnę dopiero- jak radzicie?
Sadząc tam nie chciałabym zasłonić hortensji,które są jednak ozdobą. Myślę o drzewie - może tego judaszowca avondale bym tam dała? Tylko nie wiem w sumie jak on wygląda po kilku latach i ile miejsca mu szykować???
Albo jakieś dwa drzewa


____________________
Magda W samym sloncu
sarenka 17:45, 19 wrz 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Tak myślę żeby tak posadzić drzewa
Czy może tak
A może tak drzewa dać?



Mam Pissardi na tle domu, może jeszcze jedna posadzić w którymś miejscu tej rabaty? Czy to za pstrokato?? Podoba mi się docelowy kształt jej korony
____________________
Magda W samym sloncu
Anda 19:01, 19 wrz 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
sarenka napisał(a)
Tak myślę żeby tak posadzić drzewa



Mam Pissardi na tle domu, może jeszcze jedna posadzić w którymś miejscu tej rabaty? Czy to za pstrokato?? Podoba mi się docelowy kształt jej korony


Wg mnie taka wersja miejsc na drzewa jest najlepsza.

Tego Avondale chcesz wielopniowego czy na jednym pniu?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
sarenka 19:44, 19 wrz 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Wolałabym jednoosiowy,ale nie wiem jaka dostępna jest sadzonka. Napiszę do sklepu bo to przez neta bym kupowała,a tam zdjęcia nie ma dodanego.

Jak wygląda ten judaszowiec?
____________________
Magda W samym sloncu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies