Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » W samym słońcu

Pokaż wątki Pokaż posty

W samym słońcu

sarenka 12:51, 29 kwi 2021


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
April napisał(a)
A planujesz tak jeszcze jakiś nieduży krzew, żeby tak płasko nie było? Może jakąś świdośliwę jak u Wioli? U niej ta rabatka jest doskonała.

Na tej rabacie są limelight. Więc nie wiem czy z przodu coś jeszcze dawać? Od strony warzywnika chce dać royal Burgundy lub pissardzi i jakieś drzewo które lubi w nogach mokro.

Wzdłuż tuj posadziłam Obiele i jeszcze mam pigwowca japońskiego oraz forsycje do posadzenia...
Myślisz,że to wystarczy czy mało?
Czekam aż w AF będą mieli dostawę drzew i jadę po 4-5 sztuk...oby były te które chcę
____________________
Magda W samym sloncu
sarenka 12:57, 29 kwi 2021


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
.
____________________
Magda W samym sloncu
sarenka 05:49, 30 kwi 2021


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Czyszcząc tuje na takie coś się natknęłam, co to może być??
____________________
Magda W samym sloncu
inka74 06:48, 30 kwi 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Ptaki coś próbowały uwić? U mnie siedzą w tujach.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
sarenka 07:11, 30 kwi 2021


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
inka74 napisał(a)
Ptaki coś próbowały uwić? U mnie siedzą w tujach.

No właśnie nie wiem bo to kilka,to nawet nie gniazdo jest.. szkoda, no ale jak czgszcze tuje to nie oglądam czy gniazdo jest eh, trzeba będzie jednak patrzeć następnym razem
____________________
Magda W samym sloncu
April 08:08, 30 kwi 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10310
sarenka napisał(a)

Na tej rabacie są limelight. Więc nie wiem czy z przodu coś jeszcze dawać? Od strony warzywnika chce dać royal Burgundy lub pissardzi i jakieś drzewo które lubi w nogach mokro.

Wzdłuż tuj posadziłam Obiele i jeszcze mam pigwowca japońskiego oraz forsycje do posadzenia...
Myślisz,że to wystarczy czy mało?
Czekam aż w AF będą mieli dostawę drzew i jadę po 4-5 sztuk...oby były te które chcę


To na razie nic nie dawaj więcej. Jakoś mi to umknęło. Zobaczysz w sezonie i ocenisz efekt.

A kiedy w AF mają być drzewka? Chcę jeszcze grujeczniki dokupić. Mężowi się spodobały
____________________
April April podbija las Mazowsze
sarenka 09:21, 30 kwi 2021


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
April napisał(a)


To na razie nic nie dawaj więcej. Jakoś mi to umknęło. Zobaczysz w sezonie i ocenisz efekt.

A kiedy w AF mają być drzewka? Chcę jeszcze grujeczniki dokupić. Mężowi się spodobały

Mówili,że w połowie maja...ale jak się uda to 8 już podjadę i zobaczę
____________________
Magda W samym sloncu
sarenka 07:35, 01 maj 2021


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Ewa(effka)zainspirowała mnie w zeszłym roku fotelami i kupiłam zestaw, w tym roku zakupiłam mate na taras i jeszcze stolik będę chciała zakupić taki sam ...
____________________
Magda W samym sloncu
Roocika 09:54, 01 maj 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Powiem Ci, że takie przewijaki mam dwa. Jeden jeszcze używamy, drugi stoi w spiżarni.
Też się zastanawiam co z tego drugiego zrobić. Mąż mu dorobił kółka
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
sarenka 09:56, 01 maj 2021


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Roocika napisał(a)
Powiem Ci, że takie przewijaki mam dwa. Jeden jeszcze używamy, drugi stoi w spiżarni.
Też się zastanawiam co z tego drugiego zrobić. Mąż mu dorobił kółka

A właśnie,może do spiżarni wstawię,zobaczę czy się da ustawić


____________________
Magda W samym sloncu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies