Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

Anda 14:22, 29 mar 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33450
Johanka77 napisał(a)
Ja muszę piwonie swoje posadzić!
Wśnie sobie przypomniałam, że kupiłam


Czytam i nie wierzę Ty i piwonie, te "babcine" kwiatki? Jednak cieszy mnie to ogromnie Sadź koniecznie. A gdzie zamierzasz?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
deszczowymaj 14:25, 29 mar 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Ewuś

Jejku jak ja uwielbiam te Twoje fotki jakie to wszystko jest śliczne ..widać ,że kochasz każdą roślinkę

O rudbekie się nie martw ,wytrzyma bez problemu u mnie ciut większa i wytrzymała bez żadnego uszczerbku ostatnie -5st

ale jakie Ty masz ładniutkie listki jeżówki cóż to za odmiana ?
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Anda 14:32, 29 mar 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33450
deszczowymaj napisał(a)
Ewuś

Jejku jak ja uwielbiam te Twoje fotki jakie to wszystko jest śliczne ..widać ,że kochasz każdą roślinkę

O rudbekie się nie martw ,wytrzyma bez problemu u mnie ciut większa i wytrzymała bez żadnego uszczerbku ostatnie -5st

ale jakie Ty masz ładniutkie listki jeżówki cóż to za odmiana ?


Asiu, dziękuję, ja Twoje też
Pocieszyłaś mnie rudbekią

Jeżówki jakieś nówki sadzone zeszłej wiosny. Musiałabym sprawdzić karteczkę, a teraz leje... Przy okazji nowych fotek napiszę co tam mam

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Johanka77 15:30, 29 mar 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Anda napisał(a)


Czytam i nie wierzę Ty i piwonie, te "babcine" kwiatki? Jednak cieszy mnie to ogromnie Sadź koniecznie. A gdzie zamierzasz?


Ewa, mam jedno miejsce przy śmietniku
Na wjeździe, tam gdzie kulkowisko poszerzyłam - przy samym płocie.
Kocimiętę tam posadziłam, ale jakaś byle jaka...
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
anpi 15:51, 29 mar 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8152
Z miłą chęcią zrobiłam przegląd Twojej wiosny Pięknie! U mnie jeszcze nie ma tyle kwitnących, ale wczoraj i dziś temp. na dworze +20st.C i w szybkim tempie wszystko zaczyna się od rozwijać. Aż nie chce się wierzyć , że znów idzie ochłodzenie.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
malgorzata_s... 16:15, 29 mar 2020


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Anda napisał(a)
A w donicy przed domem na raze to



Koniec


Fantastyczne bogate kompozycje U Was wiosna bardziej zaawansowana.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Jola_M 16:23, 29 mar 2020


Dołączył: 05 kwi 2019
Posty: 971
Ewcia wrzuciłam narazie puste plany do mnie, jak będziesz miała chwilę to wpadaj, a ja za ten czas spróbuję też coś porysować. dzięki !
____________________
Jola ul. Zielona :-) i zaczynam życie od nowa poprzedni wątek Ogród-moje marzenie, zmęczenie i spokój
Helen 17:19, 29 mar 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8309
Ewa, kompozycja donicowa rewelacja. Takie delikatne kolorki są super.
O reszcie nie piszę, bo ile razy można pisać, że pięknie
____________________
Helen - Hortensjowo
KasiaBawaria 08:31, 30 mar 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Ale masz ladna ziemie. U mnie teraz znow 4 dni mrozow. - 6 dzis w nocy. Nawet ciemierniki ucierpialy i choc sie podnosza, to niektore czesci maja jednak zwiedniete. Za cieplo bylo zima.

Widze, ze zamawiamy w tej samej szkolce jeszcze u horstmana zamawiam.
____________________
Zapraszam na kawe
Milka 09:10, 30 mar 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Anda napisał(a)
Najdalej posunięta piwonia i kwitnący rozmarynek


Niemal identyczna faza rozwoju roślin w naszym ogrodzie, tylko kocimiętka u mnie jeszcze chyba nie w pąkach.
Rudbekie są wytrzymałe, odmianowe ciut później ruszają, bo te zwykłe, to cały czas zielone.
Pudrowa kompozycja i mnie zachwyca
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies