Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

mrokasia 09:18, 30 mar 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18004
Anda napisał(a)


Aaaaaa
Reszta również cudna, ale to mnie urzekło .
U mnie świdośliwa jeszcze w pąkach, takie leciutko rozwinięte listki mam na klonie ginnala i na kalinie Spring Red.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
nicol21 09:21, 30 mar 2020


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10290
Piękna wiosna u Ciebie jest! Kompozycje donicowe na ławce bardzo urocze. Rozumiem, że poszłaś w pachnące narcyze bridal crown?!Na dworze też tak mocno pachną jak w domu czy temperatura robi różnicę?!

____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Kawa 10:48, 30 mar 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
cudniaście
melduję ze wczoraj zauwazyłam kilka anemonów ale czemu miejscach gdzie nie sadziłam?
czy mogę przesadzić póki same listki>?
piwonia już wielka u mnie ledwo łypie jednym czerwonym pazurkiem a śś już za chwilę będzie
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Ola76 10:54, 30 mar 2020


Dołączył: 01 sie 2019
Posty: 104
Pieknie zaczyna wszystko startowac. Kompozycja doniczkowa wyglada super, a te kolory!
Wczoraj ogladalam "Gardeners' World" na BBC, pokazali przepiekne dalie w cudownym pudrowym rozu. Zakochalam sie w nich
____________________
Ogrod bez tytulu i bez pomyslu
Rench 12:13, 30 mar 2020


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Anda napisał(a)
Moje najstarsze tulipany
Jeżóweczki

[img ]

Fiu, fiu u Ciebie wiosna się rozgościła na dobre. Piękne zdjęcia.
Nawet gleba wychodzi na twoich zdjęciach efektownie

U mnie znowu śnieg pada i nocą mrozi.
Jeszcze nie cięłam róż i w związku z tym ,mam pytanie.
Kilka róż wyrwało się i wypuściły już konkretne listki. Powiedz,czy jak przytnę je za kilka dni,kiedy ustąpią już przymrozki, nie osłabi to ich ?

Kilka zostawię i nie będę już ruszała,bo to są krzaczaste. Jednak rabatówki wybujały mocno w jesieni i muszę je ciachnąć i akurat wszystko co już wypuściło,jest do ścięcia.


____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
mirkaka 13:16, 30 mar 2020


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9554
Nie do uwierzenia jak już zaawansowana wiosna u was, jakby już maj był
No właśnie teraz wszyscy martwimy się przymrozkami, ale mnie się wydaje że to i tak lepiej żeby były teraz a nie w maju.

Ewo przecudne zdjęcia porobiłaś, jak zawsze
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Ewa777 17:20, 30 mar 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
Każde Twoje zdjęcie wywołuje u mnie uśmiech
Pięknie masz Ta kompozycja donicowa jest przepiękna Nie robiłam jeszcze wiosennych kompozycji w tym roku. Chyba zacznę po tych zimnych dniach.
ŚŚ musi dogonić Twoją
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ania111 17:26, 30 mar 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Anda napisał(a)
A w donicy przed domem na raze to



Koniec



Andy

Super ,
Pozwól, że skopiuj te kompozycje
Na ubiegły rok
____________________
Ania Spelnione marzenie
Anda 19:14, 30 mar 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33447
Johanka77 napisał(a)


Ewa, mam jedno miejsce przy śmietniku
Na wjeździe, tam gdzie kulkowisko poszerzyłam - przy samym płocie.
Kocimiętę tam posadziłam, ale jakaś byle jaka...


No to super Podsyp kompostu i nie wsadzaj za gleboko zeby zakwitla
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 19:15, 30 mar 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33447
anpi napisał(a)
Z miłą chęcią zrobiłam przegląd Twojej wiosny Pięknie! U mnie jeszcze nie ma tyle kwitnących, ale wczoraj i dziś temp. na dworze +20st.C i w szybkim tempie wszystko zaczyna się od rozwijać. Aż nie chce się wierzyć , że znów idzie ochłodzenie.


Ochlodzenie juz przyszlo. U mnie w nocy bylo -5. Wiosna troszke zostala zatrzymana
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies