Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

Anda 14:25, 07 kwi 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
asiak napisał(a)


Obejrzałam już te różyczki A myślisz, że kolorystycznie będą pasować do berberysa Ice Orange?


See you in Purple chyba by lepiej pasowała niż Red Larissa to taki blady róż. Powinna pasować.
Chyba, że poszłabyś w fiolety, np. Minerva lub Nautica ? Ja bym chyba poszła w coś mniej odważnego i wybrała See You in Purple.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 14:28, 07 kwi 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
paniprzyroda napisał(a)
Pooglądałam ciepełko na wiosennych zdjęciach Anemony i u mnie startowały, teraz chłód je spowolni. Będę się nimi cieszyć drugi sezon dzięki Tobie


To się bardzo cieszę Jesienią jeszcze trochę ich dosadziłam na nowym kawałku z cisami i mam nadzieję, że tam się też rozmnożą.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Zuzka25 21:22, 07 kwi 2021


Dołączył: 23 paź 2015
Posty: 1007
Ewa, widziałam u Ciebie podporę przy piwonii i chciałam się zapytać jakiej jest średnicy i wysokości?
____________________
Zuzka25 Ogrodowe dylematy czyli jak stworzyć mały ogródek
Ania111 22:33, 07 kwi 2021


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Anda napisał(a)
Piwonia i Spiraea sąsiadów





Koniec



Ewa ,
Jakie ogromne już piwonie
moje na zewnątrz dopiero kiełki 1cm
a tu proszę ,
U Ciebie już prawie listki

No i w ogóle u Ciebie tak jakoś zielono
Cudownie
pozdrawiam cieplutko
____________________
Ania Spelnione marzenie
Mgduska 22:37, 07 kwi 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Anda napisał(a)
Co do derenia jadalnego to dziwi mnie, że taki rarytas U nas cena się nie zmieniła. Mamy dwie odmiany - Jolico i Schönbrunner Gourmet Dirndl mniej więcej mojego wzrostu.


Zerknęłam po stronach najbliższych szkółek i dość słabo to wygląda. Najwięcej produkuje Szmit i może to jest znak, że pora odwiedzić Rodzinkę mieszkającą przypadkiem prawie przez miedzę
____________________
Sałatka pokrzywowa
Johanka77 22:43, 07 kwi 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Moje piwonie chyba nie. żyją….
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Helen 08:07, 08 kwi 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8356
Johanka77 napisał(a)
Moje piwonie chyba nie. żyją….

Mnie się tez tak wydaje, ale jeszcze czekam
____________________
Helen - Hortensjowo
Kasya 08:12, 08 kwi 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42231
Na piwonie czekam co roku.... zakwitną czy nie ? 1 kępa mi nue kwitnie chyba muszę ją ruszyc tylko czy czekać do sierpnia ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Anda 16:35, 08 kwi 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Zuzka25 napisał(a)
Ewa, widziałam u Ciebie podporę przy piwonii i chciałam się zapytać jakiej jest średnicy i wysokości?


Chyba coś koło 50 cm, a wysokość to bodajże 80 cm. Jak wyjdę na tą zimnicę to zmierzę dokładnie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 16:36, 08 kwi 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Ania111 napisał(a)



Ewa ,
Jakie ogromne już piwonie
moje na zewnątrz dopiero kiełki 1cm
a tu proszę ,
U Ciebie już prawie listki

No i w ogóle u Ciebie tak jakoś zielono
Cudownie
pozdrawiam cieplutko


Ona zawsze taka szybka bo ma dużo słońca Zielono już jest, tak. Niech tylko ta zimnica się skończy, brrr.
Pozdrawiam również
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies