Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

Anda 16:37, 08 kwi 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Mgduska napisał(a)


Zerknęłam po stronach najbliższych szkółek i dość słabo to wygląda. Najwięcej produkuje Szmit i może to jest znak, że pora odwiedzić Rodzinkę mieszkającą przypadkiem prawie przez miedzę


Koniecznie musisz się wybrać z wizytą
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 16:38, 08 kwi 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Johanka77 napisał(a)
Moje piwonie chyba nie. żyją….


O nie. Pamietam, jak je sadzilaś. Może wyjdą jeszcze. Odgarnij tam tą korę trochę, żeby więcej światła miały.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 16:39, 08 kwi 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Helen napisał(a)

Mnie się tez tak wydaje, ale jeszcze czekam


Czekaj, to przecież żelazne rośliny
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 16:41, 08 kwi 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Kasya napisał(a)
Na piwonie czekam co roku.... zakwitną czy nie ? 1 kępa mi nue kwitnie chyba muszę ją ruszyc tylko czy czekać do sierpnia ?


Powodzenia w wykopywaniu Karpy piwonii bywają ogromne i ciężkie. Ja bym chyba spróbowała już teraz. Skoro i tak nie kwitnie... Pewnie jest za głęboko posadzona, jeśli to piwonia bylinowa.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Waclaw 19:20, 08 kwi 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Taką podpórkę jaką masz przy piwoniach muszę zrobić. Bardzo mi się spodobała
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
eda 19:29, 08 kwi 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Anda napisał(a)
Czas na fotki

Rośliny znane i lubiane, więc chyba nie muszę ich podpisywać?



Jasne i jak oczy cieszą Miodunka moja się schowała muszę się do niej dokopać przypomniałaś mi ciemierniki bardzo mnie cieszą żonkile już prawie super
buziaki wiosenne zostawiam i czekam na słońce
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Zuzka25 19:34, 08 kwi 2021


Dołączył: 23 paź 2015
Posty: 1007
Dziękuję Ewa za odpowiedz
____________________
Zuzka25 Ogrodowe dylematy czyli jak stworzyć mały ogródek
Napia 22:00, 08 kwi 2021


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Zastanawiałam się, czy jest sens przesadzać teraz piwonię, która nie chce kwitnąć, i znalazłam odpowiedź w Twoim wątku Dziękuję i pozdrawiam
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Mgduska 08:53, 09 kwi 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Anda napisał(a)


Koniecznie musisz się wybrać z wizytą


He he, teraz to już będę musiała inny pretekst wymyśleć. Byłam w szkółce i muszę powiedzieć, że jest całkiem dobrze, jeśli chodzi o derenie jadalne, naprawdę spore krzewy w kilku odmianach. Ale co z tego, kiedy kupiłam kalinę
Miało być lekko, przejrzyście i dyskretnie, ale okazało się, że mój mąż widzi tam coś zimozielonego, więc padło na kalinę sztywnolistną, były bardzo zgrabne sadzonki, a mi się już dawno taka kalina podobała. Zobaczymy, powinna dać radę, będę podlewać
____________________
Sałatka pokrzywowa
AlinaP 09:24, 09 kwi 2021


Dołączył: 10 mar 2017
Posty: 811
Wiedziałam, że trzeba tu przyjść. Wiosenne zdjęcia super! Jak zawsze. Ujęło mnie połączenie miodunki z ciemiernikami. Pozwolisz, że zgapię?
Mam Moonshine już duży krzaczek, podhodowany w donicy.
Pozdrawiam
____________________
Ala
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies