Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

Anda 15:54, 18 wrz 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33474
Agania napisał(a)

Z przyjemnością zatrzymałam oczy na foteczkach, dziewanny super się rozrosły
Pozdrawiam Ewa


Dziewanny to śliczne panny Bardzo je lubię. W tym roku było im trochę za mokro.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 15:55, 18 wrz 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33474
gogo napisał(a)
Ewo, ja też chwalę zdjęcia, a ogórki i pomidory wzorcowe, mimo deszczowego lata


Po ogórkach i pomidorach już śladu nie ma. Wszystkie już się pożegnały, bo zaraza końcem sierpnia je szybko ścięła.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 15:56, 18 wrz 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33474
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ciekawa ta dziewanna


Polecam, u Ciebie bardzo by pasowała Wszędzie właściwie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 15:56, 18 wrz 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33474
Ewa777 napisał(a)
Przyszłam podziwiać zdjęcia pięknych roślin Nie zawiodłam się Pozdrawiam


Dziękuję Ewuś
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 15:57, 18 wrz 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33474
nicol21 napisał(a)
Ewo - czy świdośliwa każda ma tak mało liści przez lato/pod koniec lata?



Nie, normalnie mają jednak trochę więcej tych liści. Może stanowisko zbyt wietrzne / suche / mokre… Coś ją osłabia.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
BKosimkArt 23:25, 19 wrz 2021


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Anda napisał(a)


Tak, październik to bardzo dobry termin. Te przesadzone przytnij mocno i okopczykuj od razu. To ochrona nie tylko przed mrozem, ale ogólnie przed przesuszeniem, gdy korzenie dopiero się rozrastają.

Dziękuję Ewuniu :*
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Helen 06:32, 20 wrz 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8312
Uprasza się o foteczki.
____________________
Helen - Hortensjowo
ewa_c 15:04, 24 wrz 2021


Dołączył: 14 kwi 2013
Posty: 47
Witaj Ewo, podgladam od czasu do czasu Twój watek i niezmiennie pozostaję fanka Twego ogrodu i tego jak pięknie go nam pokazujesz..... Tak mi jakoś niezręcznie, prosić Cię o radę ale przekopałam internet i nie mogę znaleźdź odpowiedzi na to co pożera moje róże? Byłabym niezmiernie wdzięczna abyś zerknęła w wolnej chwili i pomogła mi zidentyfikować konsumenta liści mych róż i jak go pogonić....proszę a wyglada to tak, regularne i półokragłe wżery. Czy spotkałaś się już z czymś takim?
____________________
Ewa_C
lilarose 15:31, 24 wrz 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
ewa_c napisał(a)
Witaj Ewo, podgladam od czasu do czasu Twój watek i niezmiennie pozostaję fanka Twego ogrodu i tego jak pięknie go nam pokazujesz..... Tak mi jakoś niezręcznie, prosić Cię o radę ale przekopałam internet i nie mogę znaleźdź odpowiedzi na to co pożera moje róże? Byłabym niezmiernie wdzięczna abyś zerknęła w wolnej chwili i pomogła mi zidentyfikować konsumenta liści mych róż i jak go pogonić....proszę a wyglada to tak, regularne i półokragłe wżery. Czy spotkałaś się już z czymś takim?


przepraszam, że robię wrzutkę nie na temat, ale jak moją różę w tym sezonie coś podobnie zżarło i zobaczył to mój syn, to skomentował ze śmiechem "ale ktoś był głodny"
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
ewa_c 15:45, 24 wrz 2021


Dołączył: 14 kwi 2013
Posty: 47
Ależ proszę się częstować listek może kilka, nie dziwota bo to smaczna róża, angielka)))ale zaraz cały krzew, hello
____________________
Ewa_C
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies