Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

Anda 17:54, 26 paź 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33474
Cercis i malo wymagajace Heptacodium

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 17:55, 26 paź 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33474


Koniec
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
antracyt 18:00, 26 paź 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11658
Tego było mi trzeba za oknem szaroburo a u Ciebie tyle świeżości
Nie jestem taka pewna, czy heptakodium jest takie mało wymagające... u mnie chyba nie czuje się najlepiej. Twoje wygląda zdrowo i dorodnie.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
AlinaP 18:16, 26 paź 2021


Dołączył: 10 mar 2017
Posty: 811
Wiedziałam, żeby w tej chwili włączyć telefon. Ściągnęłam Cię myślami. W związku z heptacodium. Wybrałam mu miejsce, poczekam do wiosny. Jest w powiększonej donicy i teraz obserwuję koniec kwitnienia. Włączę je w istniejącą rabatę. Piękne zdjęcia- jak zawsze.
Pozdrawiam
____________________
Ala
Wiolka5_7 18:21, 26 paź 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20498
Ewcia piękny miałaś letni ogród i jesienny także zachwycający a ta chryzantema obłędna w moim kolorze
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Basieksp 18:41, 26 paź 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10251
Jak zwykle pięknie oj przydał się taki zastrzyk pozytywnej energii jaką nam zapodałaś tymi fotkami i lato i jesień cudne
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Gosiek33 19:28, 26 paź 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Bardzo pozytywne te Twoje zdjęcia, dużo radości mi sprawiły


Czy cykoria to tak przypadkiem rośnie Ci w ogrodzie?

Chryzantema niezwykle mi się podoba

Czy ośmiał też tak bardzo delikatnie kwitnie u Ciebie?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Agania 19:35, 26 paź 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Bosz ,jakiexpiękne jesienne kadry, niebo prawdziwie boskie, a listeczki cercisa niezastąpione
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Helen 19:48, 26 paź 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8312
Super, że weszłam, na to czekałam. Ależ pozytywne takie wspomnienia.
Chryzantemka piękna i ośmiał też cudo.
Ewa, pamiętasz może jaką masz odmianę jarzmianki, różową i bladoróżową?
____________________
Helen - Hortensjowo
Martka 21:27, 26 paź 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Ewo, cudownie, że tu jesteś!
Ależ subtelności nam serwujesz na Twoich fotkach jeśli kogoś w życiu omija szaleństwo ogrodowe, to naprawdę wiele go omija To ujęcie chwyta za duszę.

Anda napisał(a)



Heptacodium pięknie kwitnie, widziałam u forumowej Alicji w ogrodzie, ale kwitło na biało i zupełnie inaczej. Kalaminta - nie znałam, a piękna. Dzięki, że znalazłaś chwilę na wrzucenie fotek. Trzcinnik z różami to moim zdaniem bardzo udane zestawienie!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies