Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z koniczynką

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z koniczynką

Rumianka 17:10, 21 kwi 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10257

woda zamarznięta
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Basieksp 18:02, 21 kwi 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10248
U nas też był przymrozek, ale delikatny i bez śniegu. Dziś i jutro ma być jeszcze tak zimno, potem ma być już cieplej.
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Rumianka 18:39, 21 kwi 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10257
Najpierw przyszło prawie lato na początku kwietnia, a teraz pogoda powodująca nerwa...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
greg66 19:00, 21 kwi 2024


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
U mnie na szczęścię bez przymrozków ale na wszelki wypadek pare hortensji okryłem (zakupionych dwa tygodnie temu).
Co do jeżówek to jeszcze mam jedno miejsce gdzie może będą rosły, kupię ze trzy kępy i posadzę, może się przyjmą jak nie to....trudno.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Darecka 14:57, 22 kwi 2024


Dołączył: 05 lis 2023
Posty: 1043
Eliza, nie wiem, co mam komplementować najpierw, wszystko takie zadbane i wypielęgnowane, sąsiedzi powinni zapisać się u Ciebie na korepetycje ogrodowe!
Moge sobie tylko wyobrazić, jak musiało pięknie pachnieć, kiedy jeszcze pyszniły się swymi kwiatostanami hiacynty (uwielbiam!). Hafty- mistrzostwo, podziwiam!
Sceneria jak z bajki, te Wasze pierwiosnki, szczęka wypadła mi z zawiasów i już nie chce się domknąć. CU-DO-WNIE!

Ps. Mam nadzieję, że mrozisko nie poczyniło ( i nie poczyni) większych szkód, u nas już są straty (strzeliło orzechy, mini kiwi i hibiskusa), a zapowiadają, że dzisiaj najgorsza nocka przed nami. Trzymajcie się (i swe roślinki) ciepło!
____________________
Zielony Chram
Rumianka 21:20, 22 kwi 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10257
greg66 napisał(a)
U mnie na szczęścię bez przymrozków ale na wszelki wypadek pare hortensji okryłem (zakupionych dwa tygodnie temu).
Co do jeżówek to jeszcze mam jedno miejsce gdzie może będą rosły, kupię ze trzy kępy i posadzę, może się przyjmą jak nie to....trudno.

Tak męczyłam się z sadzeniem narcyzów...ciągle zanikały, w końcu dałam sobie spokój, a u innych wychodzą mi oczy, tak je lubię...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 21:26, 22 kwi 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10257
Darecka napisał(a)
Eliza, nie wiem, co mam komplementować najpierw, wszystko takie zadbane i wypielęgnowane, sąsiedzi powinni zapisać się u Ciebie na korepetycje ogrodowe!
Moge sobie tylko wyobrazić, jak musiało pięknie pachnieć, kiedy jeszcze pyszniły się swymi kwiatostanami hiacynty (uwielbiam!). Hafty- mistrzostwo, podziwiam!
Sceneria jak z bajki, te Wasze pierwiosnki, szczęka wypadła mi z zawiasów i już nie chce się domknąć. CU-DO-WNIE!

Ps. Mam nadzieję, że mrozisko nie poczyniło ( i nie poczyni) większych szkód, u nas już są straty (strzeliło orzechy, mini kiwi i hibiskusa), a zapowiadają, że dzisiaj najgorsza nocka przed nami. Trzymajcie się (i swe roślinki) ciepło!


Dziękować, dziękować, dziękować... Ledwie wiosna nadeszła, a ile już kwiatów przekwitło...przebiśniegi, krokusy, hiacynty już niebawem skończą...pierwiosnki jeszcze trochę, tulipany oszalały o tej porze, a później co? Śnieg na rabatach zamiast kwiecia? W ubiegłym tygodniu posadziłam drugą sałatę, nie zdążyła się ukorzenić, gdy śnieg zrobił z niej placki, ta posadzona jako pierwsza ma się dobrze jak na razie...ale jak długo...?
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Alija 22:07, 22 kwi 2024


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8756
Elisko, okropna pogoda, miejmy tylko nadzieję, że szybko się poprawi i nie narobi większych szkód.
Pozdrawiam cieplutko.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
basia3012 22:17, 22 kwi 2024


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9483
Elisko, te Twoje żółte pierwiosnki to jak latarenki świecą. Piękne są. Te różowe też ale one spokojniejsze.
Koniczynka wygląda tak radośnie i wiosennie.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
zawitka 08:22, 23 kwi 2024


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14059
Cudowne te pierwiosnki totwoje ogrodowe wiosenne latarenki .
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies