Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Biało różowy ogród za płotem.

Pokaż wątki Pokaż posty

Biało różowy ogród za płotem.

nicol21 10:07, 16 sie 2017


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10211
Ogród już wygląda fantastycznie, a co dopiero będzie jak żywopłoty zasłonią płoty i drzewa zmężnieją. Mam nadzieję, że siostra wyraża czasem wdzięczność ....a nie tylko każe Ci sprzątać
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Luki 11:05, 16 sie 2017


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Ewelinko wczoraj sobie zarzyczyła, żeby trawnik jej pokolorować czyli nawóz rozsypać.
Teraz czasu potrzeba na ramy ogrodu, ale jeszcze przedogródek czeka, trochę poczeka
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
leon60 11:08, 16 sie 2017


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
jak ja zazdroszczę tej Twojej siostrze...
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Iwk4 13:05, 16 sie 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Pięknie prezentuje się ogród.
Ale mnie trochę dziwi podejście właścicielki. Jak to sobie zażyczyła?
Rączki ma? Nogi ma?
Więc nie rozumiem podejścia. Nie można mieć tak wszystkiego bez pracy... Nooo chyba, że masz tam Łuki etat. To wtedy wszystko jasne
____________________
Ogródek Iwony II
malkul 13:26, 16 sie 2017


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
leon60 napisał(a)
jak ja zazdroszczę tej Twojej siostrze...
ja też. pozatym musicie wiedziec że Łukasz jest wspaniałym młodym wyśmienicie ułozonym człowiekiem
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
sylwia_slomc... 15:50, 16 sie 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Pięknie się prezentuje późnym latem Masz rękę do traw i ten porządeczek, a trawnik miodzio
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Marzenaka 10:07, 18 sie 2017


Dołączył: 22 mar 2015
Posty: 1575
Ogród świetnie się prezentuje. Nieźle to wszystko wymyśliłeś.
____________________
Ogród Marzeny
Luki 17:56, 21 sie 2017


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Olu ja sobie niestety nie

Iwonko ja to tak w żartach napisałem bo są takie rzeczy, które ja robie dla własnego spokoju... tyle się narobiłem przy tym trawniku, że te 10 minut już wolę sam poświęcić by później nie patrzeć na zieleń moro lub co gorsza wypalone placki. Nawożeniem dlatego ja się zajmuję przy okazji robienia tego u siebie.
Zatem moje obowiązki na opryskach i nawożeniu się kończy, czasem coś więcej, ale tego na forum nie będę pisać z pewnych względów

Gosiu jakie ty masz o mnie dobre zdanie... ciepło na serduszku się robi

Sylwia ogród o dziwo jest mało obsłufowy i nie trzeba nad nim ciągle ślęczeć. Raz w miesiącu jakieś plewienie, co tydzień kosiarka i tyle w lato trzeba robić.

Marzenko też mi się nawet podoba
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 21:29, 27 sie 2017


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Kilka fotek z ostatnich dni... stwierdzam, ze wyszedł mi ogród zdecydowanie późno letni, troszkę trzeba nad tym popracować w dwóch miejscach





____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
ana_art 21:32, 27 sie 2017


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Nawożenie trawnika to jedyna rzecz której nie robie w ogrodzie... nie umiem... próbowałam juz kilka razy różnymi sposobami... zatem rozumiem
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies