Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Biało różowy ogród za płotem.

Pokaż wątki Pokaż posty

Biało różowy ogród za płotem.

Luki 20:56, 25 paź 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Ewo bo to ogród siostry i to pierwsze jego jesienne wydanie

Danusiu mnie nadal w ogrodzie brakuje jeszcze jednego drzewa, ale tyle co jest wystarczy. Jeszcze dojdzie na wiosnę 3-6 wiśni Umbr, ale z tymi na szczęście nie trzeb nic robić jeżeli o cięcie chodzi.
Danusiu ta grusza znów taka wielka nie jest, ja bym posadził bo sam się nad nią zastanawiałem, ale padło na jarząba Fastigiata (powód: siostra sobie go wybrała). Tylko, żebym to ja tym złym kusicielem nie był.

Aniu powiem Ci, że nie ma problemu z odczuciem pustych miejsc na rabatach, największy problem to żywopłot, który jest mniejszy niż rośliny na rabatach, ale w przyszłym roku już powinien ruszyć i te 30cm myślę, że mu przybędzie. Za dwa lata całość będzie już dobrze się prezentować na żywo
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
barbara_kraj... 17:53, 27 paź 2016


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Hahaha, wątek ma już ponad rok, a ja go dopiero dzisiaj odkryłam. Ale ze mnie gapa!
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Msazalka18 15:09, 30 paź 2016

Dołączył: 24 kwi 2016
Posty: 190
Ogród pięknie rośnie Brawa dla projektanta i wykonawcy
Oj zeby mój brat Łukasz był taki zdolny ach... marzenie. Widocznie tego wraz z imieniem się nie dostaje.
____________________
zimozielony biało różowy
nicol21 19:58, 30 paź 2016


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Ładnie to wygląda - w tym roku rośliny się zaaklimatozowały więc ruszą i zmężnieją w przyszłym sezonie.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Luki 17:32, 03 lis 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Basiu zdarzyłem prawie ogród założyć

Msazalka widzisz mamy ten sam problem też nikt taki dobry do mnie nie jest
Dziękuję bardzo

Ewelino zdecydowanie. Cieszę się, że większość roślin posadziłem do połowy maja. Miały prawie cały sezon by się ukorzenić i mam nadzieję, że wiosną ruszą już z ładnymi przyrostami, a w szczególności drzewa
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
malkul 10:10, 10 lis 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
macham Panie idealny
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
mirkaka 12:22, 29 lis 2016


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9528
Przeczytałam cały wątek, nie sposób było zostać w ukryciu, więc się witam.
Pięknie zaprojektowałeś ogród siostry, tym bardziej jestem pod wrażeniem że zupełnie inny niż Twój, w innym stylu.
Też mam taras od południowej strony już 20 lat i do tej pory nie wymyśliłam nic na jego zacienienie. Markizy nie podobają mi się, stała konstrukcja zacienia a po deszczu może kapać z niej woda na głowę, bo zadaszenia nie chcę. W związku z tym mam parasol który przesuwam w zależności od tego jak słońce wędruje i myślę dalej. Może u Ciebie w końcu znajdę rozwiązanie?
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
malkul 10:32, 22 gru 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
ty ta wielachna choinka w domu bedzie?
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Luki 15:35, 22 gru 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Mirka miło mi, że chiało się czytać Nie wiem kiedy powstanie konstrukcja zacieniająca chociaż mam już jakąś koncepcje na całą architekturę zadaszenia wejścia do domu, tarasu i altane. Musi to być w końcu spójne

Gosiu niestety nie będzie ja już takiej dużej nie mam, stare źródło szwagra z Danii na gałęzie i choinki jodłowe wygasło, a w okolicy znalazłem tylko za bagatela 700zł 450cm. W tym roku jest stara sztuczna, w przyszłym roku prawdopodobnie stanie również sztuczna, ale już 4-4,5 metrowa, a wysokie jodły powrócą jak urosną bo będziemy na działce sadzić wiosną
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
sylwia_slomc... 22:15, 15 sty 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81912
Przyszłam zapytać bo mi Kasia doniosła, że masz w ogrodzie glediczję, proszę napisz u mnie jak się u Ciebie sprawuje i jakie masz doświadczeniaSwoją wysiałam z nasionek i już wschodzi
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies