Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Osiedlowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Osiedlowy ogródek

violaskom 12:05, 19 gru 2020


Dołączył: 15 sty 2018
Posty: 2085
Renata ogród masz śliczny, wszystko na swoim miejscu, zachwyca o każdej porze roku. Te cebule wyglądają niesamowicie. Ciekawe jakie kwiaty z nich wyrosną. Ja już czosnki odpuściłam. Obojętnie jak drogie i duże cebule kupowałam, kwiaty zawsze były mizerne. Swoją drogą szacun dla tej firmy, że uznała reklamację i przysłała tak piękne cebule.
____________________
Viola Ogród kwiatowy
nyna76 13:53, 19 gru 2020


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1686
Renia, podpisuję się pod wszystkim co dziewczyny piszą.

Co do kolorów to po lekturze będziesz nas edukować i doradzać.

____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
Kokesz 16:20, 19 gru 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6692
violaskom napisał(a)
Renata ogród masz śliczny, wszystko na swoim miejscu, zachwyca o każdej porze roku. Te cebule wyglądają niesamowicie. Ciekawe jakie kwiaty z nich wyrosną. Ja już czosnki odpuściłam. Obojętnie jak drogie i duże cebule kupowałam, kwiaty zawsze były mizerne. Swoją drogą szacun dla tej firmy, że uznała reklamację i przysłała tak piękne cebule.


To czosnki Globemaster, kupiłam na kiermaszu na Gardenii, oprócz tego lilie, bo zawsze u nich kupuję , mają duże cebule i amarylis Belladonna.
Czosnki okazały się białe, mogłam sobie takie kupić w B na wyprzedaży a nie po 10zł na cebulę a amarylis nic nie wypuścił, ani liści ani kwiatów, cebule drogie bo po 12zł jedna. Na szczęście zrobiłam zdjęcia, bo przecież paragonów tam nie dają i reklamację mi uznali. Amarylisów już nie chciałam, zamiast nich poprosiłam o czosnki. Mają mieć wielkie kwiaty
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Kokesz 16:24, 19 gru 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6692
nyna76 napisał(a)
Renia, podpisuję się pod wszystkim co dziewczyny piszą.

Co do kolorów to po lekturze będziesz nas edukować i doradzać.



Hahaha sama się muszę jeszcze edukować
Może tak, jak Inka pisała, trzeba by było zrobić objazd po innych ogrodach i wtedy byłoby nam łatwiej.
Chociaż teraz też się buszuje po wątkach, Pinterestach i innych forach i wcale łatwo nie jest
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
antracyt 16:28, 19 gru 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11731
Oglądanie ogrodów na zdjęciach i na żywo nijak się do siebie ma. To zupełnie inny odbiór. Jak ja już chcę wiosny i możliwości swobodnego kontaktu i przemieszczania się.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Anda 17:31, 19 gru 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33562
antracyt napisał(a)
Oglądanie ogrodów na zdjęciach i na żywo nijak się do siebie ma. To zupełnie inny odbiór. Jak ja już chcę wiosny i możliwości swobodnego kontaktu i przemieszczania się.


Dokładnie tak jest. Na zdjęciach brakuje nie tylko trzeciego wymiaru, ale widoku całości i jak to się ma do siebie. Dlatego ze zdjęć jest się trudniej edukować
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Helen 17:57, 19 gru 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8353
Zgadzam się z Wami, Dziewczyny. Oglądanie na żywo to jest dopiero nauka i fajne podglądanie i zgapianie, no i tetrisowanie, bo znowu coś zgrzyta
____________________
Helen - Hortensjowo
Nikita 23:26, 19 gru 2020


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Reniu, macham prawie świątecznie.
Co tam u ciebie ???
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
inka74 20:30, 20 gru 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Świetny pomysł z tym malowaniem dyniek. Jednak ładnie wytyczone rabaty i kształt trawnika plus zimozielone dają dobry efekt o każdej porze roku.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
polinka 21:08, 20 gru 2020


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Renatko, zimowałaś już kiedyś z powodzeniem Rozplenicę Vertigo lub Rubrum?
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies