Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Księżycowy...

Pokaż wątki Pokaż posty

Księżycowy...

Wendy79 11:33, 23 kwi 2016


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Moje prywatne kulkowisko... Muszę jeszcze dokupić paprocie i hosty, i poczekać aż rośliny się rozrosną. Na przedłużeniu rabaty myślę o niskich azaliach, ale to świeży pomysł, więc do przemyślenia.



Warzywny już całkowicie przygotowany na sezon, więc weszłam już na część sadowniczą i w 3/4 obsialiśmy ją mieszanką na kwietną łąkę. Ciekawe co z tego wyjdzie, bo nawet nie sądziliśmy, że tyle trzeba się natrudzić przy przygotowaniu ziemi pod trawę. Jeżeli pogoda dopisze, to w przyszłą sobotę rozstawiamy domek ogrodnika. W końcu pozbędę się narzędzi z domu i tony gliny przy okazji...

____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
AgataP 21:08, 23 kwi 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Wendy79 napisał(a)
Moje prywatne kulkowisko... Muszę jeszcze dokupić paprocie i hosty, i poczekać aż rośliny się rozrosną. Na przedłużeniu rabaty myślę o niskich azaliach, ale to świeży pomysł, więc do przemyślenia.



Warzywny już całkowicie przygotowany na sezon, więc weszłam już na część sadowniczą i w 3/4 obsialiśmy ją mieszanką na kwietną łąkę. Ciekawe co z tego wyjdzie, bo nawet nie sądziliśmy, że tyle trzeba się natrudzić przy przygotowaniu ziemi pod trawę. Jeżeli pogoda dopisze, to w przyszłą sobotę rozstawiamy domek ogrodnika. W końcu pozbędę się narzędzi z domu i tony gliny przy okazji...



Wendy ślicznie, jakie chcesz paprocie - mogę Ci wysłać kilka zaczynają już wypuszczać więc jeśli jesteś zainteresowana to odezwij się u mnie, wstawię Ci jakieś zdjęcia. Może konwalie majowe do kompletu ?
____________________
Z Pszenicznej...
kasja83 11:21, 25 kwi 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Wendy ale cudny warzywniak. Kulkowisko zapowiada się świetnie. A pokaż więcej co tam dostałaś z Florini
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
AgataP 09:02, 29 kwi 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Wendy co u Ciebie ? też siedzisz w domku... sosna będzie teraz w maju, ja mam za płotem więc myknę sobie szybko. W tym roku zrobię syrop gotowany, bo moim zdaniem będzie się trzymał dłużej
____________________
Z Pszenicznej...
Wendy79 17:20, 29 kwi 2016


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Witaj Kochana, pracuję. Pewnie gdybym poszła do lekarza, dostałabym L4, ale zaciągnąć mnie tam nie jest takie łatwe. Kryzys miałam w poniedziałek, gdy nie mogłam utrzymać widelca w ręce, ale teraz (tfu, tfu) jest coraz lepiej. Obserwuję co przymrozki robią z ogrodem i jest mi przykro, gdy tracę rośliny. Moje młode kapusty chyba poległy, dobrze, że mam jeszcze jakąś rozsadę w domu. W tamtym roku o tej porze miałam 10-centymetrowe ogórki pod agrowłókniną, w tym niewiele większy bób. Zmarzły mi też moje dęby, mam nadzieję, że nie totalnie
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Wendy79 17:59, 29 kwi 2016


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Nowa dostawa, tym razem ze szkółki znajomych...



turzyca morrowa varegiata, dąbrówka, hosty, irysy - na rabaty wejściowe z kulkowiskiem
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
gobasia 18:47, 29 kwi 2016


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Dostawa pierwsza klasa...bedzie ładna rabatka
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
Wendy79 21:26, 30 kwi 2016


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Nocne stawianie domku, a wszystko przez spóźnioną dostawę...



____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Wendy79 19:59, 01 maj 2016


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Arboretum Leśne w Dziadowej Kłodzie. Pierwszy raz w tym roku.



Mam nadzieję, że tawuła szybko urośnie w moim żywopłocie i będzie równie pięknie wyglądać. Na razie czeka na posadzenie, bo muszę przygotować ziemię.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
AgataP 10:39, 02 maj 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Wendy79 napisał(a)
Arboretum Leśne w Dziadowej Kłodzie. Pierwszy raz w tym roku.



Mam nadzieję, że tawuła szybko urośnie w moim żywopłocie i będzie równie pięknie wyglądać. Na razie czeka na posadzenie, bo muszę przygotować ziemię.


Tawuła śliczna, ja ją tnę ją w kulkę
____________________
Z Pszenicznej...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies