Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Księżycowy...

Pokaż wątki Pokaż posty

Księżycowy...

Wendy79 18:12, 22 cze 2020


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
effka napisał(a)
Cuuudownie, takie ogrody kocham najbardziej na świecie, pełne kwiatów, kolorów, wylewających się na ścieżki bylin. Do takiego ogrodu dążę u siebie Bosko!


Dla tak pracowitej Ogrodniczki, to nic trudnego. Mnie leń leniem pogania, a jeszcze kontuzje nie pomagają



____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Anda 18:12, 22 cze 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
I róże cudowne
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 18:13, 22 cze 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Wendy79 napisał(a)


Dla tak pracowitej Ogrodniczki, to nic trudnego. Mnie leń leniem pogania, a jeszcze kontuzje nie pomagają





No dobra, teraz padłam...
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Wendy79 18:15, 22 cze 2020


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
SielskieKlimatyKasi napisał(a)
Jestem tu pierwszy raz i zostaję! <3 Piękne rabaty!



Dziękuję. Dla Ciebie goździki brodate, które bardzo lubię.


____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Wendy79 18:17, 22 cze 2020


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Roocika napisał(a)
Cudownie, kolorowo i bajkowo! Widok z okna jest bardzo ważny!


I żeby pachniało, śpiewało i brzęczało. U mnie widoki takie...Pracuję jeszcze nad zapachem.

____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Wendy79 18:18, 22 cze 2020


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Basia_KRK napisał(a)


Kapitalne zestawienie! Jaki to bodziszek na zdjęciu? ŚLICZNY!


Bodziszek wspaniały. Dokupiłam więcej sadzonek w tym roku.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Wendy79 18:23, 22 cze 2020


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Anda napisał(a)


No dobra, teraz padłam...


Zawstydzasz mnie, Kochana :*
Dla Ciebie moje ukochane penstemony, jedne z moich must have w ogrodzie bylinowym. Kocham je i kolejne czekają na wsadzenie.

____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
kasia1 18:37, 22 cze 2020


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 970
Wendy, ale Ty masz piękne rabaty, a jakie kanciki Widzę, że rwa to jakaś przypadłość ogrodniczek Mnie też dopadło od wiosennego kopania. Ciało się zbuntowało ... Dostałam niezłą nauczkę, teraz boję się ostrzej działać.
____________________
Kasia - Duże pole do popisu
Wendy79 16:03, 27 gru 2020


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Ależ mnie długo nie było...Właściwie ta nieobecność jest odbiciem mojej faktycznej nieobecności w ogrodzie w tym czasie. Kiedy dzisiaj zgrałam zdjęcia z aparatu, odkryłam, że nie mam żadnych zrobionych ze swojego ogrodu pomiędzy czerwcem a początkiem września, potem sam koniec października i grudzień.

Ogród w tym roku nie został ułożony do snu, nawet warzywny, nie był niemal pielony, chuchany ni dmuchany...Zresztą nie wiem czy kiedykolwiek był, no ale w tym roku nie był totalnie. Nie będę ukrywać, nie jestem Ogrodniczką ani perfekcyjną, ani pracowitą. Podziwiam innych, sama nie potrafię lub co, coraz częściej podejrzewam, nie mam spełnionych ku temu warunków wagi psychicznej - ogrodniczej intymności.

Wszystko w tym roku było inne, ale udało się być kilkukrotnie, tradycyjnie w Wojsławicach. Pozostawiam więc kilka migawek z tego miejsca.









____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Wendy79 16:05, 27 gru 2020


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Lubię funkie. Szukaliśmy nowych odmian do ogrodu.




____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies