Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Księżycowy...

Pokaż wątki Pokaż posty

Księżycowy...

eVka 16:12, 11 cze 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Cuuudownie, takie ogrody kocham najbardziej na świecie, pełne kwiatów, kolorów, wylewających się na ścieżki bylin. Do takiego ogrodu dążę u siebie Bosko!
____________________
Monia81 20:56, 11 cze 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8002
Wendy79 napisał(a)
Wszystkie piwonie, które sadzę ja niekwitną, specjalistą w tej dziedzinie jest mój M., spod jego ręki nie ma o tym mowy
To wszystkie piwonie z zakupów letnio-jesiennych 2019. Są mniejsze i mają mniej pąków, ale kwitną.




Aga a co to za odmiana piwonii?, piękny intensywny kolor, po tych deszczach wszystko bujnęło, chociaż ślimaków coraz więcej, wypełnione już masz te rabaty po brzegi, muszę bodziszków dokupić bo fajnym są wypełniaczem pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
SielskieKlim... 23:38, 11 cze 2020


Dołączył: 30 kwi 2020
Posty: 22
Jestem tu pierwszy raz i zostaję! <3 Piękne rabaty!
____________________
https://www.instagram.com/kasia_lukaszenko/
Roocika 13:39, 12 cze 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Cudownie, kolorowo i bajkowo! Widok z okna jest bardzo ważny!
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Basia_KRK 22:28, 12 cze 2020


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
Wendy79 napisał(a)
Królują fiolety


Kapitalne zestawienie! Jaki to bodziszek na zdjęciu? ŚLICZNY!
____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
Agania 14:29, 13 cze 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Wendy79 napisał(a)
I moje maki z samosiewu. Udało mi się je wyprowadzić z warzywnego, zadomowiły się koło kompostowników. Czas, żeby udały się dalej na rabaty bylinowe


Cudowne masz maki
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Kawa 14:41, 22 cze 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
witaj
w Twoim ogrodzie bywałam kilkukrotnie ale si nie odzywałam
piękny masz
byliny królują, ja też je uwielbiam
piękne zestawienia
cudne miejsce stworzyłaś
za dobre słowo dziękuję
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Wendy79 18:07, 22 cze 2020


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Monia81 napisał(a)



Aga a co to za odmiana piwonii?, piękny intensywny kolor, po tych deszczach wszystko bujnęło, chociaż ślimaków coraz więcej, wypełnione już masz te rabaty po brzegi, muszę bodziszków dokupić bo fajnym są wypełniaczem pozdrawiam


To Buckeye Belle, zakupiona w ubiegłym roku i posadzona bardzo późną jesienią.
Masz rację, pada, a chwasty rosną na potęgę. Ja od miesiąca walczę z rwą kulszową,więc za dużo nie robię w ogrodzie i nie wiem, jak to ogarnę potem. Mam do przerobienia jeszcze w tym roku jedną rabatę, a tym czasem na jej połowie chwast większy od bylin. Wychodzi na to, bardzo niechętnie, że trzeba będzie wszystko wykopać i przekopać, bo się nie odnajdę.
A doniczkowo rośnie...


____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Wendy79 18:09, 22 cze 2020


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
antracyt napisał(a)
Cudna ta rabata i portrety też


Dziękuję

Nowe portrety też się znajdą



____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Anda 18:12, 22 cze 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Wendy79 napisał(a)
To w tym momencie moja ulubiona rabata. Kiedyś nazywałam ją piwoniową, bo miała być przeznaczona na moje ukochane peonie. Sytuacja się zmienia. W ubiegłym roku postanowiłam, że to co ulubione, będzie na wszystkich rabatach i resztę zmieniam od tej pory na wzór tej. Na chwilę obecną pozostała mi do zmiany i poszerzenia środkowa bylinowa oraz do dokupienia jesienią kilka nowych piwonii.




Takie zdjęcia przeoczyłam? Boszsze, czemu nie grzmisz... Cudowne widoki. Nie wiedziałam, co zacytować. Piwonie, irysy, bodziszki, szałwie... śliczne.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies