Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu- to tam- łopatkę mam !

Pokaż wątki Pokaż posty

To tu- to tam- łopatkę mam !

Gosiek33 17:58, 15 cze 2016


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
wąchałam przed kupnem, podoba mi się
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
07_Rene 18:14, 15 cze 2016


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Dziękuję Nie mam dobrego aparatu. Szerokie plany trochę się rozmazują, ale robię obserwacje, czy plamy barw mi się dobrze ułożyły. Dla Ciebie indygowiec



Dzięki...

To nie problem uchwycić piękno pojedynczych roślin... Jak szersze kadry są piękne, to znaczy że ogród jeszcze ładniej na żywo wygląda Bo czasami zdjęcie całości klimatu nie odda...
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
zawitka 18:24, 15 cze 2016


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14065
Wypatrzyłam czarny bez jak długo go masz ????? Mój nie chce mi rosnąć wcale sidzi drugi rok i nic ???? Kolory w ogrodzie masz miodzio!!!!
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Dominika11 18:37, 15 cze 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
super masz rabatki
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Gruszka_na_w... 19:40, 15 cze 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
zawitka napisał(a)
Wypatrzyłam czarny bez jak długo go masz ????? Mój nie chce mi rosnąć wcale sidzi drugi rok i nic ???? Kolory w ogrodzie masz miodzio!!!!


Sadzony był wiosną 2013 jako 30 cm sadzonka. Po dwóch miesiącach był taki



w 2014 taki



w 2015 taki

____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gruszka_na_w... 19:43, 15 cze 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Dominika11 napisał(a)
super masz rabatki


Cieszę się, że Ci się podobają



____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gruszka_na_w... 19:46, 15 cze 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
07_Rene napisał(a)


Dzięki...

To nie problem uchwycić piękno pojedynczych roślin... Jak szersze kadry są piękne, to znaczy że ogród jeszcze ładniej na żywo wygląda Bo czasami zdjęcie całości klimatu nie odda...


Święte słowa Wciąż jeszcze w wielu miejscach trzeba robić zdjęcia w przysiadzie, bo w kadr wchodzą nieciekawe "zapłotki". Czekam z utęsknieniem na drzewa.

____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gabriela 20:51, 15 cze 2016


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Twoje rabaty pełne i piękne i to tak od razu, w krótkim czasie. Ja się dłużej męczyłam. Obecnie zabił mnie Mordor - zaprawdę, jest prawdziwy. Chwast ściele się gęsto, za gęsto i za szybko.

Bałaś się róż? Poważnie? No jak można?
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Bogdzia 20:55, 15 cze 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Piękne widoki a Mary prześliczna.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Gruszka_na_w... 21:03, 15 cze 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Gabriela napisał(a)
Twoje rabaty pełne i piękne i to tak od razu, w krótkim czasie. Ja się dłużej męczyłam. Obecnie zabił mnie Mordor - zaprawdę, jest prawdziwy. Chwast ściele się gęsto, za gęsto i za szybko.

Bałaś się róż? Poważnie? No jak można?


Jak się poznaje wirtualnie na Ogrodowisku takich mistrzów, to trzeba to wykorzystać do maksimum i spijać podaną na tacy wiedzę. Miałam mnóstwo szczęścia Gabrysiu wchodząc na niektóre wątki.

Mordor wiem, o czym piszesz. Dbaj o zdrowie i siły. Mnie padła łękotka i łokieć w prawej ręce.
Co do róż, to mnie z arystokracją jakoś tak nie po drodze było. Przekonał mnie argument, że w wiejskich ogródkach też bywały


____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies