Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Skarbonkowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Skarbonkowy ogródek

Kawa 12:07, 07 mar 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
tych rodków to szkoda by mi było stracić nawet jakbym miała je przesadzić w lepsze miejsce to bym spróbowała
ale ja jestem królową przesadzania
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
JoannaDe 12:16, 07 mar 2017


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 2169
Tak Aniu, to sa dwa wielkie giganty. Wysokie gdzieś na 2 m. Dla mnie samej nie do ruszenia

Monika witaj, fajnie ze zajrzałaś. Koniecznie muszę poprzypominać sobie gdzie bywałam i ślad zostawic. Pracy rzeczywiście sporo ale mi się nigdzie nie spieszy. Ja swoje hortki w ten weekend przycięłam. Ale tylko bukietowe. Ogrodowe nie ruszone.

Hej Asiu, z akurat z sąsiedztwem rodkow i brzóz nie ma problemu bo one rosną po przeciwnych stronach. Cały ten pas ma ok 40 m. Na jednym brzegu brzoza+ cis, po drugiej stronie rodki giganty.

Cis odbija bo on już w zeszłym roku był cięty. Co prawda bardzo nieszczęśliwie ale zbiera się i ładnie wypuszcza nowe zielone . Problem polega na tym ze ja z ogrodu widzę w większości tylko gałęzie. Cala zielona masa wystaje za granice działki w pole.

____________________
Skarbonkowy ogródek Symetryczny, poukładany, biało-żółty... będzie
JoannaDe 12:19, 07 mar 2017


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 2169
Kawa napisał(a)
tych rodków to szkoda by mi było stracić nawet jakbym miała je przesadzić w lepsze miejsce to bym spróbowała
ale ja jestem królową przesadzania


Chyba się o przesadzenie nie pokuszę Bardziej pasowałaby mi opcja zacienienia ich.
____________________
Skarbonkowy ogródek Symetryczny, poukładany, biało-żółty... będzie
Margerytka40 12:26, 07 mar 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Rodków nie ruszaj raczej. One już wielgachne są. Bogdzia z rodondrenowego mówi że takich dużych juz ocieniać nie trzeba. One mają mieć cień na korzenie a takie wielkie to już same sobie je cieniują. Podsadź tylko czymś na dole i gotowe. Piękne są. Przydałoby mi się kilka takich pod sosny.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
makadamia 12:27, 07 mar 2017


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
JoannaDe napisał(a)
Hej Asiu, z akurat z sąsiedztwem rodkow i brzóz nie ma problemu bo one rosną po przeciwnych stronach. Cały ten pas ma ok 40 m. Na jednym brzegu brzoza+ cis, po drugiej stronie rodki giganty.


No to cudownie! Problem z głowy. Trzeba tylko drzew im dosadzić. Rodki lubią dęby (nie proponuję, chyba że kolumnowe) i sosny, ale tu już Toszka się wypowie.
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
JoannaDe 12:30, 07 mar 2017


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 2169
Margerytka40 napisał(a)
Rodków nie ruszaj raczej. One już wielgachne są. Bogdzia z rodondrenowego mówi że takich dużych juz ocieniać nie trzeba. One mają mieć cień na korzenie a takie wielkie to już same sobie je cieniują. Podsadź tylko czymś na dole i gotowe. Piękne są. Przydałoby mi się kilka takich pod sosny.


Asiu, tak mi mów Dziękuję kochana za głos w sprawie. Jeśli doświadczeni mówią ze nie trzeba to znaczy ze nie trzeba. Poza tym one tam nie rosną pierwszy rok wiec jakby miały od słońca paść to już by pewnie padły. A one w zeszłym roku kwitły. Dam im papu w tym roku i powinno być dobrze.

A w ogóle witaj pozimowo.
____________________
Skarbonkowy ogródek Symetryczny, poukładany, biało-żółty... będzie
JoannaDe 12:32, 07 mar 2017


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 2169
makadamia napisał(a)


No to cudownie! Problem z głowy. Trzeba tylko drzew im dosadzić. Rodki lubią dęby (nie proponuję, chyba że kolumnowe) i sosny, ale tu już Toszka się wypowie.




Wstawię w najbliższych dnia szkic całej tej strony to będzie jaśniej gdzie i co rośnie.

Tymczasem na tapecie cis. Ktos coś?
____________________
Skarbonkowy ogródek Symetryczny, poukładany, biało-żółty... będzie
Margerytka40 12:35, 07 mar 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Witaj,brzydko tak nie odzywać się tyle Ty niedobra kobieto. Ale widzę,że ostro się bierzesz.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
JoannaDe 12:41, 07 mar 2017


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 2169
Wiesz, troche nam się pokićkało wiec ciężko było nabrać optymizmu. Z depresja nie będę po forum latać Ale ma się ku lepszemu
____________________
Skarbonkowy ogródek Symetryczny, poukładany, biało-żółty... będzie
JoannaDe 12:41, 07 mar 2017


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 2169
Dubel
____________________
Skarbonkowy ogródek Symetryczny, poukładany, biało-żółty... będzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies