Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony II

Iwk4 07:32, 16 maj 2018


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Ostatnia rabata dostała obrzeża w sobotę. Oczywiście Zbyszek kładł. Kochany chłopak, sporo pomaga mi w ogrodzie, jak tylko jest w domu.
Tak było:

Tak jest:

Teraz fajnie to wygląda. Nawet rabatę mi Zbyszek poszerzył kawałek


I podlewa z jednej strony, ja z drugiej strony ogrodu. Nawet na fotkę się wprosił, hi, hi

____________________
Ogródek Iwony II
bacowa 07:51, 16 maj 2018


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463


Ma chłopak parcie na szkło , hi ,hi.
Iwk4 07:59, 16 maj 2018


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
A teraz kilka inspiracji ogrodowych i dla tych, co lubią pismo obrazkowe. Kocham maj w ogrodzie



Zawsze po obrzeżu chodzi I jak to jest, ze w kadrze często go łapię? Lolek.
____________________
Ogródek Iwony II
asiak 08:02, 16 maj 2018


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Iwonko, u mnie też deszczu nie było dawno. Sucho jest bardzo, też podlewam
Z obrzeżem jest ładnie Miłego dnia życzę
____________________
AsiaDziałeczka Asi
Iwk4 08:03, 16 maj 2018


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022

Klon pospolity, nieszczepiony - ten duży, posadzony chyba dwa lata temu przy tarasie, by dawał cień w południe.

____________________
Ogródek Iwony II
mirkaka 08:05, 16 maj 2018


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9554
Iwonko, ale jesteś w Zbyszku zakochana
Śliczny ogród, ja też uwielbiam maj i czerwiec Moje koty też po obrzeżach i po ścieżkach
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
koliber 08:11, 16 maj 2018


Dołączył: 07 sty 2017
Posty: 3649
Iwonko, piękny maj u Ciebie
U mnie do tej pory też problem z suszą był, ale od wczoraj trochę leci tego deszczu z nieba więc pocieszam się tym, że choć trochę ulży on roślinkom One cierpiały z niedostatku wody, a moje ręce cierpiały z noszenia konewek z wodą

Pozdrawiam

P.S. Ale masz ładną kicię
____________________
Zielona przestrzeń
Iwk4 08:12, 16 maj 2018


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
bacowa napisał(a)


Ma chłopak parcie na szkło , hi ,hi.

Bez niego czasem by nie wszystko było zrobione. Nie umiem kłaść tych obrzeży
Sporo jego rękami jest zrobione. Ja już umiem siedzieć w ogrodzie. Zbyszek jeszcze nie bardzo. Chociaż w niedzielę ja byłam w pracy - organizowaliśmy biegi. A on fotele i na słońcu się opalał Zazdrościłam mu, no ale potem wspólna kawa w ogrodzie była I wspólne podlewanie


Dziś wycinam tulipany - taki mam plan. Niektóre jeszcze kwitną, niektóre mają już żółte liście. 23-go maja komisja konkursowa odwiedzi moje "Gospodarstwo". Taka gminna Nie wiem, czego się spodziewać...

Uwielbiam czosnki. W tym roku mam chociaż w różnych odcieniach.

Dokupywałam jesienią


____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 08:41, 16 maj 2018


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
mirkaka napisał(a)
Iwonko, ale jesteś w Zbyszku zakochana
Śliczny ogród, ja też uwielbiam maj i czerwiec Moje koty też po obrzeżach i po ścieżkach

Mireczko, fotki inaczej pokazują ogród. To tylko takie patrzenie przez małe okienko.

Uczę się wydobywać piękno ze zdjęcia. Uczę się ładnie kadrować. Jeszcze sporo muszę poczytać o obsłudze aparatu.

Na żywo też go lubię. I te ptaszki ćwierkające. Choć koleżanka ostatnio mówiła, ze się nie wyspała, bo sobie koncert zrobiły o 3.20


Rododendrony u mnie zaczynają.

O wiele szybciej, niż rok temu. I gdybym im wody od dołu nie dała, byłoby po kwiatach. Kwiaty omdlałe. Cały czas trzeba pilnować...


Dostały wody i dziś już jest lepiej ...
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 08:47, 16 maj 2018


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
koliber napisał(a)
Iwonko, piękny maj u Ciebie
U mnie do tej pory też problem z suszą był, ale od wczoraj trochę leci tego deszczu z nieba więc pocieszam się tym, że choć trochę ulży on roślinkom One cierpiały z niedostatku wody, a moje ręce cierpiały z noszenia konewek z wodą

Pozdrawiam

P.S. Ale masz ładną kicię

Cześć Anetko. Zajrzałam do twojego wątku, bo chyba jeszcze nie byłam i masz bardzo ładny ogród. Musze tam wrócić i wątek przeczytać. Póki stron nie ma za dużo
Zawilca ci zostawiam i moje hostowisko. Lecę do pracy




____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies