Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

inka74 22:53, 12 lip 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
mrokasia napisał(a)
Śliczne są te tawułki, uwielbiam taki kolor!
Ogród po zmianach wygląda super. I te planowane zmiany też zapowiadają się świetnie. Bardziej do mnie przemawia ta łagodniejsza, pojedyncza fala.
część planowanych zmian nadal w planach, część już zrobiona jest jedna fala. Zdjęć brak bo skończyłam po ciemku. Niby drobna zmiana a pracy było sporo. Aby łuk był łukiem zbliżonym do koła choć odrobinę to musiałam zlikwidować stare koło pod wiśnią, znudziło mi się więc bez żalu się go pozbyłam. Z jednej strony musiałam dosztukować trawy a z drugiej ująć. Dobrze że roślinki były rozrośnięte to dało je się podzielić i rabata jest w pełni obsadzona.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 22:55, 12 lip 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
greg66 napisał(a)
Tak jak sobie oglądam nasze, Wasze ogrody to nasuwa mi się jedna refleksja, to prostu pięknie są
masz 100% rację i co roku ładniejsze.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 23:01, 12 lip 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
sarenka napisał(a)

Dla mnie tez jedna fala


Magleska napisał(a)
Iwonka
cudownie masz już tak dopieszczone ,że mucha nie siada
do mnie też bardziej przemawia ta łagodniejsza linia
Buziaki


tulucy napisał(a)
I mój głos za jedną falą

Jest jedna fala troszkę inna niż na zdjęciu ale jest łagodnie i z zawijasem. Od strony krzesełek jest tak, jak kiedyś chciałam. Teraz trzeba drugą stronę wyprofilować ale tu bardziej skomplikowany proces twórczy mnie czeka.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 07:46, 13 lip 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
Dokumentacja zdjęciowa z kwiatkiem na koniec
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Helen 09:18, 13 lip 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8293
inka74 napisał(a)
one nie są czerwone mimo nazwy kwiaty są magentowe z przewagą różu nad fioletem. Czerwone to mają młode łodygi z tego co pamiętam

dokładnie o taki kolor się rozchodzi dziękuję
____________________
Helen - Hortensjowo
JoannA 13:25, 13 lip 2020


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Robota pali Ci się w rękach.
Nie zdążyłam napisać że jestem za jedną falą, a tu już gotowe.
Róże dają w tym roku popis. Pięknie jest.
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
makadamia 15:09, 13 lip 2020


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
O rany, Ciebie nie można na chwilę z oczu spuścić! Mąż nie boi się z domu wychodzić?

Bardzo ładna nowa linia rabaty
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Anda 15:56, 13 lip 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
I znów kawałek trawnika mniej Bardzo ładnie wygląda teraz, z nawiązaniem do kółka paleniska.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kasya 16:01, 13 lip 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41854
Ta huśtawka chyba niewygodna ze nie możesz usiedzieć
Ładnie juz jest a ty poprawiasz i poprawiasz
No chyba ze to przez komary...
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
inka74 17:56, 13 lip 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
Dziewczyny, jak się powiedziało A to i B należy powiedzieć . Teraz po drugiej stronie stolika i krzesełek z tyłu biegam z wężem i nadal z kształtu nie jestem zadowolona. A że do tego dochodzi fakt, że nie wiem co tam posadzić jak już powiększę rabatę/inaczej ją poprowadzę to w związku z tym trochę się zejdzie. Tu na razie może być. Muszę się przyzwyczaić, być może jeszcze drobna korekta zajdzie. eM, no cóż, cobym nie zrobiła to foch musi być, więc jakby to powiedzieć - trawnik rządzi. Huśtawka bardzo wygodna ale komary z niej wynoszą, zamówiłam oprysk, zobaczymy kiedy przyjdzie.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies