Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

inka74 09:53, 04 kwi 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Kochani, zdrowych świąt życzę, dla was i waszych rodzin.
Pozdrawiam świątecznie
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Anna_I 15:10, 04 kwi 2021


Dołączył: 06 sty 2021
Posty: 256
Witaj IwonkoJestem u Ciebie z pierwszą wizytą i jestem zachwycona Twoim ogrodem
Ja swoją przygodę będę zaczynać, bo dom postawiony...., a ogrodu jeszcze brak

A jak na razie to wszystkim Życzę Wesołych Świąt
____________________
Wśród brzóz i pól...kiedyś będzie i ogród
April 15:23, 04 kwi 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10309
No i co? Siedziałaś na tarasie a zdjęć nie porobiłaś? To ja biegiem w klapkach i sukience obleciałam swoje trzy bardziej interesujące miejsca na krzyż, a ty zero poświęcenia się dla koleżanek?
____________________
April April podbija las Mazowsze
inka74 07:49, 05 kwi 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Anna_I napisał(a)
Witaj IwonkoJestem u Ciebie z pierwszą wizytą i jestem zachwycona Twoim ogrodem
Ja swoją przygodę będę zaczynać, bo dom postawiony...., a ogrodu jeszcze brak

A jak na razie to wszystkim Życzę Wesołych Świąt
Dziękuję Aniu za miłe słowa. Lubię ten mój mały zieleniec. Bardzo dużo mu uroku dodało O. Nabrał odpowiednich kształtów, roślinki zawitały te, które lubią moje warunki i które lubię ja sama. Trochę czasu to zajęło. I jeszcze zajmie. Kilka pomysłów tłucze się po głowie ale wymaga zebrania funduszy. Życie.
Załóż swój wątek. To mobilizuje do działania i nie denerwuj się, jak na jakieś pytanie dostaniesz 10 różnych wizji. A jak masz ochotę to zapraszam do mnie. Ogród jest otwarty. Od maja do lipca wygląda najlepiej Dystans społeczny da się utrzymać
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 07:55, 05 kwi 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
April napisał(a)
No i co? Siedziałaś na tarasie a zdjęć nie porobiłaś? To ja biegiem w klapkach i sukience obleciałam swoje trzy bardziej interesujące miejsca na krzyż, a ty zero poświęcenia się dla koleżanek?
przecież kilka dni wcześniej wrzucałam, nic się od tego czasu nie zmieniło tylko sterta do niszczenia rośnie. Wczoraj się zmobilizowałam i sprzątnęłam rabaty na tyle. Dziś front może dokończę łącznie ze zrobieniem kształtu nowej rabaty. Tetrisy za tydzień chyba zacznę bo przymrozki pokazuje pogoda przez najbliższe trzy dnie. Niewielkie, do -3 stopni ale zawsze to na minusie. Może graby tylko przesadzę... Zobaczę jak pogoda się ukształtuje dalej w ciągu dnia. Na razie zimno. 3 stopnie tylko.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Anna_I 08:47, 05 kwi 2021


Dołączył: 06 sty 2021
Posty: 256
inka74 napisał(a)
Dziękuję Aniu za miłe słowa. Lubię ten mój mały zieleniec. Bardzo dużo mu uroku dodało O. Nabrał odpowiednich kształtów, roślinki zawitały te, które lubią moje warunki i które lubię ja sama. Trochę czasu to zajęło. I jeszcze zajmie. Kilka pomysłów tłucze się po głowie ale wymaga zebrania funduszy. Życie.
Załóż swój wątek. To mobilizuje do działania i nie denerwuj się, jak na jakieś pytanie dostaniesz 10 różnych wizji. A jak masz ochotę to zapraszam do mnie. Ogród jest otwarty. Od maja do lipca wygląda najlepiej Dystans społeczny da się utrzymać



Bardzo Ci dziękuję za zaproszenie. Kochana jesteś Myślałam już o założeniu wątku, ale zaraz się z tego wycofuję - jakoś odwagi mi brak.... patrząc na ogrodowiskowe perełki, tak piękne i dopieszczone-i ja miałabym pokazać moją pustynię?... po prostu się wstydzę

____________________
Wśród brzóz i pól...kiedyś będzie i ogród
sarenka 08:50, 05 kwi 2021


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Anna_I napisał(a)



Bardzo Ci dziękuję za zaproszenie. Kochana jesteś Myślałam już o założeniu wątku, ale zaraz się z tego wycofuję - jakoś odwagi mi brak.... patrząc na ogrodowiskowe perełki, tak piękne i dopieszczone-i ja miałabym pokazać moją pustynię?... po prostu się wstydzę


Aniu, nie ma się co wstydzić. Tu sami przyjaźnie nastawieni ogrodomanniacy, którzy na pewno pomogą Ci w planowaniu ogrodu
____________________
Magda W samym sloncu
April 08:54, 05 kwi 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10309
inka74 napisał(a)
przecież kilka dni wcześniej wrzucałam, nic się od tego czasu nie zmieniło tylko sterta do niszczenia rośnie. Wczoraj się zmobilizowałam i sprzątnęłam rabaty na tyle. Dziś front może dokończę łącznie ze zrobieniem kształtu nowej rabaty. Tetrisy za tydzień chyba zacznę bo przymrozki pokazuje pogoda przez najbliższe trzy dnie. Niewielkie, do -3 stopni ale zawsze to na minusie. Może graby tylko przesadzę... Zobaczę jak pogoda się ukształtuje dalej w ciągu dnia. Na razie zimno. 3 stopnie tylko.


U mnie już 5 stopni, jeszcze z godzinę i wychodzę.
Ja nawet jakbym już chciała robić tetrisy to nie mam czasu. Najpierw porządek, potem cięcie róż i dopiero tetrisy.
____________________
April April podbija las Mazowsze
inka74 09:05, 05 kwi 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Megi dobrze mówi wątek nie zakładasz po to by się chwalić a raczej dokumentować. Zobacz moje początki a to był ogród, który miał już kilka lat. Ja bardzo żałowałam, że nie odkryłam forum wcześniej, zanim zaczęliśmy budowę. Wielu pomyłek pewnie bym uniknęła a tak to robota mnie kocha ale z drugiej strony nabrałam trochę doświadczenia. Ja niestety jestem z tych co muszą same się przekonać na własnych błędach. Następny ogród będzie już inny
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 09:11, 05 kwi 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
April napisał(a)


U mnie już 5 stopni, jeszcze z godzinę i wychodzę.
Ja nawet jakbym już chciała robić tetrisy to nie mam czasu. Najpierw porządek, potem cięcie róż i dopiero tetrisy.
mi jeszcze sporo prac "głupich" zostało. Malowanie płotu (nie cierpię a muszę zrobić zanim rośliny ruszą), malowanie skrzyń przy ciurkadełku. I to muszę zrobić dosłownie w ciągu tygodnia, maks. dwóch. A bardzo tego nie lubię. U mnie tetrisy do końca maja będą bo owalnej nie ruszę z 500 tulipanami a muszę ją włączyć do nowej rabaty. Ech... Końca nie widać.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies