Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

April 12:39, 02 lut 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10171
Fajnie tak sobie porównać jak się zmienia nasze dzieło
Powinnam zrobić takie coś u siebie ale boję się że za dużo niedoróbek mi wtedy wyjdzie i rzucę się na zmiany, zamiast zakończyć te co już mam rozgrzebane lub niedokończone. Zaplanuje chyba sobie taki przegląd na bezpieczny termin w przyszłym roku
Ty masz już dopieszczone, to możesz sobie pozwolić na takie zestawienia
____________________
April April podbija las Mazowsze
Magleska 12:55, 02 lut 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18429
Iwonka świetne to porównanie rabaty w każdym miesiącu
ogród masz tak dopracowany ,że w każdej porze roku wygląda super
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
inka74 19:18, 02 lut 2022


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
sarenka napisał(a)
Fajny pomysł taki przegląd. Muszę u siebie zdjęcia przejrzeć i zobaczyć czy mam z każdego miesiąca
ja nie mam niestety z każdego miesiąca i jest to problem. Tu trochę przesadziłam z ilością zdjęć ale to mój pierwszy taki przegląd. Na Insta 10 wydawało mi się za mało a tu pojechałam po bandzie nic, przeżyłyście.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 19:21, 02 lut 2022


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
Agatorek napisał(a)
Świetny przegląd. Kącik z lustrem jest bardzo klimatyczny .
Widać, jak ogród się zmienia i rośnie w ciągu roku.
Ten kącik ma 3 lata w takiej formie, z bardzo drobnymi zmianami. W końcu udało się tam dobrać rośliny, które się zadomowiły. Łatwo nie było i nadal nie jest.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 19:24, 02 lut 2022


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
antracyt napisał(a)
Taki roczny przegląd poszczególnych rabat bardzo pomaga wyłapać ewentualne elementy do zmiany, o których pamiętało się w sezonie, a teraz już niekoniecznie. Oczywiście to już Twojego ogrodu nie dotyczy jak widać na zdjęciach
Mojego ogrodu to też dotyczy co roku w mniejszym stopniu ale jednak. Już nie mam ochoty wrzucić bomby w rabaty i zacząć od nowa ale... niektóre pomysły się po prostu nie sprawdzają. Dokumentacja zdjęciowa jest bogata więc i pole do popisu jest.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 19:30, 02 lut 2022


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
April napisał(a)
Fajnie tak sobie porównać jak się zmienia nasze dzieło
Powinnam zrobić takie coś u siebie ale boję się że za dużo niedoróbek mi wtedy wyjdzie i rzucę się na zmiany, zamiast zakończyć te co już mam rozgrzebane lub niedokończone. Zaplanuje chyba sobie taki przegląd na bezpieczny termin w przyszłym roku
Ty masz już dopieszczone, to możesz sobie pozwolić na takie zestawienia
Jola, kończ rozgrzebane rabaty najpierw a nie bierz się za poprawki tego co jeszcze nie zdążyło urosnąć. Jak miałam w pewnym momencie wszystko rozgrzebane to nic mnie nie cieszyło. Dlatego potem robiłam już systematycznie rabata po rabacie. U ciebie głównym problemem jest areał - duży ale jak dla mnie to ty już zbliżasz się do finiszu zagospodarowania całości, i to jak pięknego zagospodarowania.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 19:37, 02 lut 2022


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
Magleska napisał(a)
Iwonka świetne to porównanie rabaty w każdym miesiącu
ogród masz tak dopracowany ,że w każdej porze roku wygląda super
no i co ja teraz będę robić? Do Joli na kopanie pojadę.
a tak serio to chodzi mi po głowie zrobienie jeszcze jednej rabaty na środku trawnika z wodą w jakiejś formie ale nie mogę się kompletnie zdecydować więc pomysł czeka na realizację kiedyś tam, jak się skrystalizuje. Na wiosnę muszę poprawić różankę przytarasową, która z rabaty słonecznej zrobiła się bardzo cienista.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
April 19:45, 02 lut 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10171
inka74 napisał(a)
no i co ja teraz będę robić? Do Joli na kopanie pojadę.


Ależ zapraszam W każdej chwili wolny szpadelek znajdę Nie ma się co krygować
____________________
April April podbija las Mazowsze
inka74 20:06, 02 lut 2022


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
Ale mnie nakarmIsz choć odrobinę, napoisz? ))
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
April 20:50, 02 lut 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10171
Napoić mogę ale do nakarmienia to zorganizuję kucharza Wiesz że to nie moja dziedzina
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies