Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

Monia81 21:11, 22 kwi 2024


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8023
Suuuper
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Margo2 21:19, 22 kwi 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 799
Nie będę oryginalna.
Zestawienia tulipanów rewelacyjne, a przede wszystkim to, że sa w takiej masie. Już doczytałam, że co roku dokupujesz.
Trochę mnie to zniechęca. Przez te dwadzieścia parę lat wydałam majątek na cebulki. I prawie ich nie widać.
Może trzeba zacząć wykopywać. Tylko zawsze na to czasu brak
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
Magleska 21:21, 22 kwi 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18443
Fajna ta podłoga podoba mi się
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:23, 22 kwi 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18443
nie wiem czemu 2 razy mi się wysłało
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Gruszka_na_w... 21:41, 22 kwi 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22036
Ależ szybka metamorfoza. Będzie cieplej w stópki i mniejsze ryzyko poślizgu po opadach.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
inka74 22:20, 22 kwi 2024


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
Padnięta jestem. Na żywo chodzi się po niej nieźle. Wygląda też o niebo lepiej niż plytki i wypłukana fuga. Zobaczymy po sezonie jak będzie wyglądać i jak ją utrzymać w czystości. Zostawiam sobie 3/4 paczki na ew. wymiany. Wiadomo, nie jest ona na wieki ale 1300 zł przeboleję łatwiej niż kwotę 10x większą. Czekam jeszcze na kamienie do powiększania miejsca na stół i trochę łaskawszą pogodę bo dziś pieruńsko zmarzłam. A jeszcze plotek czeka na malowanie. I jednak muszę się zastanowić co zrobić z jedną drewnianą donicą. Po 12 latach jej żywot dobiegł końca
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 22:30, 22 kwi 2024


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
Margo2 napisał(a)
Nie będę oryginalna.
Zestawienia tulipanów rewelacyjne, a przede wszystkim to, że sa w takiej masie. Już doczytałam, że co roku dokupujesz.
Trochę mnie to zniechęca. Przez te dwadzieścia parę lat wydałam majątek na cebulki. I prawie ich nie widać.
Może trzeba zacząć wykopywać. Tylko zawsze na to czasu brak
W cebulowych niestety masa dopiero robi robotę. I trzeba dokupić co sezon, aby był efekt. Też mnie to drażni bo co roku min. 500 zł wydaję ot tak, w kosmos. Dałam sobie spokój z wykopywaniem już jakiś czas temu. Po prostu za dużo zachodu, a i tak wcale tak dużo ich nie kwitnie. Skórka za wyprawkę. Za to widzę że wychodzą i kwitną mi cebule sprzed 2-3 lat. Pojedyncze sztuki niestety. U mnie ładnie rozmnażają się drobniejsze - krokusy, szafirki, śnieżyce. Tych mam co roku więcej.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
GorAna 22:53, 22 kwi 2024


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Zostawiam zachwyt☺️
Tulipany w masie i pojedyncze zawsze pięknie wyglądają mimo że kapryśne☺️
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Makao 07:04, 23 kwi 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4099
Cudnie wygląda taki taras. Bardzo ładnie i przyjemnie teraz macie. U nas też jest plan na drewniany taras ale na razie inne wydatki wciąż wypadają.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
LIDKA 07:23, 23 kwi 2024


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7119
Piękna ta podłoga .mój ulubiony kolor drewna .

A czy z obrzeżem będziesz coś robić Iwonko?
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies