Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

April 08:52, 23 kwi 2024


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10204
Iwona, zdjęcia jak zwykle, wymiatają. Tulipanowe szaleństwo trwa. Wcale nie widać żeby ich było mniej.
Świetna decyzja z przykryciem tarasu drewnem. Przytulniej, odświeżone, no i lepiej pasuje do donic i pergoli wokół. Dopieszczasz przestrzeń.
____________________
April April podbija las Mazowsze
TAR 09:35, 23 kwi 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7338
Iwonka kwiatki masz przepiekne

Taras bardzo duzo zyskal, ja bym jeszcze polozyla tam dywan zewnetrzny, donice pomalowala na inny kolor niz "drewniany" i dolozyla czegos na oswojenie.Czegos co przelamie te brązy i drewno. Zmiana bardzo korzystna i na plus. No i finansowo da sie przezyc.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
inka74 11:04, 23 kwi 2024


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
LIDKA napisał(a)
Piękna ta podłoga .mój ulubiony kolor drewna .

A czy z obrzeżem będziesz coś robić Iwonko?
nie wiem na razie nic się nie przesuwa. Ona jest bardzo stabilna. Być może przykleję je taką taśmą piankową jakby się zadzierało. A kolorystycznie nie przeszkadza mi, że jest w graficie. Całość ładnie gra ze sobą.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 11:08, 23 kwi 2024


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
Makao napisał(a)
Cudnie wygląda taki taras. Bardzo ładnie i przyjemnie teraz macie. U nas też jest plan na drewniany taras ale na razie inne wydatki wciąż wypadają.
U mnie też inne wydatki na tapecie stąd decyzja o zmianie z kosztownego powiększenia tarasu na lifting szczególnie, że mi ciągle po głowie chodzi jego zamknięcie i przeszklenie
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 11:09, 23 kwi 2024


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
GorAna napisał(a)
Zostawiam zachwyt☺️
Tulipany w masie i pojedyncze zawsze pięknie wyglądają mimo że kapryśne☺️
dziękuję
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 11:18, 23 kwi 2024


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
April napisał(a)
Iwona, zdjęcia jak zwykle, wymiatają. Tulipanowe szaleństwo trwa. Wcale nie widać żeby ich było mniej.
Świetna decyzja z przykryciem tarasu drewnem. Przytulniej, odświeżone, no i lepiej pasuje do donic i pergoli wokół. Dopieszczasz przestrzeń.
a widzisz, czyli rozsądek i umiar w zakupach procentują
Jak było ich za dużo to też nie było dobrze. W pewnym momencie mialam przesyt koloru. Jednak zielone w zielonym jest też potrzebne w ogrodzie
Przestrzeń raz na jakiś czas musi przejść update. Inaczej się niszczy i nudzi. Tu jeszcze kilka elementów dojdzie. Między innymi osłona słoneczna - plotek od strony donicy z kaliną. Ale to wymaga zespawania konstrukcji. Oświetlenie - taki sznur żarówkami. I lustro na ścianie. Myślę też o wymianie dywanu - stary się ściuchał a drugi jest za mały. Myślę że może po majówce skończę temat.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 11:24, 23 kwi 2024


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
TAR napisał(a)
Iwonka kwiatki masz przepiekne

Taras bardzo duzo zyskal, ja bym jeszcze polozyla tam dywan zewnetrzny, donice pomalowala na inny kolor niz "drewniany" i dolozyla czegos na oswojenie.Czegos co przelamie te brązy i drewno. Zmiana bardzo korzystna i na plus. No i finansowo da sie przezyc.
Dywan jest ale ten co mam dodatkowy to za mały a stary słabo się prezentuje. Zobaczę czy da się go odprać. Tak jak Aprilkowi pisałam, jeszcze kilka zmian i dodatków w planach. Tylko jest tak pioruńsko zimno, że muszę poczekać na ocieplenie. A donice mam tam jeszcze w kremie i zieleni te drewniane to baza. Zaraz wrzucę.

Kwiatki dziękują
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 11:43, 23 kwi 2024


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
Kilka zdjęć telefonem. Trochę roboty zostało ale baza jest. Jeszcze muszę wymyślić co z ostatnimi płytkami pod drzwiami. Niestety przycinanie ich jest średnim rozwiązaniem. Bardzo trudno to zrobić bo one nie są mocowane do podkładu na całej powierzchni. Jakiś pomysł mam, zobaczymy jak w realizacji. Ta jedna biała donica będzie malowana na kremowo, tak jak lampa. Ona jest z tych święcących.
Dywanik widać, że za mały, pójdzie pod fotel. W podobnym stylu chcę kupić ale taki 2 razy większy. Do kanapy muszę jeszcze drugie oparcie dokręcić. I coś na tę żółtą ścianę. Mam fajne lustro. Muszę przymierzyć bo tam coś jednak szerszego pasuje a ono jest w pionie. Dodatkowa osłona z takich listewek będzie zamontowana w skrzyni zaraz za kanapą. W tej co teraz są na niej metalowe klatki.Tylko ona będzie w kształcie litery L i deseczki nie będą na całej wysokości, tylko od góry. A na poziomie oczu będzie przestrzeń.


____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Helen 11:56, 23 kwi 2024


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8309
Ale fajne miejsce się robi, chętnie bym tam posiedziała
____________________
Helen - Hortensjowo
Juzia 12:10, 23 kwi 2024


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38669
Przytulnie
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies