Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

Zana 06:35, 18 maj 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
No, taki prezent to jest prezent. Piękny! Ale akcja z chowaniem przednia! Się uśmiałam.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
inka74 07:20, 18 maj 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15036
Wiesz Anula że u mnie krzaczorów dostatek więc jest gdzie schować
No po co mam go niepotrzebnie denerwować dbam o zdrowie mojego eM.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Monia81 08:13, 18 maj 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8083
Zdrowie naszych eMusiów najważniejsze
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
inka74 09:19, 18 maj 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15036
anna_t napisał(a)

mój już przestał komentować moje zakupy ale jest tego mały minus... ja też nie moge słowem pisnąć na jego zachcianki :/

No coś za coś. U mnie jak eM marudzi o ogrodzie delikatnie przypominam o jego hobby, które po całym domu już się przewraca, w garażu i domku.
Dla ciebie Ania moje borówki kwitnące. Pszczółki i i inne bąki się uwijają zapylając wiec owocu raczej sporo będzie. I tak co roku mam co skubać.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Makusia 09:36, 18 maj 2017


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
No chyba żartujesz sobie! To są borówki kwitnące!? Krew mnie zaraz zaleje- u mnie po trzy kwiatki na dwóch, na trzeciej ani jednego! Czym Ty je pasiesz?????
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
inka74 09:41, 18 maj 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15036
Jednak donice zyskały żurawki Purple Forever. Jak dla mnie lepiej to wygląda. One są bardziej zwarte i fioletowe nie czarne. Tak teraz jest


A tak było
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
malkul 09:42, 18 maj 2017


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Przepiękny ten dereń. rozumiem twoje podniecenie
mój też lepiej jak nie słyszy że zaś coś do ogrodu kupiłam. ostatnio przywlokłam znów trzy ala kule bukszpanowe i jadąc z mama w aucie uzgadniałyśmy werję cenową. stanęło na tym że powiemy mu tle ze cenę podzieliłysmy przez pół.
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Lukasz2013 09:45, 18 maj 2017


Dołączył: 28 cze 2013
Posty: 4984
malkul napisał(a)
Przepiękny ten dereń. rozumiem twoje podniecenie
mój też lepiej jak nie słyszy że zaś coś do ogrodu kupiłam. ostatnio przywlokłam z nów trzy ala kule bukszpanowe i jadąc z mama w aucie uzgadniałyśmy werję cenową. stanęło na tym że powiemy mu tle ze cenę podzieliłysmy przez pół.

ale jestescie tak chlopów okłamywać to samo robie z żoną ))))
malkul 09:52, 18 maj 2017


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
no wiesz łukasz! jak mozna okłamywać wlaśną żonę!jestem oburzona
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
inka74 09:53, 18 maj 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15036
Makusia napisał(a)
No chyba żartujesz sobie! To są borówki kwitnące!? Krew mnie zaraz zaleje- u mnie po trzy kwiatki na dwóch, na trzeciej ani jednego! Czym Ty je pasiesz?????

Pisałam Ani ze 2 strony wcześniej - raz w roku na wiosnę nawóz do borówek dostają. Muszą mieć wg mnie dużo słońca i wody. Nie wolno je przesuszyć bo wtedy owocu nie ma. Borówki i rodki to jedyne rośliny które zawsze podlewam i dużo dłużej. I kilka krzaków powinno być co dla łasucha takiego jak ja tylko zaleta bo mam od czerwca do sierpnia owoce. Tu tak kwitną na starszych gałązkach u innej odmiany. Jak pasiaste zapylą 90% z kwiatów będzie owocami. Wsadzone w kupną ziemię dla borówek.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies