Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

inka74 23:16, 21 maj 2016


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Moje ostatnie zakupy - powojnik Kaiser i lewkonie. A dziś kupiłam 2 bardzo ładne umbry. Tam gdzie miały być średnio pasują ale szkoda mi było przepuścić okazji bo w sumie za drzewka zapłaciłam po 95 zł. A wysokie ładne sztuki.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 06:39, 22 maj 2016


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Przedmiot wczorajszych prac i kłótni małżeńskiej. Płotek. Nie wiem jak wam ale mi się podoba
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 06:53, 22 maj 2016


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
I skrzynki z jednorocznymi. W końcu przy ciurkadełku zdecydowałam się na jednoroczne. Jest w niej petuna czarna i taka bardzo ciemnoróżowa z żółtym środkiem, biała werbena i mgiełka (nie pamiętam nazwy), coś żółtego i czarna trawa vertigo. Zobaczymy jak się rozrosną jak to będzie wyglądać.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Flower1 08:26, 22 maj 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
inka74 napisał(a)
Moje ostatnie zakupy - powojnik Kaiser i lewkonie. A dziś kupiłam 2 bardzo ładne umbry. Tam gdzie miały być średnio pasują ale szkoda mi było przepuścić okazji bo w sumie za drzewka zapłaciłam po 95 zł. A wysokie ładne sztuki.

Super zakupnki,uwielbiam ten kolorek Ogródek cudny i sąsiedzi sie wzieli za robote widze )Ciuradełko bardzo mi sie podoba. Też bym takie chciała.
____________________
Magda- Wyczaruję ogród*** Wizytówka
ag_zie 11:14, 22 maj 2016


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
Płotek ładnie wygląda i chyba sąsiadowi daliście do myślenia bo skosił mleczowisko
A Mariken ładne gałązki ma i widać że sam puszcza boczne gałązki czyli ciąć nie trzeba.
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka U Agi czyli słońce i piach
inka74 20:10, 22 maj 2016


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
No widzisz Madzia ja też uwielbiam ten kolorek więc go sporo mam w ogrodzie.
Aga właśnie dlatego nie ruszam. niech dojrzeje w swoim tempie.
po wczorajszym tourne ogrodowym zakończonym o 21.30 dziś tylko kwiaty ns balkonie wsadzone a teraz huśtawka i odpoczynek z takim widoczkiem
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
alis 21:01, 22 maj 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
inka74 napisał(a)
I skrzynki z jednorocznymi. W końcu przy ciurkadełku zdecydowałam się na jednoroczne. Jest w niej petuna czarna i taka bardzo ciemnoróżowa z żółtym środkiem, biała werbena i mgiełka (nie pamiętam nazwy), coś żółtego i czarna trawa vertigo. Zobaczymy jak się rozrosną jak to będzie wyglądać.


Mnie się podoba Też wsadzałam trawę Vertigo do skrzynek, co prawda nie dla mnie, ale Żałuję tylko, że sobie nie kupiłam tych traw, pan nie miał już ich jak chciałam wczoraj sobie kupić Ale zapoluję na nie
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
alis 21:03, 22 maj 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
inka74 napisał(a)
A to prezent imieninowy od męża srebrne kulki... Do ogrodu
I


Wooow, cudniaste te kulki
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
frezja 22:18, 22 maj 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
inka74 napisał(a)
Przedmiot wczorajszych prac i kłótni małżeńskiej. Płotek. Nie wiem jak wam ale mi się podoba


Bardzo ładnie wyszło mam przeczucie, że mała rabatka okrągła połączy w przyszłości 2 wąskie mówi to ta, co nie chciała słyszec o poszerzaniu a teraz nie może przestać
____________________
Ewa - Ogrodowy song
inka74 23:06, 22 maj 2016


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Ewa masz rację co do rabatki ). Mam co do niej niecne plany bo tam w rogu trawa nie chce rosnąć a małżonek powiedział że sama mam se tam kosić jak tak wymyśliłam. Tylko na razie pomysłu mi brak jak to zgrabnie wykonać/połączyć szczególnie że tam są w obwódce dosadzone buksy z innego źródła i okazało się że trochę inne albo może nie w szklarni pędzone były.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies