Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

alis 21:06, 20 maj 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Zwabił mnie do Ciebie tytuł wątku, bo uwielbiam poranną kawę na tarasie
Masz mnóstwo roślin i śliczne widoki w przerwie na kawę
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
inka74 22:40, 20 maj 2016


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Flower1 napisał(a)

No niezłych masz sasiadów ale sie usmiałam )za to u Ciebie wzorowo kochana ,niech sie ucza )

No różnica w tym co mamy na ogródku ogromna.
Widzisz Kobieto z czym ja walczę? - to jak walka z wiatrakami. Ja ich proszę, oni raz na miesiąc skoszą i są zadowoleni a wszystko to leci potem do mnie. Prawie cały kwiecień z tym dziadostwem wojowałam. Jak już wyrwałam to powiał wiatr i znów biało sie zrobiło. A teraz się odgrodzę i przynajmniej odrobinę tam gdzie najwięcej leci może będzie mniej. Plotki już pomalowane i teraz tylko przykręcić do płotu. Już jutro
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 22:49, 20 maj 2016


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
ag_zie napisał(a)
Witaj Iwonko, przyszłam z rewizytą pooglądałam pismo obrazkowe na początku i końcu - masz już piękny ogród I widziałam Miłorzęba pokaż go! Proszę! Ja w swoim się zakochałam a Twój był większy! I też już go lubię!

Aguś witaj u mnie ☕️ Jeszcze mi dużo do pięknego ogrodu brakuje ale już coś jest. Jakieś ogólne ramy. Teściu się śmieje że on nie wie gdzie ja te wszystkie rośliny mieszczę a ja ciągle dziury niezatkane widzę. A że zwolenniczką minimalizmu nie jestem to mam misz masz. Ważne że go lubię
Twojego miłorzęba widziałam i absolutnie piękny jest. Mój to przy nim jakiś opóźniony w rozwoju. Listki dopiero się wymykają z otoczek. Ale najważniejsze że przeżył. Jutro go wrzucę.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 22:54, 20 maj 2016


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
alis napisał(a)
Zwabił mnie do Ciebie tytuł wątku, bo uwielbiam poranną kawę na tarasie
Masz mnóstwo roślin i śliczne widoki w przerwie na kawę

Witaj Alu - zapraszam na kawkę ☕️ No ja mało ogrodowiskowy mam ogród raczej jak to Danusia w swojej książce nazwała typ zbieracza kolekcjonera różności jestem.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
ag_zie 06:40, 21 maj 2016


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
O to nawet lepiej że jest opóźniony będzie można uszy Shreka podziwiać!
A ja dodatkowo ciekawa jestem zarysu gałązek w tym Twoim, i tego czy on sam puszcza nowe gałązki czy trzeba ciąć? Jak to było z Twoim?
A ogród już masz! i też taki "bogaty" lubię
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka U Agi czyli słońce i piach
inka74 09:57, 21 maj 2016


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Aga Mariken dla ciebie. Na razie go nie ruszam bo nie wiem co przeżyło. To co z pozoru jest suche po tygodniu puszcza listki. Ja go nie tnę na razie. W sumie będzie u mnie chyba drugi sezon. Uwielbiam go tak jak ty swojego

Tu w całości. Za nim mam różę pnącą która niestety przemarzła w zimę i teraz odbija. Na dole jeszcze zmiany trwają.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 10:31, 21 maj 2016


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
A to prezent imieninowy od męża srebrne kulki... Do ogrodu
I
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Karol99 13:42, 21 maj 2016


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Srebrne kulki wymiatają. Piękne są.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
inka74 22:59, 21 maj 2016


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Też mi się Karolu baaaaaardzo podobają.)
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 23:06, 21 maj 2016


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Drugi kwiatek mojej Gienki i niestety ostatni. Miała jeszcze dwa pączki i wszystko 3 sztuki jakimś przedziwnym cudem mój mąż oberwał przy montażu płotków. No myślałam że się zapłacze. A jego że uduszę.

Na szczęście plotki już są i przynajmniej z drogi przechodnie nie będą zaglądać a od sąsiada może mniej tego siajstwa z mniszka doleci.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies