Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

inka74 09:49, 02 lip 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Kasya napisał(a)

Ciekawe co piszesz bo ja nie zwracam na to uwagi
bo to tak już chyba jest. Każdego z nas coś innego urzeka albo akurat widzimy coś, czego nam brakuje w danym miejscu i to zostaje w pamięci. Taka obwódka srebrna bardzo by mi się w jednym miejscu przydała. Róża kolorem i wielkością też mi w jedno miejsce pasuje. I teraz mam dylemat czy wsadzać tam kocimiętkę czy różę jak myślisz, co wygrywa? Jeżówki z tak dużą trawą nie zmieszczę ale jakbym je w stipie zatopiła... niby drobiazgi ale to one tworzą klimat całości.

Może w lipcu uda mi się podjechać do Joli to bym przy okazji jeszcze do ciebie na kawę wpadła. Jak róże drugie tłoczenie będą miały. Pergola już będzie chyba bo widzę praca wre.
Zapraszam też do mnie. W sumie jadąc do mnie macie po drodze 2 całkiem dobrze zaopatrzone ogrodnicze i niedaleko mnie jest ogród Anuli z rzeźbą.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
mrokasia 10:08, 02 lip 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18310
inka74 napisał(a)
Jeżówki z tak dużą trawą nie zmieszczę ale jakbym je w stipie zatopiła... niby drobiazgi ale to one tworzą klimat całości.



Jeżówki w stipie są boskie . Możesz też rozważyć seslerię jesienną - mam takie połączenie i bardzo mi się podoba .


inka74 napisał(a)
W sumie jadąc do mnie macie po drodze 2 całkiem dobrze zaopatrzone ogrodnicze i niedaleko mnie jest ogród Anuli z rzeźbą.


Powiedz gdzie te ogrodnicze . Bywam co weekend na Bródnie u mamy to chyba już niedaleko bym miała a koło mnie jakieś marne te ogrodnicze...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Kasya 10:34, 02 lip 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42720
Czyściec będzie ładny tylko na słońcu, pamiętaj o tym
Zapraszam zawsze
Różyczka piekna i zdrowa, mam je 3
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
inka74 11:18, 02 lip 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Kasiolaaa napisał(a)
ale cudownie to wyglada takie oblane kwieciem
Cubanę chyba zakupię, szkoda, że ta druga nie miała metki bo też urocza była i niewielka choć rozłożysta.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 11:23, 02 lip 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
zawitka napisał(a)
Iwonko miło było Cię poznać,pogadac choć musiałam uciekać .Ale zapraszam do siebie na kawkę iiiii cóś jeszcze;d
W lato mam zamiar pojeździć po okolicznych ogrodach. W końcu może odrobinę odsapki w pracy będzie, niby już po sezonie jestem ale wciąż robota lubi głupiego. Z chęcią się wybiorę do ciebie jak tylko odrobinę się obrobię lub urlop dostanę.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 11:24, 02 lip 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
MirellaB napisał(a)
Jeżówke Marmelade kiedyś miałam, ale kolor miała nieco bardziej jaśniejszy
Każda jeżówka na to coś, każda jest piękna i nad każdą zostawiam zachwyt, ale póki co to moja ulubiona odmiana to Raspberry Truffle
Jakbym miała większy ogród to bym pole jeżówkowe w trawach zrobiła, no cudne są. Szkoda tylko, że niektóre kapryśne.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 11:26, 02 lip 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
mrokasia napisał(a)

Powiedz gdzie te ogrodnicze . Bywam co weekend na Bródnie u mamy to chyba już niedaleko bym miała a koło mnie jakieś marne te ogrodnicze...
napisz na PW co cię interesuje bo w każdym jest coś innego a jest ich w sumie sporo w okolicy. No wiesz, jesteś na Bródnie to do mnie masz już tylko 30 minut
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 11:28, 02 lip 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Kasya napisał(a)
Czyściec będzie ładny tylko na słońcu, pamiętaj o tym
Zapraszam zawsze
Różyczka piekna i zdrowa, mam je 3
ech, róże moja miłość...
dobrze wiedzieć z tym słońcem, to muszę mu miejscówkę przemyśleć. Jeszcze chyba starzec taki jest srebrny, nasionka obu mam, chyba wysieję do skrzynki i zobaczę co dalej.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
mrokasia 18:11, 02 lip 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18310
inka74 napisał(a)
W lato mam zamiar pojeździć po okolicznych ogrodach. W końcu może odrobinę odsapki w pracy będzie, niby już po sezonie jestem ale wciąż robota lubi głupiego. Z chęcią się wybiorę do ciebie jak tylko odrobinę się obrobię lub urlop dostanę.


Zapraszam do mnie .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
inka74 02:32, 03 lip 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
A to już ja dawno się wpraszałam
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies