Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

inka74 22:33, 26 wrz 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
gosika67 napisał(a)
Przeczytałam to co planujesz i jakie rośliny będą i już sobie wyobrażam. Kolory masz już wybrane , no to tylko przejść do realizacji, ale nie forsuj się i ubieraj się ciepło, abyś się nie doprawiła, bo zimno jest.Pozdrawiam i będę często zaglądać, jeszcze muszę te rośliny Twoje ogarnąć, abym wiedziała co i gdzie.
Gosiu - tam na pokazanych właśnie rabatach to już jest wszystko wsadzone. Nie widać bo małe a ja nie robiłam zdjęć z bliska. Pochmurno było i padał lekki deszczyk więc szybko uciekłam
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 22:38, 26 wrz 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Kasia_CS napisał(a)


Biała też na pewno dłużej cieszy niż Elin, bo jeśli robi to co fioletowa to spokojnie ponad miesiąc pięknie wygląda, a elin po tygodniu już padaka była.. no słaba.
No tytuł wątku do czegoś zobowiązuje, nieprawdaż ?
na razie czytam co mi Ewcia podpowiedziała. Ten Anulkowy klonik mi chodzi po głowie...

Oj tak, tytuł zobowiązuje do tego mam teraz taką dobrą kawę z malinami i białą czekoladą. Trudno mi jest sobie jej odmówić
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
waldek727 03:12, 27 wrz 2018


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
inka74 napisał(a)
... taka śmieszna trawka z płaskimi szyszkami...


Briza media Limouzi
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
inka74 07:03, 27 wrz 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Chyba jest to drżączka Waldku - dziękuję. W jednej doniczce były jej dwie wersje: jedna z zielonymi a druga z pasiastymi listkami. Tą pasiastą posadziłam osobno ale przy okazji przycięłam więc nie ma jak pokazać
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 07:10, 27 wrz 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Ku pamięci - brązowy wyższy carex to Kupferflamme


Zawilec o poranku dla was jest cieplej niż wczoraj choć nadal pochmurno
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
jolanka 08:36, 27 wrz 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16465
mrokasia napisał(a)


Po takiej reklamie bukuję sobie jedno popołudnie na wypoczynko-biesiadę . Tylko proszę mi tam jakąś poduszeczkę na te ławeczkę rzucić .

Ja też
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 08:43, 27 wrz 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16465
Iwonka a jeśli z tylu ławki nie jakiś klonik to może świdośliwa albo Kalina
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
inka74 09:35, 27 wrz 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
jolanka napisał(a)

Ja też
rezerwacja przyjęta termin ważności 1 rok
Mam nadzieję, że jeże i dziki lubicie. Oba za płotem jeż ostatnio mnie trochę wystraszył bo grzebałam w rabatach a ten po prostu sobie wychylił nos między podmurówką a płotkiem. Jak mnie zobaczył/wyczuł to zwiał tylko igiełki mignęły. A z dzikiem prowadziłam wieczorne dyskusje. Stał 3 metry od płotu wydając różne dźwięki i nie chciał się wynieść nawet po oświeceniu go latarką. Do samego płotu nie podejdzie bo tam gałęzi i krzaków dużo ale też strach mi napędził bo szarówka już się robiła. Oprócz takich gości tam sporo ptaków i bażanty mają gniazdo - przesiadują na drzewie.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Zana 09:44, 27 wrz 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
inka74 napisał(a)
Anula wiem więc troszkę żartuję sobie. Tak to już jest że na kawę to ja się do ciebie wpraszam i przeszkadzam w robocie


No Ty to chyba sobie żartujesz, jakie "przeszkadzam w robocie"!!! Ja się zawsze bardzo cieszę jak się spotykamy. A jak patrzę na te moje serby to od razu o Tobie myślę, więc jak się domyślasz, myślę często.

Mój klonik to shirasawy Jordan.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
inka74 11:51, 27 wrz 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
wpadam niby na chwilę a i tak 2 godziny przegadamy
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies