Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

sarenka 10:02, 26 wrz 2018


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Hahaha no patyczkiem byłoby lepiej,ale nie mam,a jak jest to dzieci wezmą do zabawy ale miarka w kieszeni jest. Choć wiadomo, że idealnie co do centymetra to na pewno nie sadziłam, ale tak pi razy drzwi

U nas -1 było
____________________
Magda W samym sloncu
AngelikaX 10:06, 26 wrz 2018


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
To, że już? wrzesień jeszcze...

ubiegłego roku u nas nawet w grudniu nie było szronu...
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
Poppy 10:17, 26 wrz 2018


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
inka74 napisał(a)
Dziewczyny - oszczędzam się. Serio Długo więc będzie trwała ta rewolucja Ścieżki to może na wiosnę wypełnię. Na razie najważniejsze rośliny bo w donicach nie przeżyją zimy.


Dlugo?? Kobieto robocie, jestes niesamowita, tyle pracy odwalilas, ogladam i nie moge uwierzyc. mam nadzieje, ze przymrozki zwolnia i uwiniesz sie bez szkody dla roslin.
Z tym mierzeniem to podziwiam, bo ja im wiecej mierze, tym b krzywo mi wychodzi
____________________
Poppy, czyli oswajanie “I am not lost, for I know where I am. But however, where I am may be lost.” Winnie the Pooh
inka74 13:31, 26 wrz 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
sarenka napisał(a)
Hahaha no patyczkiem byłoby lepiej,ale nie mam,a jak jest to dzieci wezmą do zabawy ale miarka w kieszeni jest. Choć wiadomo, że idealnie co do centymetra to na pewno nie sadziłam, ale tak pi razy drzwi

U nas -1 było
u mnie bambusowych pełno z różnych roślin

Taka pogoda to nie dla mnie. Trawa mi zmarźnie
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 13:38, 26 wrz 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
AngelikaX napisał(a)
To, że już? wrzesień jeszcze...

ubiegłego roku u nas nawet w grudniu nie było szronu...
rok temu lub dwa też jakiś przymrozek we wrześniu był a potem było ok. Pamiętam bo marikena miałam już ładnie przebarwionego na żółto i cały opadł.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 13:47, 26 wrz 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
Poppy napisał(a)


Dlugo?? Kobieto robocie, jestes niesamowita, tyle pracy odwalilas, ogladam i nie moge uwierzyc. mam nadzieje, ze przymrozki zwolnia i uwiniesz sie bez szkody dla roslin.
Z tym mierzeniem to podziwiam, bo ja im wiecej mierze, tym b krzywo mi wychodzi
jak na moje standardy to długo nawet bardzo długo.
Wiesz tacy lubiący dopiąć temat do cm krócej żyją bo nerwica ich zżera więc walczę z tym bo chcę dożyć sędziwego wieku.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
mrokasia 18:08, 26 wrz 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
No dobra, w miarę nadrobiłam. Aleś się za robotę wzięła w końcówce sezonu. Myślałam, że rabaty w przyszłym roku będziesz robić a Ty jak czołg przesz do przodu .
O perukowcu nic nie powiem bo się nie znam.
Jajo nieforemne jest tylko odrobinę i tylko oglądane z góry więc luzik .
Ja czekam na lepszą pogodę i więcej czasu - mam do wsadzenia wykopane hortki i bukszpana i parę cisów do przesadzenia. Nie wspominając o tulipanach, ale tych mam niezbyt dużo. Muszę chyba dokupić krokusów...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
inka74 19:25, 26 wrz 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
mrokasia napisał(a)
No dobra, w miarę nadrobiłam. Aleś się za robotę wzięła w końcówce sezonu. Myślałam, że rabaty w przyszłym roku będziesz robić a Ty jak czołg przesz do przodu .
O perukowcu nic nie powiem bo się nie znam.
Jajo nieforemne jest tylko odrobinę i tylko oglądane z góry więc luzik .
Ja czekam na lepszą pogodę i więcej czasu - mam do wsadzenia wykopane hortki i bukszpana i parę cisów do przesadzenia. Nie wspominając o tulipanach, ale tych mam niezbyt dużo. Muszę chyba dokupić krokusów...
ej nie ma co nadrabiać. A rabaty teraz bo jak głupia wcześniej nakupowałam roślin z myślą o przyszłych rabatach Mokro i zimno więc nie ma jak robić. Ja jedną hortkę Candlelight wykopałam (nie kwitła w poprzednim) i teraz taka klapnięta stoi totalnie. Tulipany leżą. I następna paczka w drodze
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 19:41, 26 wrz 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
Pokażę co na tyłach do tej pory zdziałałam. Na bałagan poza rabatami nie patrzymy rośliny dzielone więc trochę wymęczone. Część miało trudne lato - 2 hortki przesuszyłam więc są mikre. Zamiast ddonicy plastikowej będzie betonowa. To po prostu jest baza na nią. Beton już kupiłam. Donica to będzie poidełko z wodą.

____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
gosika67 20:01, 26 wrz 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Na tej foli to będziesz czymś wysypywać? Sama robisz donice betonowe? Jak tak to podpatrzę.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies