Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

inka74 21:11, 07 paź 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Kasia_CS napisał(a)
Iwonko, to ja dziś jeszcze przelece po ogrodzie i popatrzę co tu dać-choć już na jakieś 200zl uzbierałam, ech...
to jak twoje z moim połączymy to może na darmową wysyłkę się załapiemy
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 21:26, 07 paź 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
jolanka napisał(a)
Ja dostałam nowy katalog Austina, tez mi się te nowości podobają, zwłaszcza Eustacia
ja mam go zamówionego ale jeszcze nie przyszedł. Ostatni mam z 2018/19. Ja w sumie nie wiem czy mi się podobają na tyle że bym je kupiła. Na zdjęciach to wszystko ładnie wygląda. A potem kupujesz i rozczarowanie. Tak miałam z Rosemore. Na zdjęciach śliczna a w realu kwiat niepozorny, mały i mało ich
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 21:28, 07 paź 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Kasia_CS napisał(a)


no ładna ładna Ci ona Gabriel też niczego sobie
każda inna, pytanie jak fizycznie wygląda
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
tulucy 21:28, 07 paź 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Ja nie zamawiałam, ale dostałam obejrzałam i tyle zero zakupów różanych w tym roku
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Kasia_CS 21:30, 07 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
inka74 napisał(a)
to jak twoje z moim połączymy to może na darmową wysyłkę się załapiemy


Haha, z rozsądku już okroilam listę... Ale pamiętaj, że partycypuje w kosztach wysyłki.

Doszło do tego, że jednego dnia napisałam, że Novalis mi się nie podoba, bo ma trupi kolor, a dziś już miałam 2 sztuki w koszyku..
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
inka74 21:30, 07 paź 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
mrokasia napisał(a)
Różomaniaczki
eee tam, od razu tak
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 21:35, 07 paź 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Alicja169 napisał(a)


Ten oczar czaruje...nie mam go dlaczego? no właśnie pora to naprawić
oj, oczar jak masz miejsce - koniecznie. Uwielbiam go za te frędzelki kolorowe w zimę.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 21:46, 07 paź 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Kasia_CS napisał(a)


Ja jeszcze wrócę do tematu, bo mój pąk jest niemal fuksjowy zapomniałam, bo mogłam dziś sfocić.

Iwonko, jeszcze biję się z myślami, co posadzić w ciągu róż przy granicy z sąsiadem- miał być William Shakespeare albo darcey bussel-ktora rośnie większa i mniej wrażliwa na patelnię?

Alternatywą jest zwykła rosarium uetersen- może nie ma co wydziwiac. Dla przypomnienia-od lewej mam LO, potem Cinderella i dalej ta moja niewiadoma.
utersen ma tak specyficzny majtkowo-różowy kolor. Taki plastikowy. Nie kupiłam jej. Nie wiem czy się zgra z resztą. Kolor nie mój choć kwitnie bardzo obficie. U mnie Darcy urósł większy jako krzak ale jest starszy niż William więc trudno porównywać. Szczególnie że Will jest przesadzony w tym roku. Obie u mnie mają słońce tylko do 14-tej więc są niejako w półcieniu. Ale jak masz już jedną to warto drugą wypróbować
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 21:47, 07 paź 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
tulucy napisał(a)
Ja nie zamawiałam, ale dostałam obejrzałam i tyle zero zakupów różanych w tym roku
ja od roku mam coraz mniejsze chciejstwa różane nasyciłam się
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 22:08, 07 paź 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Kasia_CS napisał(a)


Haha, z rozsądku już okroilam listę... Ale pamiętaj, że partycypuje w kosztach wysyłki.

Doszło do tego, że jednego dnia napisałam, że Novalis mi się nie podoba, bo ma trupi kolor, a dziś już miałam 2 sztuki w koszyku..
damy radę ja do novalisa nie mogę na razie się przekonać ale nigdy nic nie wiadomo
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies